Title Image

Tvorba webových stránek Ostrava

Tvorba webových stránek Ostrava

Proč se zaměřujeme na tvorbu webových stránek v Ostravě? 

Část našich klientů je z Ostravy. Máme s nimi skvělé vztahy a s naší prací jsou spokojeni. Největším lákadlem jsou pro ně ale naše ceny. Nabízíme profesionální služby v balíčcích za zvýhodněné ceny, weby tvoříme v různých cenových relacích. Vypracujeme nosné weby na míru, objemné e-shopy i jednoduché microsite stránky, které si může dovolit opravdu kdokoliv.

Ve světě tvorby webových aplikací, programování a online marketingu jsme už nějaký ten pátek a víme, co bude pro váš byznys nejlepší.

Pracujeme rychle a co slíbíme, to dodržíme. Komunikaci s vámi neukončíme předáním hotového webu. Jsme vám k dispozici i následně při jakýchkoliv obtížích nebo potřebě web aktualizovat nebo zeditovat. Víme, že byznys je něco, co nepočká, a my v tomhle chceme být pro vás spolehlivými partnery.

Podnikáte v Ostravě nebo Moravskoslezském kraji? Zaujměte své klienty špičkovým webem.


SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Potřebujete web na míru nebo microsite?

Nemůžete se rozhodnout, který web pro vás bude nejvhodnější? Jednostránková prezentace microsite funguje na nenáročném principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, okamžitě se načte a zákazník má vše potřebné dostupné napřímo a v rámci jednoho webu.

A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy budete svým zákazníkům zase o něco blíž, optimalizovat jej umíme i na určitou lokalitu.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od úplného počátku, vytvoříme původní design a grafiku, text vám napíše SEO copywriter a web bude doladěný po IT i marketingové stránce. Služby ze spektra Tvorba webu Ostrava s sebou nesou vše, co ohledně webu potřebujete.

 

>> Prohlídka webových řešení <<<  

Co potřebujete k vytvoření kvalitního webu?

Jediné, co k tvorbě webů budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud jimi však nedisponujete, dodáme ilustrační profesionální fotky my.

Tvorba webu tak obsáhne originální design a text psaný na míru vašemu podnikání, webová stránka bude programovaná tak, aby naplnila všechna vaše očekávání. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Proč umíme webové stránky za tak příznivé ceny?

V případě tvorby elementárního webu jde o šablonový web. Základní webová šablona už může mít částečně naprogramovanou strukturu HTML, CSS, JS kód a webdesign což může ušetřit hodně práce. Zbývají práce, jako vytvořit texty, webovou strukturu, grafiku nebo SEO jdou řešit individuálně dle potřeby.

Proto se u nás ceny pohybují již od 8000,- Kč u těch nejmenších webů. 

S čím u Nás můžete počítat při tvorbě webových stránek?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Tvoříme světové weby! Nezaměřujeme se pouze na tvorbu webu v Ostravě.

Tvorbu webu bereme jako službu, která probíhá ve virtuálním prostoru. A přesně proto nezáleží, jestli probíhá na dálku. Spojíme se s vámi po telefonu nebo přes mail. Rádi vás však uvidíme i osobně, a to buď v našich kancelářích, případně přímo v Ostravě.

Na kafé se můžeme potkat ve Forum Nová Karolina
(Jantarová 3344/4, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích IMPACT HUB OSTRAVA
Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00)

Tvorba webových stránek Ostrava | Vítkovice

Naše webové stránky stojí na propracovaných redakčních systémech

Tvorba webových stránek Ostrava| Redakční systémy

Zajímá vás, s jakými konkrétními redakčními systémy pracujeme? Odpověď je zcela jednoduchá – se všemi, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Za dlouhá léta praxe víme, co klientům vyhovuje a tímto směrem se ubíráme i nadále.
Výhradně využíváme systém WordPress, který je srdcem většiny webových stránek. Úprava obsahu je snadná, a přitom nabízí mnoho vychytaných funkcí. Jednoduché i složitější řešení, statický i dynamický web, a to není všechno, co WordPress umí!
Dále pracujeme se systémy jako je Simple CMS, Drupal či Joomla! Rádi vám nabídneme i řešení, které jsme sami připravili a doladili pro přehlednou prezentaci vaší práce s nepřeberným množství možností. Pokud pro vás není klíčová tvorba webových stránek, ale plánujete provoz vlastního e-shopu, máme připraveny systémy Shopify, OpenCart, Prestashop i Magento. 

Význam vstupní stránky: Tvorba webových stránek Ostrava

Ideální a optimalizovaný prostor

Cílená optimalizace pro lokalitu Ostrava

Efektivně využíváme prostor, který Google dopřává webům, které budují kvalitní SEO a pravidelně optimalizují. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači. V tom nejlepším případě obsadíte první stranu. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Ostrava.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Ostrava

Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Při jeho tvorbě copywritera zajímá pouze pár slov – například tvorba webových stránek Ostrava, tvorba webu Ostrava, tvorba webových stránek v Ostravě. Klíčové slovo by mělo souviset s vaším byznysem.

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Pokud jste se dostali na naši stránku Tvorba webových stránek Ostrava přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, pokud vás styl naší práce zaujal. Pokud jste nás navštívili z vyhledávače, je to důkaz, že naše SEO účinkuje. SEO, to je něco, co jde snadno měřit. Výsledky SEO optimalizace uvidíte v blízké době.