Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Digitální
agentura
Ostrava

Online reklamu děláme už nějaký ten pátek. Zvládáme vše od tvorby webů a e-shopů, přes grafiky, až po SEO a propagaci.

Digitální agentura Ostrava

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Budování online strategie
v Ostravě?

Nezáleží na tom, jestli jste přímo z Ostravy, z jejího okolí nebo z větší dálky. Komunikace s námi probíhá online. Náš tým se skládá z programátorů, grafiků, copywriterů a markeťáků, vše lze domluvit telefonicky i po

mailu. Rádi vás však uvidíme i osobně! Pro tvorbu dobrého digitálního marketingu je důležitá vzájemná komunikace, chceme zjistit vaše potřeby a priority. Dbáme na dodržování termínů, rádi vám představíme všechny možnosti, které internetové prostředí nabízí. Zavolejte nám nebo napište, a my vám představíme nezávaznou poptávku.

Digitální agentura Ostrava - Vítkovice

A co všechno potřebujeme k tvorbě digitálního marketingu?

Naše digitální agentura společně s vámi sleduje vaše obchodní cíle. Má váš e-shop nebo web nedostatky? Co brání vašemu e-shopu v růstu? Trápí vás na stránkách firmy nízký počet návštěv? Vše analyzujeme, najdeme překážky a problémy a budeme důsledně pracovat na jejich odstranění. Zhodnotíme trh, konkurenci a vytvoříme účinnou online strategii.

Na základě klíčových slov vytvoříme marketingové texty, které nejen podpoří zákazníka v nákupu nebo objednávce, ale budou i důležitým prvkem z hlediska SEO. Všechno půjde ruku v ruce a každý krok, který v online marketingu uděláme, má význam. Pomůžeme vám i s reklamou Google Ads, Sklik (Seznam.cz), propagací na facebooku a instagramu a rádi vytvoříme i bannerovou reklamu. em účinného online marketingu je SEO e-shopu a webu. Zakoupená online reklama na různých kanálech je krátkodobě účinná – funguje ale pouze dokud si ji platíte. Web vylepšíme z hlediska grafiky, technického zpracování i textu.

Zde jsou nejúčinnější dobře vybraná klíčová slova neboli keywords Pro konkrétnější vysvětlení – už tuto stránku, kterou si právě čtete, najdete přes klíčové slovo Digitální agentura Ostrava.

Digitální agentura Ostrava - online marketing

Online marketing chytře
a především efektivně!

Je mnoho způsobů, jak souvisle tvořit digitální marketing. My vás provedeme online prostředím a digitální reklamou a pomůžeme s orientací ve všem, co tento prostor nabízí. Zjistíme, jaká vylepšení by váš web nebo e-shop potřeboval. Programátoři, reklamní textaři (copywriteři), grafici a marketéři se postarají o váš web od A do Z.

Zdokonalíme váš web nebo e-shop po textové stránce, vaše stránky vylepšíme technicky, inovujeme grafiku a design, zpracujeme marketing a SEO. Škála našich služeb je široká. Chybí vám logo nebo potřebujete nový vizuál? I design je důležitou součástí digitálního marketingu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč si zvolit pro podnikání v Ostravě právě naši digitální agenturu?

Nabízíme profesionalitu a zkušenosti v oboru, jsme spolehliví a na čem se domluvíme, to platí. A mezi ostatními agenturami v Ostravě a okolí vynikáme hlavně cenami. Fungujeme tak, že weby, e-shopy a veškerý online marketing tvoříme převážně dálkově, na veškeré spolupráci se domluvíme skrze moderní komunikační prostředky – ušetří se tak obrovské náklady za předražené prostory a i díky tomu pro vás můžeme držet ceny nízko.
FAQ 2

Vedete menší obchod nebo podnikáte ve velkém?

V naší digitální agentuře umíme online marketing přizpůsobit každému. Známe specifika různých oborů a hlavní roli pro nás hraje vždy to, co si vy přejete a kam chcete posunout svůj web nebo e-shop. Chceme, abyste vynikli nad konkurencí. Odrazovým můstkem jsou pro nás vaše preference, za příznivé peníze umíme vyvinout efektivní online strategie a propagovat váš byznys v digitálním světě.
FAQ 3

Ptáte se, kolik stojí digitální marketing?

Záleží na vás, jakou částku se rozhodnete vložit do online propagace. My umíme pracovat s různými nástroji, které jsou různě časově náročné. Umíme vše od základního SEO až po kompletní, technicky, graficky i marketingově propracovaný e-shop nebo web. Umíme oslovit konkrétní lokalitu, vaše podnikání tak můžeme propagovat za fajn cenu pouze ve městě Ostrava a jeho okolí nebo v rámci Moravskoslezského kraje. Digitální agentura Ostrava umí najít a oslovit vhodné cílové skupiny.
FAQ 4

Chcete vyniknout mezi konkurencí v Ostravě?

Najdeme způsob online propagace, který pro vás bude nejúčinnější. Zvedneme návštěvnost vašeho e-shopu nebo webu, podpoříme jej kvalitním SEO a budeme dbát na to, aby příliv zákazníků na vaše stránky nebyl pouze krátkodobý. Pokud je dobře zvládnutá optimalizace (SEO), na web proudí návštěvníci z vyhledávačů i bez placené reklamy, vy tak do budoucna ušetříte spoustu nákladů. SEO i veškerou propagaci umíme zacílit pouze pro Ostravu, okolí Ostravy, v rámci kraje a podobně.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby v rámci online marketingu poskytujeme na B2B i B2C trhu.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, obraťte se na nás s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Jsme odborníci v rámci optimalizace SEO, PPC kampaní, grafiky, sociálních sítí, tvorby webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Vytvoříme vám kreativní obsah, kterým oslovíte široké publikum na svých sociálních sítích. Postaráme se o kompletní grafickou stránku, text příspěvků i jejich propagaci.

Samozřejmě. Nemusíme vám tvořit celý online marketing. Můžete do našich rukou svěřit například jen SEO nebo PPC reklamu.

Každý z těchto způsobů online marketingu má svoje pozitiva a negativa. Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak u něj trvá několik měsíců, než začne šlapat tak jak má. PPC funguje téměř okamžitě a hodí se pro krátkodobé nabídky.

SEO optimalizace

Chcete dosáhnout vysokého zobrazování na Google? Zacilte SEO na lokalitu Ostrava.

Společně vytěžíme na maximum všechny výhody, které internetový svět nabízí. Kvalitní SEO je totiž často účinnější než placená reklama. Z vyhledávání Google (nebo Seznam) najde váš web nebo e-shop obrovské množství návštěvníků. A Google upřednostňuje weby, které SEO budují pravidelně, jsou aktuální, technicky kvalitní a kopírují moderní metriky. Takové www stránky pak mají skvělou vyhledávací pozici, bývají na prvních stranách. Základem SEO jsou klíčová slova – Digitální agentura Ostrava, Marketingová agentura Ostrava

Zacílení na zajímavá klíčová slova – Digitální marketing Ostrava

SEO optimalizace
Psaný text je důležitý nástroj online marketingu. My píšeme texty na základě klíčových slov, která web posunou výše ve vyhledávačích. Naše copywritery například při volbě klíčových slov pro tento text zajímala klíčová slova – Digitální agentura Ostrava, Marketingová agentura Ostrava a Online marketing Ostrava. Ideální klíčové slovo je spojené s vašim podnikáním a je zákazníky nejvyhledávanější.
SEO optimalizace

Dostali jste se na tento web Digitální agentura Ostrava z vyhledávače? Naše SEO funguje!

Už tyto stránky je důkaz, že texty, SEO a online marketing na základě klíčových slov mohou pracovat ve váš prospěch. Výsledky naší práce jsou měřitelné a průkazné. Digitální marketing tvoříme souvisle a důraz klademe na výkon.

Nejste z Ostravy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa