Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Online marketing Ostrava

Digitální marketing, SEO a online propagace vašeho podnikání v Ostravě i celé ČR.

Online marketing Ostrava

Obstaráme komplexní služby v oblasti online marketingu

Jsme specialisté na online marketing, neustále sledujeme nové trendy a přizpůsobujeme naše služby. Potřebujete spolehlivého partnera, který vás provede světem online reklamy?

Připravíme podrobnou analýzu vašich současných marketingových aktivit, na jejím základě vymyslíme další postup. Přesně zacílíme na potenciální zákazníky a společně je přesvědčíme o kvalitách vašich služeb nebo produktů. Nabízíme komplexní služby, například působení na sociálních sítích, výkonnostní PPC kampaně a PR články pro zlepšení vztahů s veřejností.

 

0
let zkušeností

Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Digitální marketing
Ostrava

Víme, jaké nástroje online marketingu využít pro jaké účely. Víme, jak online marketing přizpůsobit, pokud jste velká firma i malý podnikatel. Přivádíme na váš e-shop nové návštěvníky z vyhledávačů Google a Seznam i ze sociálních sítí. SEO je běh na dlouhou trať. Pokud bude marketing, SEO a linkbuilding vašich stránek zvládnutý, bude efekt přetrvávat dlouhodobě bez nutnosti vysokých nákladů.
Výsledky našeho online marketingu jsou měřitelné. Budujeme vaši značku, oslovujeme pro vás nové zákazníky v lokalitě Ostrava i okolí. Náš marketing spočívá i ve vyhledávání dalších cílových skupin. Cílem dobrého marketingu je nejen platící zákazník, ale i dobré jméno vaší značky.
Marketing Ostrava - Vítkovice
Nabízíme tvorbu PPC reklam pro vyhledávače Google i Seznam. Bannerové reklamy umíme zpracovat graficky i vhodně umístit. Jsme tým profesionálů, který si stanoví jasné cíle. Máme kreativní duši, ale myslíme obchodně.
Podnikáte v Ostravě a chcete zaujmout především zákazníky ve městě Ostrava a v Moravskoslezském kraji? Pomůžeme vám. Marketingovou strategii a reklamní kampaně dokážeme cílit přímo na Ostravu. Platíte tak jen za zákazníky, kteří mají pro vaše podnikání význam
Online marketing Ostrava - digitální agentura

Budujeme
online strategie v Ostravě

Kromě okamžitého dostávání zákazníků na váš web se staráme také o vedení statistik a analýzy, aby byl marketing do budoucna ještě efektivnější. Dobrý online marketing by měl navyšovat návštěvnost i prodeje.
Před tvorbou marketingové strategie analyzujeme trh i sílu konkurence, prověříme funkce a responzivitu vaší stránky a zvolíme vhodná klíčová slova. Na základě výsledků analýzy se naši copywriteři pustí do psaní atraktivních SEO textů pro váš web. Profesionální copywriting by měl být součástí tvorby online marketingu. Umíme psát poutavé i funkční texty. Dobrý text umí zvýšit zákazníkův zájem o produkty, SEO text navíc pozvedne váš web výše ve vyhledávání. Nezapomínáme na off page ani on page faktory. Vedle SEO a linkbuildingu se postaráme i o výběr vhodných reklamních prostředků, věnujeme se i tvorbě PR článků. Vaše podnikání podporujeme všemi dostupnými způsoby. Budujeme marketing, který přetrvává. Poskytneme vám online podporu, kdykoliv budete potřebovat s webem nebo reklamou. Fungujeme na telefonu i emailu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Že je marketing drahá záležitost? Omyl!

Pokud máte obavy, že marketingové strategie si mohou dovolit budovat pouze velké firmy a vysokým rozpočtem, vyvedeme vás z omylu. Marketing by totiž měl řešit každý, kdo se rozhodne budovat vlastní podnik. Chcete starost o online marketing svěřit profesionálům? My umíme udržet nízké ceny i pro malé podnikatele. V porovnání s konkurencí v oblasti Marketingu Ostrava nabízíme znatelně nižší cenu.
FAQ 2

Online marketing = reklama?

Digitální marketing je soubor mnoha procesů a způsobů, účel je však jediný. Zvýšení počtu zákazníků a prodejů na vašem webu nebo e-shopu. Mnoho lidí si plete pojem marketing a reklama. Obávají se, že marketing znamená pro firmu obrovský výdaj a nejistý výsledek. My vám můžeme garantovat, že výsledky naší marketingové činnosti jsou měřitelné. Navíc vždy vycházíme z rozpočtu našeho klienta a způsob online marketingu mu šijeme na míru.
FAQ 3

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat?

Nabízíme letitou praxi v budování SEO, tvorbě webových stránek a e-shopů, copywritingu, SEO texty a práci se sociálními sítěmi a internetovými vyhledávači. Marketingovou strategii v onlinu s klientem důkladně probereme a vyjdeme vstříc jeho požadavkům. Kampaň zrealizujeme po kreativní i programátorské stránce. Chceme, aby náš online marketing byl účinný dlouhodobě.
FAQ 4

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU BRNO?

SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby v rámci online marketingu poskytujeme na B2B i B2C trhu.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, obraťte se na nás s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Jsme odborníci v rámci optimalizace SEO, PPC kampaní, grafiky, sociálních sítí, tvorby webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Vytvoříme vám kreativní obsah, kterým oslovíte široké publikum na svých sociálních sítích. Postaráme se o kompletní grafickou stránku, text příspěvků i jejich propagaci.

Samozřejmě. Nemusíme vám tvořit celý online marketing. Můžete do našich rukou svěřit například jen SEO nebo PPC reklamu.

Každý z těchto způsobů online marketingu má svoje pozitiva a negativa. Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak u něj trvá několik měsíců, než začne šlapat tak jak má. PPC funguje téměř okamžitě a hodí se pro krátkodobé nabídky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste z Ostravy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa