Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových
stránek
Ostrava

Pro klienty tvoříme moderní a přehledné webové stránky na míru nebo z webové šablony přes vlastní CMS systém.

Naší specialitou je také Optiweb, který dostane vaše podnikání na první příčky ve vyhledávání.

Tvorba webových
stránek Ostrava

MODERNÍ WEBOVÉ STRÁNKY PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

V dnešní době jsou webové stránky nutností pro každou firmu nebo e-shop. Klademe důraz na to, abyste díky službě Tvorba webových stránek Ostrava získali web, který bude přesně sedět vašim potřebám, ať už jste jednotlivec nebo velká firma. S námi se vám podaří snadno předehnat konkurenci, získat nové zákazníky a navýšit konverze. Pokud plánujete online prodej vlastních produktů, můžete využít naši službu Tvorba e-shopu Ostrava. S Expert Dev se můžete spolehnout na rychlou komunikaci, kvalitně odvedenou práci a dodržení termínů.

0
let zkušeností

Webové stránky od expertdevu

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvoříme úspěšné weby
po celé republice

Pokud se zajímáte o naše služby, veškeré záležitosti ohledně spolupráce můžeme vyřešit přes online konferenci, telefonicky nebo přes uvedený e-mail. Pokud upřednostňujete osobní setkání, můžeme se po domluvě setkat v naší firmě ve Zlíně nebo přímo v Ostravě. Stačí nás kdykoliv kontaktovat.

Na kafé se můžeme potkat ve Forum Nová Karolina (Jantarová 3344/4, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz). Dáváte-li přednost kanceláři a konzultaci projektu v naprostém soukromí, můžeme také naplánovat schůzku v kancelářích IMPACT HUB Ostrava (Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00).

Tvorba webových stránek Ostrava - Vítkovice
Tvorba webových stránek Ostrava - redakční systémy

TVORBA webu OSTRAVA
PRVOTŘÍDNÍ REDAKČNÍ SYSTÉMY

Naši specialisté pro vás vytvoří dokonalé webové stránky pro prezentaci vašich produktů nebo služeb. Přes jednoduchou administraci bude možné snadno přidávat nejnovější PR články do sekce Blog. Díky snadné správě webu byli naši zákazníci vždy velmi spokojeni se systémem WordPress, který kromě jednoduchého rozhraní disponuje také neomezenými funkcemi, kterými lze webové stránky a e-shopy zdokonalit na míru vašim potřebám.  

WordPress však není zdaleka jediný systém, přes který naši specialisté vyvíjejí webové stránky. V rámci našich projektů pracujeme také se systémy Joomla!, GetSimple CMS nebo Drupal. Editace webu je v tomto případě složitější, ovšem výměnou za modernější a kvalitněji zpracovaný web. Tvorba e-shopu Ostrava zahrnuje také nástroje, jako OpenCart, Shopify, Prestashop nebo Magento.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Webové stránky Ostrava - Ceník služeb

S našimi klienty nejen z Ostravy, ale i zbytku republiky udržujeme skvělé obchodní vztahy. Mnoho z nich si cení nejen kvalitně odvedené práce, ale i příznivý ceník služeb. Webové stránky tvoříme v různých cenových hladinách dle náročnosti prací. Naše cenové balíčky jsou sestaveny tak, aby si moderní web mohl dovolit opravdu každý. Pro nezávaznou poptávku nás kdykoliv kontaktujte.

FAQ 2

První pozice na Googlu s produktem Optiweb

Optiweb je jednoduchý a nenáročný web, známý též pod pojmem Microsite. Jeho hlavní výhodou je, že hravě dostane vaše podnikání na nejvyšší pozice ve vyhledávání díky promyšlené strategii skrze SEO Ostrava . Tento web lze snadno zacílit podle oboru nebo lokality, kde se nachází vaše cílová skupina. Díky jednoduchosti se jedná o časově a finančně nenáročný produkt.

FAQ 3

Co je potřeba k vytvoření webových stránek?

V první fázi budeme potřebovat veškeré důležité údaje o vašem podnikání včetně služeb a produktů. Náš tým se postará o kvalitní grafické práce, fotografie a copywriting. Pokud však budete mít k dispozici vlastní podklady, náš tým je bez problému zpracuje a zakomponuje na váš web. Našim cílem je, aby vám výsledná webová stránka seděla na míru. 

FAQ 4

Programování a vývoj webových aplikací

Náš tým se také specializuje na programování a webové aplikace, které vyvíjíme přes světově známé technologie, jako například PHP, Python, Javascript, Java, React, Angular, Nette, Node.js, Symfony, SWIFT, Vue a několik dalších. K webovým stránkám tak není problém vytvořit moderní webové aplikace a prvky, které vás dostanou před konkurenci.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Nejste z Ostravy?
nevadí

Odkazy služeb - mapa