Expert Dev, s.r.o.

Online marketing Ostrava

Hledáte odborníky na online marketing v Ostravě nebo blízkém okolí? Naši specialisté vytváří propracované kampaně pro jednotlivce i velké firmy po celé republice.

Mezi naše hlavní činnosti patří SEO optimalizace, PPC reklamy, copywriting a sociální sítě.

Ke každému projektu přistupujeme individuálně s cílem zvýšit povědomí o firmě, přivést nové platící zákazníky a navýšit konverze o desítky procent.

Online marketing Ostrava

Komplexní služby v oblasti online marketingu

Jsme specialisté na online marketing pro klienty každého zaměření. Neustále sledujeme nové online marketingové nástroje a přizpůsobujeme naše služby. Potřebujete spolehlivého partnera, který vás provede světem online reklamy?

Připravíme podrobnou analýzu vašich současných marketingových aktivit a na jejím základě vymyslíme další postup. Reklamu zacílíme na potenciální zákazníky z vaší cílové skupiny a společně je přesvědčíme o kvalitách vašich služeb nebo produktů. Nabízíme komplexní služby, například působení na sociálních sítích, výkonnostní PPC kampaně, remarketing a PR články pro zlepšení vztahů s veřejností.

0
let zkušeností

Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Digitální marketing
Ostrava

Víme, jaké nástroje online marketingu využít pro jaké účely. Víme, jak online marketing přizpůsobit, pokud jste velká firma i malý podnikatel. Přes nástroje Sklik a Google Ads vám přivedeme nové návštěvníky z vyhledávačů Seznam.cz a Google.  Prvotřídní SEO optimalizace zajistí, že se váš e-shop nebo webové stránky budou zobrazovat na nejvyšších pozicích ve vyhledávání. Pokud bude marketing, SEO a linkbuilding vašich stránek zvládnutý, bude efekt přetrvávat dlouhodobě i s nižšími náklady na propagaci.

Výsledky našeho online marketingu jsou měřitelné. Budujeme vaši značku a oslovujeme pro vás nové zákazníky v lokalitě Ostrava i okolí. Náš marketing spočívá i ve vyhledávání dalších cílových skupin. Úkolem dobrého marketingu je nejen platící zákazník, ale i dobré jméno vaší značky.

Marketing Ostrava - Vítkovice

Podnikáte v Ostravě a chcete zaujmout především zákazníky ve městě Ostrava a v Moravskoslezském kraji? Osobně se můžeme potkat ve Forum Nová Karolina (Jantarová 3344/4, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích IMPACT HUB Ostrava (Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00). K dispozici jsme samozřejmě i telefonicky a online, proto nás neváhejte kdykoliv KONTAKTOVAT.

Online marketing Ostrava - digitální agentura

JSME TVŮRCI
online strategie v Ostravě

Kromě okamžitého přivedení zákazníků na váš web se staráme také o vedení statistik a analýzy, aby byla online marketingová strategie do budoucna ještě efektivnější. Naši specialisté k tomu využívají nástroje jako Google Analytics napojený na Google Adwords a také Facebook Pixel. Dobrý online marketing by měl navyšovat návštěvnost i prodeje.

Před tvorbou marketingové strategie analyzujeme trh i sílu konkurence, prověříme funkce a responzivitu vaší stránky a zvolíme vhodná klíčová slova. Na základě výsledků analýzy se naši copywriteři pustí do psaní atraktivních SEO textů pro váš web. Umíme psát poutavé i funkční texty, které zvyšují zákazníkův zájem o produkty. SEO text navíc pozvedne váš web výše ve vyhledávání. Nezapomínáme na off-page ani on-page faktory. Vedle SEO a linkbuildingu se postaráme i o výběr vhodných reklamních prostředků, věnujeme se i tvorbě PR článků. Vaše podnikání podporujeme všemi dostupnými způsoby. Budujeme marketing, který přetrvává. Poskytneme vám online podporu, kdykoliv budete potřebovat s webem i reklamou.

Profesionální copywriting by měl být součástí tvorby online marketingu. Umíme psát poutavé a funkční texty. Dobrý text umí zvýšit zákazníkův zájem o produkty, SEO text navíc pozvedne váš web výše ve vyhledávání.

Nezapomínáme na off page ani on page faktory. Vedle SEO a linkbuildingu se postaráme i o výběr vhodných reklamních prostředků, věnujeme se i tvorbě PR článků. Vaše podnikání podporujeme všemi dostupnými způsoby. Budujeme marketing, který přetrvává.

Díky našim zkušenostem v oblasti SEO se dostanete na přední příčky ve vyhledávání. Toho docílíme především volbou vhodných klíčových slov a správného prolinkování webových stránek. 

Pro zákazníky tvoříme obsah na sociální sítě Facebook, Instagram a LinkedIn včetně pravidelné měsíční správy. Firemní profil s pravidelnou aktivitou zvyšuje u zákazníka důvěryhodnost a zlepšuje celkový dojem.

Naši specialisté mají letité zkušenosti s tvorbou textací a poutavého obsahu s ohledem na SEO, které lze spolehlivě využít pro webové stránky všeho druhu, sociální sítě, e-mail marketing nebo PR články.

Jedná se o provizní systém, který je založen na budování sítě online marketingových partnerů, kteří propagují zboží nebo služby dané firmy a za každou úspěšnou konverzi získávají stanovenou provizi.

Tvoříme PPC reklamy (Pay Per Click), které jsou vždy správně načasované a zaměřené na publikum z vaší cílové skupiny, které právě vyhledává na internetu produkty nebo služby, které nabízíte.

Pro dlouhodobé zvyšování konverzí a návštěvnosti je skvělou volbou budování lead kontaktů skrze online marketing. Umíme vytvořit poutavé newslettery s atraktivním obsahem.

Pokud hledáte jednoduchý a levný způsob, jak zviditelnit své podnikání, naši vývojáři jsou vám k dispozici s tvorbou jednostránkových microsite webových stránek. Ty slouží jako doplněk k hlavním webovým stránkám. Jedná se o jednoduché webové řešení s velkým obchodním potenciálem. Maximálního využití této služby dosahujeme s využitím moderních marketingových nástrojů a prodejních landing page.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

V ČEM VÁM POMŮŽE SLUŽBA ONLINE MARKETING OSTRAVA?

Našim hlavním cílem je, abychom oslovili s vaším projektem nové zákazníky a proměnily je na pravidelné a spokojené klienty. Díky tomu se můžete těšit na zvýšení konverzí až o několik desítek procent. Mezi další benefity naší online propagace patří zvýšení povědomí o značce, efektivnější komunikace se zákazníky, získání vyšší návštěvnosti z vyhledávání a možnost dostat se před konkurenci pomocí moderních nástrojů.

FAQ 2

PROČ PRÁVĚ EXPERT DEV?

Naše firma má mnohaleté zkušenosti s tvorbou online marketingových kampaní pro firmy všeho zaměření. S klienty nejprve projednáme každý detail, abychom společně z daného projektu vytěžili maximum. Při práci si náš tým dává záležet na tom, aby po technické i kreativní stránce bylo vše na jedničku. Kromě služeb z oblasti online propagace se zaměřujeme také na tvorbu webových stránek a e-shopů nebo grafické práce.

FAQ 3

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat?

Nabízíme letitou praxi v budování SEO, tvorbě webových stránek a e-shopů, copywritingu, textacemi s ohledem na SEO a se sociálními sítěmi. S klienty nejprve projednáme každý detail, abychom společně z daného projektu vytěžili maximum. Při práci si náš tým dává záležet na tom, aby po technické i kreativní stránce bylo vše na jedničku.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste z Ostravy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa