Expert Dev, s.r.o.

SEO Ostrava

Naší specializací je optimalizace webových stránek. Zaměřujeme se na technické SEO, obsahový marketing a komplexní optimalizaci.

Na této stránce se věnujeme klíčovým slovům SEO Ostrava.

SEO Ostrava

Je vaše podnikání snadno dohledatelné ve vyhledávači?

Pro náš tým je prvním krokem detailní SEO analýza současného stavu vaší webové stránky, a poté navrhne další postup, kterým se ubírat. Výsledek? Nastavením efektivní SEO strategie vás dostaneme na první příčky vyhledávačů. To jsou ty, na které nejvíce potenciálních zákazníků kliká a takovým webům věří. Nabízíme také jednorázové i podrobné SEO poradenství a konzultace ušité na míru potřeb vašich zákazníků.

0
let zkušeností

Optimalizace od expertdevu

SEO audit stránek

od 15 000 Kč

Základní stavební kámen SEO strategie, prověřuje strukturu a obsah webu.

Analýza klíčových slov

od 10 000 Kč

Výstupem je seznam nejvíce hledaných, relevantních a co nejméně konkurenčních klíčových slov vztahujících se k vašemu podnikání.

Poradenství a konzultace

od 1 000 Kč

Vypůjčení našich SEO expertů a jejich znalostí pro váš projekt.

Balíček SEO Expert

od 30 000 Kč

Pro náročné, kteří touží po do nejmenšího detailu propracované a nekompromisní SEO strategii.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

SEO Ostrava
pro různá webová řešení

V ideálním případě budeme potřebovat zjistit současný stav vašeho webu a vaši představu o výsledcích optimalizace. Tento bod je před samotným SEO zcela zásadní. Především proto, abychom se seznámili s vašim projektem a mohli odhadnout cenu optimalizace včetně rozsahu SEO prací na webových stránkách.

Plánujete SEO optimalizaci pro nové webové stránky?

Nový web – tato možnost je vždy jednodušší, protože můžeme naplánovat všechny důležité činnosti před samotným zahájením tvorby webových stránek. Než se pustíme do vytvoření webu, tak bude předcházet analýza klíčových slov, návrh informační architektury a on-page faktory .

SEO Ostrava - Vítkovice

POTŘEBUJETE KOMPLEXNÍ SEO PRO VAŠE současné WEBOVÉ STRÁNKY?

Stávající web – zde je situace obdobná, ale musíme se přizpůsobit již vzniklému řešení, které budeme opravovat po předchozím tvůrci. Převážně záleží, jak vývojář webových stránek připravil technické řešení a od toho se vše odvíjí. V takovém případě náš tým čeká nejprve technická analýza webových stránek, analýza klíčových slov a taktéž návrh nových klíčových slov. Poté následuje oprava chyb a technických nedostatků, oprava on-page faktorů a poté off-page faktory a jejich návrh.

jak podpořit SEO ostrava JINAK NEŽ NA VLASTNÍCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH?

Jiné řešení – Pokud se vám nechce zasahovat do vašeho současného řešení komplexním SEO zásahem a potřebujete zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávání, tak je možné budovat SEO mimo vaše webové stránky. Ideální je to pro vybranou službu nebo produkt. Náš produkt microsite vám může zajistit první pozice ve vyhledávačích. Jedná se o moderní optiweb, který dokáže zasáhnout úzkou cílovou skupinu z vybrané lokace.

SEO Ostrava vlastní webové řešení

Půjde udělat kvalitní SEO
i pro váš web?

Na 99% ano. Existuje řada postupů jak budovat SEO. Bez ohledu na to, jaký druh webu provozujete, pravděpodobně už pro něj existuje určitý postup jak jej efektivně optimalizovat.

Proč má Vaše webové řešení nedostatky v optimalizaci?

Problém spočívá v tom, že většina designérů a webových vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu optimalizačních pravidel a budou klást důraz na budoucí hodnotu SEO nebo technickou zdatnost při tvorbě webových stránek. Většinou se od začátku nepočítá s kvalitním budováním SEO.

Proč programátor nemyslí na kvalitní SEO?

  • omezené finance při realizaci projektu
  • neznalost SEO a optimalizačních metrik
  • jednoduše to nebylo zadáním

Zvládneme kvalitní SEO vašeho webu?

Naší výhodou je, že umíme kódovat nebo opravovat jakékoliv technické řešení typu WordPress, Joomla!, Drupal, Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify, Překážkou není ani individuální kód nebo méně rozšířené CMS řešení. Zastáváme pravidlo, že dobrý SEO specialista by se měl vyznat i v kódu a navrhnout lepší technické řešení, které bude přinášet konkurenční výhodu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Jste z Ostravy a potřebujete SEO pro malý web nebo velký e-shop?

Není problém. Umíme SEO pro malé webové stránky, microsite řešení nebo komplexní e-shop přizpůsobit vaším potřebám a ušít je na míru vašeho podnikání. Vždy bude záležet jakou pozici očekáváte a kolik klíčových slov bude dostávat na první strany Google a Seznam. Tyto otázky rozklíčujeme před samotnou realizací SEO prací.

FAQ 2

CENÍK ZA SLUŽBU SEO OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK

Zde vždy záleží jak na několika kritériích, které je potřeba do předu specifikovat. Existuje celá řada SEO faktorů, která ovlivňuje kvalitu optimalizace. Pokud jich Vaše konkurence splní 30, tak ideálně když jich splníte 31 a lépe, abyste se před ně dostali. Proto je nejdůležitější analyzovat a následně zjistit jaká bude časová náročnost. Zabýváme se komplexním SEO, ale máme optimalizované microsite, které zvládají hodně muziky za rozumné ceny. Máme také nástroje, kde jsme schopní začít budovat SEO od 700,- Kč/měsíc nebo dlouhodobě pracovat na optimalizaci za měsíční paušál.

FAQ 3

SEO PRO MALÉ I VELKÉ FIRMY

Můžete se spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nerozlišujeme, jak velký podnikatel jste. Klademe důraz na to, co skutečně potřebujete. Podle toho přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Jsme ze Zlína, a proto razíme heslo „Náš zákazník – náš pán“.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Pokud je SEO provedeno správně, Váš web by se měl pravidelně zobrazovat na prvních pozicích ve vyhledávání, což představuje jasnou konkurenční výhodu a vyšší návštěvnost.

Klíčová slova se všemi potřebnými statistikami lze najít v mnoha online nástrojích. Mezi ty přední patří například Marketing Miner nebo Collabim.

Jakmile jsou SEO práce hotové, první výsledky mohou být zřejmé někdy i po několika měsících. Orientační dobu lze stanovit na tři měsíce od optimalizace.

Chyba je většinou v indexaci webových stránek nebo off-page faktorech, které zahrnují například i PR články, aktivitu na sociálních sítích nebo zpětné odkazy.

Důležitý je zejména algoritmus vyhledávačů, kvalitní obsah zahrnující klíčová slova, prolinkování webu a řada dalších výše zmíněných faktorů.

V první řadě nedostatečné nebo nadměrné využití klíčových slov, skrytí některých textových částí nebo provedení optimalizace ze strany konkurence.

Linkbuilding nebo též linkování spočívá ve využití hypertextových odkazů na webu. Zde řadíme taktéž budování zpětných odkazů směřujících z jiných webů na Váš.

Faktorů může být více, například změna algoritmu u vyhledávačů nebo pokud se konkurence rozhodne pro spuštění PPC kampaně. Naši SEO specialisté umí včas odhalit pravou příčinu a rychle najít řešení.

SEO optimalizace

Špičková dohledatelnost podle klíčového slova je jedna ze SEO výhod?

Je to tak. Zkuste si sami zapřemýšlet jak byste hledali například instalatéra, uklízečku, právníka nebo někoho kdo se zaměřuje na tvorbu webových stránek? Použijete klíčové slovo a ideálně ve spojením s městem kde o danou službu nebo zboží máte zájem. To znamená, že většina lidí stále vyhledává klíčové slovo ve spojení s městem. V našem případě to může být „tvorba webových stránek Ostrava“ nebo „SEO Ostrava“. První zmiňovaný výsledek vyhledávání najdete i naše stránky expert-dev.cz nebo tvorba-webu-ostrava.cz. Chceme, ať lidé v našem okolí vidí, že rozumíme tomu co děláme a že i jejich webové stránky zvládneme dostat mezi první pozice.

Jaké jsou výhody SEO oproti PPC?

SEO optimalizace

Každý nástroj má své výhody. I když si můžete zaplatit placenou pozici na nejlepší pozici Google nebo Seznam je to skutečně efektivní? Jednoznačně mezi výhody kvalitně optimalizovaného webu patří: Nejlepší dlouhodobá investice co se návratnosti týče, kontinuální práce v řádu několika let představuje výhodu oproti konkurenci, díky níž je hravě předeženete, udržitelný růst, oproti PPC, které Vám přestane přinášet nové návštěvníky v momentu, kdy přestanete používat PPC, na základě spotřebitelského chování je větší šance, že potenciální návštěvník si vybere stránku na základě klíčové slova, než podle označení reklamy při vyhledávání, protože v něm vyvolá větší důvěru než propagovaná stránka, jakmile se dostanete do popředí v organickém vyhledávání, Váš konkurent „nepřeplatí“ Vaši pozici PPC reklamou, přední umístění při vyhledávání dodává potenciálnímu zákazníkovi větší důvěru Vašemu businessu.

SEO optimalizace

Vybudujte si kvalitní pozici v Brně na klíčové slovo a buďte důvěryhodnější.

Většina firem, které budují kvalitní SEO a optimalizují své stránky, tvoří aktivně digitální stopu na celém internetu. Kvalitní SEO bez linkbuildingu nejde a proto si můžete dohledat řadu informací o firmách, které se nebojí prezentovat informace o sobě. Najde tak dostatek informací, referencí a hodnocení, které Vám pomohou k tomu vložit důvěru do místního podnikatele. Ano, řada podnikatelů argumentuje, že mají zakázky přes referenci. SEO a budování optimalizace webu je zároveň určité získávání digitálních referencí.

Jasná konkurenční výhoda. Je lepší být na první straně s dobrým SEO než nejít dohledat, nemyslíte?

SEO optimalizace

Je to jednoduché. Čím lepší SEO budu mít, tím dříve se dostanu před svoji konkurenci a získám výhodu v podobě (neplacené reklamy, lukrativních pozic na největším vyhledavači a pravidelné množství poptávacích klientů). I když budete malý jednotlivec, který bude dělat svoji práci dobře a bude vidět, tak můžete konkurovat i velké firmě, která investuje deseti tisíce do PPC reklamy.

Nejste z Ostravy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Optimalizujeme webové stránky také pro:

zajišťujeme
komplexní servis

Sídlíme v centru Zlína, celá spolupráce ale může probíhat i telefonicky nebo po emailu včetně online konference. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Naší zásadou je dodržování předem domluvených termínů a závazků.

Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek, jsme Vám k dispozici i nadále. Nabízíme poradenství ohledně editace, jsme schopni ke stránce dodat jednoduchý redakční systém, jehož využívání je jednoduché a velmi přívětivé i pro ty uživatele, kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také doobjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.

V případě zájmu je možno dodané šablonové řešení webových stránek i www stránek na míru dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní SEO poradenství, SEO optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následně rozšíření keywords neboli klíčových slov. Vaši webovou stránku tak posuneme výš ve vyhledávačích Google, Seznam a jiné.

Poradíme i s propagací, tvorbou PPC bannerových reklam a on-line marketingem. Pokud raději upřednostňujete osobní kontakt, rádi Vás uvítáme i na naší adrese!

Webový rozcestník
a další doplňkové služby

Proč naše společnost nabízí lepší ceny než zbytek trhu?