Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

SEO Ostrava

Zabýváme se optimalizací webových stránek. Specializujeme se na technické SEO, obsahový marketing a komplexní optimalizaci. Na této stránce se věnujeme klíčovým slovům SEO Ostrava.

SEO Ostrava

Je vaše podnikání snadno vyhledatelné na internetových vyhledávačích? Pokud není, ztrácíte drahocenný prostředek pro získávání zákazníků.

Náš tým zpracuje detailní analýzu současného stavu vaší internetové stránky a navrhne další kroky, kterými se ubírat. Výsledek? Nastavením efektivní SEO strategie vás dostaneme na první příčky vyhledávačů. To jsou ty, na které nejvíce potenciálních zákazníků kliká a takovým webům věří. Nabízíme také jednorázové i podrobné SEO poradenství ušité na míru potřeb vašich zákazníků.
0
let zkušeností

Optimalizace od expertdevu

SEO audit stránek

od 15 000 Kč

Základní stavební kámen SEO strategie, prověřuje strukturu a obsah webu.

Analýza klíčových slov

od 10 000 Kč

Výstupem je seznam nejvíce hledaných, relevantních a co nejméně konkurenčních klíčových slov vztahujících se k vašemu podnikání.

Poradenství a konzultace

od 1 000 Kč

Vypůjčení našich SEO expertů a jejich znalostí pro váš projekt.

Balíček SEO Expert

od 30 000 Kč

Pro náročné, kteří touží po do nejmenšího detailu propracované a nekompromisní SEO strategii.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

SEO Ostrava
pro různá webová řešení

V ideálním případě budeme potřebovat zjistit současný stav a vaši představu o budoucím stavu. Tento bod před jakýmkoliv SEO je zásadní. Především proto, abychom se seznámili s vašim projektem a mohli odhadnout cenu optimalizace včetně rozsahu SEO prací na webových stránkách.

Chystáte nové webové stránky, potřebujete realizovat SEO?

Nový web – tato možnost je vždy jednodušší, protože můžeme naplánovat všechny důležité činnosti před samotným zahájením tvorby webových stránek. Než se pustíme do vytvoření webu, tak bude předcházet analýza klíčových slov, návrh informační architektury a návrh on-page faktorů.
SEO Ostrava - Vítkovice

Máte již realizované webové stránky, potřebujete realizovat komplexní SEO?

Stávající web – zde je situace obdobná, ale musíme se přizpůsobit již vzniklému řešení, které budeme opravovat po předchozím tvůrci. Převážně záleží jak tvůrce webových stránek připravil technické řešení a od toho se vše odvíjí. Začneme technickou analýzou webu, analýzou klíčových slov a návrhem nových klíčových slov, následuje oprava chyb, technických nedostatků, oprava on-page faktorů a návrh na budování off-page faktorů.

Hledáte jak podpořit SEO Ostrava jinak než na vlastních webových stránkách?

Jiné řešení – Pokud se Vám nechce zasahovat do vašeho současného řešení komplexním SEO zásahem a potřebujete zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávání, tak je možné budovat SEO mimo vaše webové stránky. Ideální je to pro vybranou službu nebo produkt. Náš produkt microsite Vám může zajistit první pozice ve vyhledávačích.
SEO Ostrava vlastní webové řešení

Půjde Vašemu webovému řešení
udělat kvalitní SEO?

Na 99% ano. Existuje řada postupů jak budovat SEO. Bez ohledu na to, jaký druh webu provozujete, pravděpodobně už pro něj existuje určitý postup jak jej efektivně optimalizovat.

Proč má Vaše webové řešení nedostatky v optimalizaci?

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu optimalizačních pravidel a budou klást důraz na budoucí hodnotu SEO nebo technickou zdatnost při tvorbě webových stránek. Většinou se od začátku nepočítá s kvalitním budováním SEO.

Proč programátor nemyslí na kvalitní provedení webové optimalizace?

  • omezené finance při realizaci projektu
  • neznalost SEO a optimalizačních metrik
  • jednoduše to nebylo zadáním

Zvládneme kvalitní SEO vašeho webu?

Naší výhodou je, že umíme kódovat nebo opravovat jakékoliv technické řešení typu WordPress, Joomla! a Drupal, Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify, Překážkou není ani individuální kód nebo méně rozšířené CMS řešení. Zastáváme pravidlo, že dobrý SEO specialista by se měl vyznat i v kódu a navrhnout lepší technické řešení, které bude přinášet konkurenční výhodu.
Doplňkové služby k webovým stránkám
FAQ 1

Jste z Ostravy a potřebujete SEO pro malý web nebo velký e-shop?

Není problém. Umíme SEO pro malé webové stránky, microsite řešení nebo komplexní e-shop přizpůsobit vaším potřebám a ušít je na míru vašeho podnikání. Vždy bude záležet jakou pozici očekáváte a kolik klíčových slov bude dostávat na první strany Google a Seznam. Tyto otázky rozklíčujeme před samotnou realizací SEO prací.
FAQ 2

Zajímá Vás kolik u nás stojí SEO a optimalizace webových stránek?

Zde vždy záleží jak na několika kritériích, které je potřeba do předu specifikovat. Existuje celá řada SEO faktorů, která ovlivňuje kvalitu optimalizace. Pokud jich Vaše konkurence splní 30, tak ideálně když jich splníte 31 a lépe, abyste se před ně dostali. Proto je nejdůležitější analyzovat a následně zjistit jaká bude časová náročnost. Zabýváme se komplexním SEO, ale máme optimalizované microsite, které zvládají hodně muziky za rozumné ceny. Máme nástroje kde jsme schopní začít budovat SEO od 700,- Kč/měsíc nebo dlouhodobě pracovat na optimalizaci za měsíční paušál.
FAQ 3

Jste malý podnikal, který řeší jen lokální SEO nebo velká firma, která potřebuje rozsáhlou optimalizaci?

Můžete se spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nerozlišujeme jak velký podnikatel jste. Klademe důraz na to co skutečně potřebujete. Podle toho přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. Jsme ze Zlína, tak razíme heslo – Náš zákazník – náš pán.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Optimalizace vylepšuje postavení webové stránky na SERP (výsledcích vyhledávání). Po zadání klíčového slova, které koresponduje s webem, ve vyhledávači zobrazuje relevantní obsah. Jakmile je stránka správně optimalizována, zobrazuje se na předních pozicích, což vede k vyšší návštěvnosti.

Narozdíl od on-page faktorů se nenachází přímo na webové stránce. Do skupiny off-page faktorů patří zpětné odkazy, u kterých vyhledávač hodnotí množství a kvalitu, PR články a působení na sociálních sítích.

Klíčová slova určená nejen k optimalizaci jsou dostupná v rámci mnoha online nástrojů. Jedním z nich je například Marketing Miner nebo Collabim.

Na rozdíl od PPC je optimalizace časově náročnější. Vyhledávač zaregistruje optimalizaci v rámci několika měsíců. Ve vyhledávání se objeví vcelku rychle, avšak prvních příček začne dosahovat až po 2-3 měsících.

Vše se odvíjí od algoritmu daných vyhledávačů, které jsou však tajné. Na základě studií vzešlo, že největší pozornost je zaměřena na odkazy, kvalitní obsah, relevantnost a pravidelnost tvorby obsahu webu.

Zpravidla se jedná o nadměrné využití klíčového slova v obsahu, špatný výběr klíčového slova, skrytí textu na webu, ve kterém se objevuje klíčové slovo a další. V těchto případech vyhledávač úmyslně zhorší pozici na SERP. Nejhorší variantou je vyškrtnutí z příslušného indexu.

Linkbuilding je založen na odkazech, které se nachází na jednom webu a odkazují na druhý. Zde spadají také zpětné odkazy, které se nachází na jiných webech a odkazují na ten váš. Zejména zpětné odkazy jsou velmi důležitým faktorem pro optimalizaci, jelikož se jedná o aspekt, který je hůře ovlivnitelný.

Příčin může být hned několik. Vaše největší konkurence mohla začít lépe optimalizovat své stránky nebo začít PPC kampaň. Dalším důvodem může být špatná optimalizace, kdy vyhledávač mohl úmyslně snížit vaše postavení ve vyhledávání. To se stává případech, kdy porušíte pravidla daného vyhledávače. V neposlední řadě se mohl změnit algoritmus vyhledávání. Každopádně v této situaci se na nás neváhejte obrátit a my vám zjistíme příčinu problému.

SEO optimalizace

Špičková dohledatelnost podle klíčového slova je jedna ze SEO výhod?

Je to tak. Zkuste si sami zapřemýšlet jak byste hledali například instalatéra, uklízečku, právníka nebo někoho kdo se zaměřuje na tvorbu webových stránek? Použijete klíčové slovo a ideálně ve spojením s městem kde o danou službu nebo zboží máte zájem. To znamená, že většina lidí stále vyhledává klíčové slovo ve spojení s městem. V našem případě to může být „tvorba webových stránek Ostrava“ nebo „SEO Ostrava“. První zmiňovaný výsledek vyhledávání najdete i naše stránky expert-dev.cz nebo tvorba-webu-ostrava.cz. Chceme, ať lidé v našem okolí vidí, že rozumíme tomu co děláme a že i jejich webové stránky zvládneme dostat mezi první pozice.

Jaké jsou výhody SEO oproti PPC?

SEO optimalizace
Každý nástroj má své výhody. I když si můžete zaplatit placenou pozici na nejlepší pozici Google nebo Seznam je to skutečně efektivní? Jednoznačně mezi výhody kvalitně optimalizovaného webu patří: Nejlepší dlouhodobá investice co se návratnosti týče, kontinuální práce v řádu několika let představuje výhodu oproti konkurenci, díky níž je hravě předeženete, udržitelný růst, oproti PPC, které Vám přestane přinášet nové návštěvníky v momentu, kdy přestanete používat PPC, na základě spotřebitelského chování je větší šance, že potenciální návštěvník si vybere stránku na základě klíčové slova, než podle označení reklamy při vyhledávání, protože v něm vyvolá větší důvěru než propagovaná stránka, jakmile se dostanete do popředí v organickém vyhledávání, Váš konkurent „nepřeplatí“ Vaši pozici PPC reklamou, přední umístění při vyhledávání dodává potenciálnímu zákazníkovi větší důvěru Vašemu businessu.
SEO optimalizace

Vybudujte si kvalitní pozici v Brně na klíčové slovo a buďte důvěryhodnější.

Většina firem, které budují kvalitní SEO a optimalizují své stránky, tvoří aktivně digitální stopu na celém internetu. Kvalitní SEO bez linkbuildingu nejde a proto si můžete dohledat řadu informací o firmách, které se nebojí prezentovat informace o sobě. Najde tak dostatek informací, referencí a hodnocení, které Vám pomohou k tomu vložit důvěru do místního podnikatele. Ano, řada podnikatelů argumentuje, že mají zakázky přes referenci. SEO a budování optimalizace webu je zároveň určité získávání digitálních referencí.

Jasná konkurenční výhoda. Je lepší být na první straně s dobrým SEO než nejít dohledat, nemyslíte?

SEO optimalizace
Je to jednoduché. Čím lepší SEO budu mít, tím dříve se dostanu před svoji konkurenci a získám výhodu v podobě (neplacené reklamy, lukrativních pozic na největším vyhledavači a pravidelné množství poptávacích klientů). I když budete malý jednotlivec, který bude dělat svoji práci dobře a bude vidět, tak můžete konkurovat i velké firmě, která investuje deseti tisíce do PPC reklamy.

Nejste z Ostravy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Optimalizujeme webové stránky také pro:

zajišťujeme
komplexní servis

Sídlíme v centru Zlína, celá spolupráce ale může probíhat pouze telefonicky nebo po emailu. Vycházíme vstříc vašim časovým možnostem a stanovenému rozpočtu. Naší zásadou je dodržování předem domluvených věcí a termínů.

Naše služby nekončí samotným spuštěním webových stránek, jsme Vám k dispozici i poté. Nabízíme poradenství ohledně editace, jsme schopni ke stránce dodat jednoduchý redakční systém, jehož využívání je jednoduché a velmi přívětivé i pro ty uživatele, kteří nemají s tvorbou webových stránek žádné zkušenosti. Samozřejmě je možné si také doobjednat služby copywritera, který s aktualizací webu nebo e-shopu pomůže.

V případě zájmu je možno dodané šablonové řešení webových stránek i www stránek na míru dále rozšiřovat. Spokojeným klientům nabídneme kompletní SEO poradenství, SEO optimalizaci zahrnující několik desítek dílčích aspektů a následně rozšíření keywords neboli klíčových slov. Vaši webovou stránku tak posuneme výš ve vyhledávačích Google, Seznam a jiné.

Poradíme i s propagací, tvorbou PPC bannerových reklam a on-line marketingem. Pokud raději upřednostňujete osobní kontakt, rádi Vás uvítáme i na naší adrese!

Webový rozcestník
a další doplňkové služby

Proč naše společnost nabízí lepší ceny než zbytek trhu?