Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Online marketing Olomouc

Věnujeme se online marketingu, SEO a propagaci vašeho podnikání v Olomouci i po celé ČR.

Online marketing Olomouc

Služby online marketingu, sociální sítě, PPC, PR články

Vidíte potenciál v online marketingu, ale nejste si jistí, co a jak konkrétně připravit? Rádi byste zajistili efektivní využití prostředků pro online reklamu?

Zpracujeme komplexní online marketingovou kampaň. Zaměříme se na volbu vhodných sociálních sítí, vymyslíme poutavý obsah a naplánujeme přidávání příspěvků. Pomocí výkonnostních PPC reklam přivedeme nové návštěvníky na vaše stránky. Výsledky online marketingu vyhodnotíme a společně prokonzultujeme další postup. Zkrátka obstaráme vše potřebné pro úspěch v online světě.

 

0
let zkušeností

Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Online marketing
Olomouc

Víme, jaké nástroje online marketingu využít pro jaké účely. Víme, jak online marketing přizpůsobit vašemu e-shopu nebo webu. Dostaneme k vám nové návštěvníky z vyhledávačů Google a Seznam, přivedeme zákazníky ze sociálních sítí. Budujeme SEO, které je účinné dlouhodobě. Zvyšujeme návštěvnost vašich stránek přirozeným způsobem, nehledě na placenou reklamu. Dobře zvládnutý marketing, SEO a linkbuilding vašich stránek umí zaručit příliv nových zákazníků.

Budujeme váš brand a pomůžeme vám oslovit nové zákazníky v lokalitě Olomouc i v rámci Olomouckého kraje. Náš marketing spočívá i ve vyhledávání dalších cílových skupin. Cílem dobrého marketingu je nejen platící zákazník, ale i dobré jméno vaší značky.

Marketing Olomouc - radnice Horní náměstí

Chcete se s námi setkat osobně?

Upřednostňujete-li prostředí kaváren, schůzku si můžeme domluvit v Galerii Šantovka (Polská 1, 779 00 Olomouc). Pokud byste raději dali přednost schůzce v kanceláři, budeme pro vás k dispozici v kancelářích AKSAMIT OFFICE (Aksamitova 1071/1, 779 00 Olomouc). Případně vás rádi navštívíme přímo ve vaší firmě. 

Online marketing Olomouc - digitální agentura

Budujeme online
marketingovou strategie
v Olomouci

Staráme se také o vedení statistik a analýzu, jakým způsobem na váš web proudí zákazníci, abychom následně tvořili marketing ještě efektivněji. Dobrý online marketing by měl navyšovat nejen zájem o web, ale také prodeje.

Staráme se také o vedení statistik a analýzu, jakým způsobem na váš web proudí zákazníci, abychom následně tvořili marketing ještě efektivněji. Dobrý online marketing by měl navyšovat nejen zájem o web, ale také prodeje.

Před tvorbou marketingové strategie analyzujeme sílu trh i konkurence, prověřujeme funkce a responzivitu všeho webu a volíme vhodná klíčová slova. Na základě výsledků analýzy se pustíme do copywritingu a tvorby SEO textů pro váš web.

Profesionální copywriting by měl být nedílnou součástí digitálního marketingu. Píšeme poutavé a hlavně funkční texty. Dobrý marketingový text umí zvýšit zákazníkův zájem o produkty, SEO text posune váš web výše ve vyhledávání.

Zaměřujeme se off page ani on page faktory. Vedle SEO a linkbuildingu se postaráme i o volbu a využití správných reklamních prostředků, nabízíme i tvorbu a umístění PR článků. Vaše podnikání podporujeme všemi fungujícími způsoby. Budujeme marketing, který přetrvá dlouhodobě.

Při spolupráci na budování marketingu Olomouc vám poskytneme všeobecnou online podporu, kdykoliv budete potřebovat s webem nebo reklamou. Fungujeme na emailu i telefonu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Že je marketing drahá záležitost? Omyl!

Když se dělá marketing chytře, nemusíte do něj investovat obrovské peníze. Marketing není záležitostí jen velkých koncernů, marketing by měl řešit každý, kdo začne podnikat. Dnešní prostředí je konkurenční, pokud se tedy bojíte, že na starost o online marketing nemáte kapacitu, svěřte jej profesionálům. Umíme udržet nízké ceny i pro malé podnikatele. V oblasti Marketingu Olomouc jsme schopni nabídnout profesionální služby za příjemnou cenu.
FAQ 2

Online marketing = reklama?

Online marketing je souhrn spousty procesů a způsobů, které však mají jediný cíl. Zvýšení návštěvnosti a prodejů na vašem webu nebo e-shopu. Nepleťte si však pojmy marketing a reklama. Mnoho lidí se obává, že profesionální marketing znamená pro podnik obrovský výdaj a nejistý výsledek. Naše výsledky marketingových aktivit jsou však měřitelné a úspěch tedy snadno prokazatelný. Tvorbu veškeré online marketingové strategie provádíme s ohledem na rozpočet našeho klienta.
FAQ 3

S čím vším ve vaší marketingové agentuře můžu počítat?

Vyhledáme, kde se pohybují vaši zákazníci a oslovíme je těmi správnými způsoby. Z moderních marketingových kanálů umíme vytěžit maximum. Nabízíme letitou praxi v budování SEO, tvorbě webových stránek a e-shopů. Věnujeme se také oblasti copywritingu a tvorbě SEO textů, pracujeme se sociálními sítěmi a internetovými vyhledávači. Marketingovou strategii v internetovém prostřed s klientem důkladně probereme a vyjdeme vstříc jeho požadavkům. Marketingové plány zrealizujeme po kreativní i programátorské stránce. Náš online marketing má dlouhodobý efekt.
FAQ 4

CO OBSAHUJE SPOLUPRÁCE S MARKETINGOVOU AGENTUROU Olomouc?

SEO | Zvýšení návštěvnosti | Budování značky | Sociální sítě | Tvorba obsahu | Reklama

Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby v rámci online marketingu poskytujeme na B2B i B2C trhu.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, obraťte se na nás s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Jsme odborníci v rámci optimalizace SEO, PPC kampaní, grafiky, sociálních sítí, tvorby webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Vytvoříme vám kreativní obsah, kterým oslovíte široké publikum na svých sociálních sítích. Postaráme se o kompletní grafickou stránku, text příspěvků i jejich propagaci.

Samozřejmě. Nemusíme vám tvořit celý online marketing. Můžete do našich rukou svěřit například jen SEO nebo PPC reklamu.

Každý z těchto způsobů online marketingu má svoje pozitiva a negativa. Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak u něj trvá několik měsíců, než začne šlapat tak jak má. PPC funguje téměř okamžitě a hodí se pro krátkodobé nabídky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste z Olomouce?
nevadí

Odkazy služeb - mapa