Expert Dev, s.r.o.

Online marketing Olomouc

Jsme specialisté na online marketing pro jednotlivce i velké firmy v Olomouci, ale i po celé republice.

Ke každému projektu přistupujeme individuálně s cílem přivést nové zákazníky, zvýšit povědomí o značce a maximalizovat vaše zisky. Při práci využíváme moderní online marketingové nástroje, díky kterým vytěžíme z každé online propagace maximum.

Online marketing Olomouc

Online marketingové služby na jednom místě

Vidíte potenciál v online marketingu, ale nejste si jistí, co a jak konkrétně připravit? Rádi byste zajistili efektivní využití prostředků pro online reklamu? Rádi vám se vším pomůžeme!

Zpracujeme komplexní online marketingovou kampaň. Zaměříme se na volbu vhodných sociálních sítí, vymyslíme poutavý obsah a naplánujeme přidávání příspěvků. Pomocí výkonnostních PPC reklam přivedeme nové návštěvníky na vaše stránky přes nástroje Sklik a Google Ads. Výsledky online marketingu vyhodnotíme a společně prokonzultujeme další postup.

0
let zkušeností

Online marketing od expertdevu

Sociální sítě

od 3 900 Kč

Společně zvolíme nejvhodnější z nich a připravíme strategii působení, která pomůže získat, a především udržet pozornost vašich zákazníků.

Výkonnostní marketing (PPC)

od 6 900 Kč

Umožňuje přesně zacílit a oslovit potenciální zákazníky právě ve chvíli, kdy hledají služby podobné těm vašim.

Revize obsahu

od 400 Kč/hodina

Kvalitní obsah přiláká návštěvníky a přesvědčí je, aby na stránce zůstali. Ten váš zkontrolujeme a navrhneme případné změny.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Online marketing
Olomouc

Víme, jaké nástroje online marketingu využít pro jaké účely a jak online marketing přizpůsobit vašemu e-shopu nebo webu. Dostaneme k vám nové návštěvníky z vyhledávačů Google a Seznam a ze sociálních sítí. Budujeme účinnou a dlouhodobou SEO optimalizaci. Zvyšujeme návštěvnost vašich stránek přirozeným způsobem, nehledě na PPC reklamy.

Dobře zvládnutý marketing, SEO a linkbuilding vašich stránek umí zaručit příliv nových zákazníků. Budujeme váš brand a pomůžeme vám oslovit nové zákazníky nejen v Olomouci, ale i blízkém okolí. Náš marketing spočívá i ve vyhledávání vhodných cílových skupin. Cílem dobrého marketingu je nejen platící zákazník, ale i dobré jméno vaší značky.

Marketing Olomouc - radnice Horní náměstí

Chcete se s námi setkat osobně?

Upřednostňujete-li prostředí kaváren, schůzku si můžeme domluvit v Galerii Šantovka (Polská 1, 779 00 Olomouc). Pokud byste raději dali přednost schůzce v kanceláři, budeme pro vás k dispozici v kancelářích AKSAMIT OFFICE (Aksamitova 1071/1, 779 00 Olomouc). Případně vás rádi navštívíme přímo ve vaší firmě. 

Online marketing Olomouc - digitální agentura

Budujeme online
kampaně
v Olomouci

Staráme se také o vedení statistik a analýzu, jakým způsobem na váš web proudí zákazníci, abychom následně tvořili marketing ještě efektivněji. Používáme k tomu nástroje, jako jsou například Google Analytics nebo Facebook Pixel. Dobrý online marketing by měl navyšovat nejen zájem o web, ale také prodeje.

Před tvorbou marketingové strategie analyzujeme sílu trhu i konkurence, prověřujeme funkce a responzivitu všeho webu a volíme vhodná klíčová slova. Na základě výsledků analýzy se pustíme do copywritingu a tvorby SEO textů pro váš web.

Profesionální copywriting by měl být nedílnou součástí digitálního marketingu. Píšeme poutavé, a hlavně funkční texty. Dobrý marketingový text umí zvýšit zákazníkův zájem o produkty, SEO text posune váš web výše ve vyhledávání. Zaměřujeme se na off-page a on-page faktory. Vedle SEO a linkbuildingu se postaráme i o volbu a využití správných reklamních prostředků, nabízíme i tvorbu a umístění PR článků. Vaše podnikání podporujeme všemi fungujícími způsoby. Budujeme marketing, který přetrvá dlouhodobě.

Při spolupráci na budování marketingu Olomouc vám poskytneme všeobecnou online podporu, kdykoliv budete potřebovat s webem nebo reklamou. Fungujeme na emailu i telefonu, proto nás v případě potřeby neváhejte kdykoliv KONTAKTOVAT.

Úkolem SEO Olomouc je, aby se vaše webové stránky zobrazovaly na nejvyšších pozicích ve vyhledávání. Toho naši specialisté docílí především pomocí vhodných klíčových slov, které by měl váš web obsahovat.

Klientům zajišťujeme pravidelnou správu obsahu na sociálních sítích Facebook, Instagram a LinkedIn. Aktivní firemní profil na sociálních sítích je základním stavebním kamenem pro online komunikaci s klientelou.

Naši copywriteři umí vytvořit poutavé textace s ohledem na SEO, které umí spolehlivě prodat vaše služby nebo produkt. Kvalitní obsah lze následně využít pro sociální sítě, newslettery nebo pro PR články.

Provizní systém je postaven na síti affiliate partnerů, kteří budou propagovat vaše produkty nebo služby online přes affiliate link a následně jim bude za každou konverzi připsána provize.  

Díky promyšlené a správně načasované kampani se bude vaše PPC reklama zobrazovat uživatelům, kteří právě na internetu hledají produkty nebo služby, které nabízíte, což vám pomůže navýšit tržby a zvýšit povědomí o firmě.

Budování lead kontaktů pomocí e-mail marketingu je skvělý způsob pro dlouhodobé zvýšení konverzí i návštěvnosti. Postaráme se vám o tvorbu atraktivních newsletterů s hodnotným a smysluplným obsahem.

Skvělou volbou pro zviditelnění podnikání online jsou moderní a přehledné jednostránkové microsite. Tento typ webových stránek slouží jako doplněk k vaší hlavní webové stránce. Jejich výhodou jsou nízké náklady na vytvoření a zároveň je lze vyhotovit v krátkém čase.  Microsite weby vám pomohou zviditelnit váš projekt online pro každou cílovou skupinu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

BENEFITY SLUŽBY ONLINE MARKETING OLOMOUC

Hlavním cílem online marketingové propagace je přivést na váš web nové zákazníky a proměnit je na stálé nakupující, což vám navýší zisky o desítky procent. Dobře promyšlený online marketing vám zajistí zvýšení návštěvnosti z organického vyhledávání, efektivnější komunikaci se zákazníky, posílení povědomí o značce nebo vyšší návštěvnost z inzerce.

FAQ 2

JAK POSTUPUJEME PŘI BUDOVÁNÍ ONLINE KAMPANĚ?

V první řadě vytvoříme marketingový plán, jehož hlavním cílem je promyšlená online marketingová strategie s důkladnou analýzou klíčových slov pomocí nástrojů Collabim nebo Marketing Miner.  Dalšími částmi budování kampaně je marketingový mix, mediální plánování, grafické práce, PR aktivity a následné měření a vyhodnocování úspěšnosti kampaně.

FAQ 3

ONLINE MARKETING ZA FÉROVOU CENU

Smysluplnou a funkční online marketingovou kampaň lze vytvořit i s nižším rozpočtem. Nemusíte být milionář ani velká firma, abyste mohli mít efektivní online marketingovou kampaň. Naše digitální agentura Olomouc vytváří skvělé projekty pro jednotlivce i malé firmy po celé republice. Každému za naše služby nabízíme férové ceny, které jsou až o třetinu menší než u konkurence.

Jiří Nevařil

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Brno

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci. V návaznosti na moderní metriky Google docílíte zajímavé pozice ve vyhledávači.. V ideálním případě je to první strana. Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Brno

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Brno

SEO optimalizace
Na základě analýzy klíčových slov si můžete zjistit průměrný počet vyhledávání a optimalizovat pro to svůj text. Nás při výběru klíčových slov pro vstupní stránku zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Brno, tvorba webu Brno, tvorba webových stránek v Brně. Klíčové slovo nejen souviset s vašim podnikáním.
SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Brno přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. SEO je něco, co je snadno měřitelné a jeho výsledky jsou viditelné okamžitě. Při tvorbě webu je pro nás stěžejní.

Nejste z Olomouce?
nevadí

Odkazy služeb - mapa