Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových
stránek
Ostrava

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových webových stránek, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Ostravě.

Tvorba webových
stránek Ostrava

Tvoříme webové stránky, které prodávají

Jsme experti na tvorbu webových stránek všech velikostí. Společně dáme vaší vizi tvář, v online světě jsme partnerem, který vás nenechá ve štychu.

Nabízíme tvorbu webových stránek jak pro menší podnikatele, tak pro náročnější klienty. Stránky od nás jsou plně optimalizované pro všechna zařízení. Díky profesionálně vytvořeným webovým stránkám bude jasné, že jste profesionálem ve svém oboru a dbáte na prezentaci vaší vlastní práce. V případě potřeby pomůžeme nastavit marketingovou strategii a zprostředkujeme další digitální služby.

0
let zkušeností

Webové stránky od expertdevu

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvoříme světové weby!
Nezaměřujeme se pouze na tvorbu webu v Ostravě.

Tvorbu webu bereme jako službu, která probíhá ve virtuálním prostoru. A přesně proto nezáleží, jestli probíhá na dálku. Spojíme se s vámi po telefonu nebo přes mail. Rádi vás však uvidíme i osobně, a to buď v našich kancelářích, případně přímo v Ostravě.

Na kafé se můžeme potkat ve Forum Nová Karolina
(Jantarová 3344/4, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích IMPACT HUB OSTRAVA
Sokolská třída 1263/24, Ostrava 702 00)

Tvorba webových stránek Ostrava - Vítkovice
Tvorba webových stránek Ostrava - redakční systémy

Naše webové stránky
stojí na propracovaných redakčních systémech

Zajímá vás, s jakými konkrétními redakčními systémy pracujeme? Odpověď je zcela jednoduchá – se všemi, se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti. Za dlouhá léta praxe víme, co klientům vyhovuje a tímto směrem se ubíráme i nadále.
Výhradně využíváme systém WordPress, který je srdcem většiny webových stránek. Úprava obsahu je snadná, a přitom nabízí mnoho vychytaných funkcí. Jednoduché i složitější řešení, statický i dynamický web, a to není všechno, co WordPress umí! Dále pracujeme se systémy jako je Simple CMS, Drupal či Joomla! Rádi vám nabídneme i řešení, které jsme sami připravili a doladili pro přehlednou prezentaci vaší práce s nepřeberným množství možností. Pokud pro vás není klíčová tvorba webových stránek, ale plánujete provoz vlastního e-shopu, máme připraveny systémy Shopify, OpenCart, Prestashop i Magento.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč se zaměřujeme na tvorbu webových stránek v Ostravě?

Část našich klientů je z Ostravy. Máme s nimi skvělé vztahy a s naší prací jsou spokojeni. Největším lákadlem jsou pro ně ale naše ceny. Nabízíme profesionální služby v balíčcích za zvýhodněné ceny, weby tvoříme v různých cenových relacích. Vypracujeme nosné weby na míru, objemné e-shopy i jednoduché microsite stránky, které si může dovolit opravdu kdokoliv. Ve světě tvorby webových aplikací, programování a online marketingu jsme už nějaký ten pátek a víme, co bude pro váš byznys nejlepší.

Pracujeme rychle a co slíbíme, to dodržíme. Komunikaci s vámi neukončíme předáním hotového webu. Jsme vám k dispozici i následně při jakýchkoliv obtížích nebo potřebě web aktualizovat nebo zeditovat. Víme, že byznys je něco, co nepočká, a my v tomhle chceme být pro vás spolehlivými partnery.

Podnikáte v Ostravě nebo Moravskoslezském kraji? Zaujměte své klienty špičkovým webem.

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FAQ 2

Potřebujete web na míru nebo microsite?

Nemůžete se rozhodnout, který web pro vás bude nejvhodnější? Jednostránková prezentace microsite funguje na nenáročném principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, okamžitě se načte a zákazník má vše potřebné dostupné napřímo a v rámci jednoho webu.

A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy budete svým zákazníkům zase o něco blíž, optimalizovat jej umíme i na určitou lokalitu.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od úplného počátku, vytvoříme původní design a grafiku, text vám napíše SEO copywriter a web bude doladěný po IT i marketingové stránce. Služby ze spektra Tvorba webu Ostrava s sebou nesou vše, co ohledně webu potřebujete.

>>> Prohlídka webových řešení <<<

FAQ 3

Co potřebujete k vytvoření kvalitního webu?

Jediné, co k tvorbě webů budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud jimi však nedisponujete, dodáme ilustrační profesionální fotky my.

Tvorba webu tak obsáhne originální design a text psaný na míru vašemu podnikání, webová stránka bude programovaná tak, aby naplnila všechna vaše očekávání. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

Proč umíme webové stránky za tak příznivé ceny?

V případě tvorby elementárního webu jde o šablonový web. Základní webová šablona už může mít částečně naprogramovanou strukturu HTML, CSS, JS kód a webdesign což může ušetřit hodně práce. Zbývají práce, jako vytvořit texty, webovou strukturu, grafiku nebo SEO jdou řešit individuálně dle potřeby.

Proto se u nás ceny pohybují již od 8000,- Kč u těch nejmenších webů.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.