Expert Dev, s.r.o.

Digitální
agentura
Ostrava

Online reklamu děláme už nějaký ten pátek. Specializujeme se na komplexní služby, zahrnující tvorbu webových stránek a e-shopů, grafický design, SEO a širokou škálu propagačních aktivit. Naším cílem je poskytnout klientům úplný servis od tvorby po optimalizaci pro vyhledávače a propagaci online.

Digitální agentura Ostrava – Expert dev.

Digitální agentura Ostrava

MARKETINGOVÁ AGENTURA OSTRAVA – TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK NA MODERNÍCH CMS

Existuje mnoho skvělých redakčních systémů (CMS) a pro každý druh webu lze najít právě ten, který bude pro daný web nejvhodnější.

Nicméně, mnozí designéři a vývojáři preferují ovládat pouze jeden nebo maximálně dva CMS, aby ušetřili čas a zjednodušili svou práci. Hledají flexibilní a výkonný systém, který dokáže pokrýt různé potřeby. U nás v Expert dev však máte záruku, že zvládáme práci s jakýmkoliv moderním CMS, ať už je to WordPress, Drupal, Shopify, Magento, Joomla! nebo jiný, a přizpůsobíme ho specifickým potřebám vašeho podnikání.

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Budování online strategie
v Ostravě?

Nezáleží na tom, jestli jste přímo z Ostravy, z jejího okolí nebo z větší dálky. Komunikace s námi probíhá online. Náš tým se skládá z programátorů, grafiků, copywriterů a markeťáků, vše lze domluvit telefonicky i po mailu. Rádi vás však uvidíme i osobně!

Pro tvorbu dobrého digitálního marketingu je důležitá vzájemná komunikace, chceme zjistit vaše potřeby a priority. Dbáme na dodržování termínů, rádi vám představíme všechny možnosti, které internetové prostředí nabízí. Zavolejte nám nebo napište, a my vám představíme nezávaznou poptávku.

Digitální agentura Ostrava - Vítkovice

Klíčové prvky pro efektivní digitální marketing

Naše marketingová agentura Ostrava společně s vámi sleduje vaše obchodní cíle. Má váš e-shop nebo web nedostatky? Co brání vašemu e-shopu v růstu? Trápí vás na stránkách firmy nízký počet návštěv? Vše analyzujeme, najdeme překážky a problémy a budeme důsledně pracovat na jejich odstranění. Zhodnotíme trh, konkurenci a vytvoříme účinnou online strategii.

Na základě klíčových slov vytvoříme marketingové texty, které nejen podpoří zákazníka v nákupu nebo objednávce, ale budou i důležitým prvkem z hlediska SEO. Všechno půjde ruku v ruce a každý krok, který v online marketingu uděláme, má význam. Pomůžeme vám i s reklamou Google Ads, Sklik (Seznam.cz), propagací na facebooku a instagramu a rádi vytvoříme i bannerovou reklamu. Zakoupená online reklama na různých kanálech je krátkodobě účinná – funguje ale pouze dokud si ji platíte. 

Hned na začátku je potřebná důkladná analýza klíčových slov. Pro konkrétnější vysvětlení – už tuto stránku, kterou si právě čtete, najdete přes klíčové slovo Digitální agentura Ostrava.

Digitální agentura Ostrava - online marketing

Online marketing chytře
a především efektivně!

Je mnoho způsobů, jak souvisle tvořit digitální marketing. Naše marketingová agentura Ostrava vás provede online prostředím a digitální reklamou a pomůže vám s orientací ve všem, co tento prostor nabízí. Zjistíme, jaká vylepšení by váš web nebo e-shop potřeboval. Programátoři, copywriteři, grafici a marketéři se postarají o váš web od A do Z.

Zdokonalíme váš web nebo e-shop po textové stránce, vaše stránky vylepšíme technicky, inovujeme grafiku a design, zpracujeme marketing a SEO. Nabízíme rozmanitou škálu služeb. Chybí vám logo nebo potřebujete nový vizuál? I design je důležitou součástí digitálního marketingu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč si zvolit pro podnikání v Ostravě právě naši digitální agenturu?

Nabízíme profesionalitu a zkušenosti v oboru, jsme spolehliví a na čem se domluvíme, to platí. A mezi ostatními agenturami v Ostravě a okolí vynikáme hlavně cenami. Fungujeme tak, že weby, e-shopy a veškerý online marketing tvoříme převážně dálkově, na veškeré spolupráci se domluvíme skrze moderní komunikační prostředky – ušetří se tak obrovské náklady za předražené prostory a i díky tomu pro vás můžeme držet ceny nízko.
FAQ 2

Vedete menší obchod nebo podnikáte ve velkém?

V naší digitální agentuře v Ostravě umíme online marketing přizpůsobit každému. Známe specifika různých oborů a hlavní roli pro nás hraje vždy to, co si vy přejete a kam chcete posunout svůj web nebo e-shop. Chceme, abyste vynikli nad konkurencí. Odrazovým můstkem jsou pro nás vaše preference, za příznivé peníze umíme vyvinout efektivní online strategie a propagovat váš byznys v digitálním světě.

FAQ 3

Ptáte se, kolik stojí digitální marketing?

Záleží na vás, jakou částku se rozhodnete vložit do online propagace. My umíme pracovat s různými nástroji, které jsou různě časově náročné. Umíme vše od základního SEO až po kompletní, technicky, graficky i marketingově propracovaný e-shop nebo web. Umíme oslovit konkrétní lokalitu, vaše podnikání tak můžeme propagovat za fajn cenu pouze ve městě Ostrava a jeho okolí nebo v rámci Moravskoslezského kraje. Kreativní digitální agentura Ostrava umí najít a oslovit vhodné cílové skupiny.

FAQ 4

Chcete vyniknout mezi konkurencí v Ostravě?

Najdeme způsob online propagace, který pro vás bude nejúčinnější. Zvedneme návštěvnost vašeho e-shopu nebo webu, podpoříme jej kvalitním SEO a budeme dbát na to, aby příliv zákazníků na vaše stránky nebyl pouze krátkodobý. Pokud je dobře zvládnutá optimalizace (SEO), na web proudí návštěvníci z vyhledávačů i bez placené reklamy, vy tak do budoucna ušetříte spoustu nákladů. SEO i veškerou propagaci umíme zacílit pouze pro Ostravu, okolí Ostravy, v rámci kraje a podobně.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

SEO optimalizace

Chcete dosáhnout vysokého zobrazování na Google? Zacilte SEO na lokalitu Ostrava.

Společně vytěžíme na maximum všechny výhody, které internetový svět nabízí. Kvalitní SEO je totiž často účinnější než placená reklama. Z vyhledávání Google (nebo Seznam) najde váš web nebo e-shop obrovské množství návštěvníků. A Google upřednostňuje weby, které SEO budují pravidelně, jsou aktuální, technicky kvalitní a kopírují moderní metriky. Takové www stránky pak mají skvělou vyhledávací pozici, bývají na prvních stranách. Základem SEO jsou klíčová slova – Digitální agentura Ostrava, Marketingová agentura Ostrava

Zacílení na zajímavá klíčová slova – Digitální marketing Ostrava

SEO optimalizace
Psaný text je důležitý nástroj online marketingu. My píšeme texty na základě klíčových slov, která web posunou výše ve vyhledávačích. Naše copywritery například při volbě klíčových slov pro tento text zajímala klíčová slova – Digitální agentura Ostrava, Marketingová agentura Ostrava a Online marketing Ostrava. Ideální klíčové slovo je spojené s vašim podnikáním a je zákazníky nejvyhledávanější.
SEO optimalizace

Dostali jste se na tento web Digitální agentura Ostrava z vyhledávače? Naše SEO funguje!

Už tyto stránky je důkaz, že texty, SEO a online marketing na základě klíčových slov mohou pracovat ve váš prospěch. Výsledky naší práce jsou měřitelné a průkazné. Digitální marketing tvoříme souvisle a důraz klademe na výkon.

Nejste z Ostravy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa