Expert Dev, s.r.o.

Digitální agentura Olomouc

Jsme reklamní a digitální agentura s působností v Olomouci a po celé ČR. Vše ohledně tvorby webů, grafických prací, tvorby videa, SEO nebo reklamy umíme zajistit na míru. 

Digitální agentura Olomouc

Hledáte reklamní agenturu na dlouhodobou spolupráci?

0
let zkušeností

Tvorba webu a e-shopu

od 7 500 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

firemní identita

od 4 000 Kč

Originální firemní styl, který se využívá především při prezentaci firmy.

Analýza dat a marketing

od 5 000 Kč

Pro všechny podnikatele, kteří touží po zvýšení svého obratu.

Grafické práce a video

od 400 Kč/hod.

Od vizitky až po dlouhodobé tvoření grafického obsahu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Jak navázat komunikaci,
i když nejste z Olomouce?

Není podstatné, jestli jste přímo Olomouce, z jejího okolí nebo z větší dálky. Komunikace může proběhnout online i telefonicky. Jsme programátoři, grafici, copywriteři a marketéři a pracujeme hlavně s moderními technologiemi. Rádi vás uvidíme i na naší adrese, když tvoříte digitální marketing, komunikace je velmi důležitá. Chceme znát vaše priority a potřeby. Zakládáme si na dodržování termínů a spolehlivosti. Pro nezávaznou poptávku našich služeb z oblasti marketingu zavolejte nebo napište.

Digitální agentura Olomouc - radnice Horní náměstí
Digitální agentura Olomouc - online marketing

Reklama
chytře a systematicky!

Nezáleží, jestli máte zavedený e-shop nebo s podnikáním na internetu teprve začínáte, pomůžeme vám. Provedeme vás prostředím digitálního marketingu, poradíme, co se vyplatí a postaráme se o vše potřebné od začátku do konce.
Jsme flexibilní a kromě marketingu ovládáme také grafiku nebo programování. Chybí vám logo nebo potřebujete nový vizuál? I design a technická zdatnost stránek jsou významnou součástí digitálního marketingu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč si jako podnikatel v Olomouci vybrat právě naši digitální agenturu?

Nabízíme profesionální jednání a obsáhlé zkušenosti ve sféře online marketingu. Zakládáme si na spolehlivosti, dodržováním termínů, důležitá je pro nás také vzájemná komunikace. Mezi ostatními agenturami v Olomouci umíme vyniknout hlavně cenou. Často fungujeme pouze online, můžeme s vámi komunikovat i na dálku, čímž ušetříme vaše peníze i čas. Na veškeré spolupráci se domluvíme telefonicky, po chatu nebo emailu, což nám umožňuje nabízet vám stále dobré ceny za služby digitálního marketingu.
FAQ 2

Vedete velký e-shop nebo se svými stránkami na internetu teprve začínáte?

U nás v digitální agentuře umíme online marketing přizpůsobit všem. Bereme ohled na vaše přání a priority a také to, kam chcete své podnikání posunout vy osobně. Podporujeme váš byznys v digitálním světě. Chceme, abyste vynikli před konkurencí.
FAQ 3

Chcete vědět, kolik stojí spolupráce s reklamní agenturou?

Každá část online marketingu je jinak technicky i časově náročná, cena se tedy odvíjí od mnoha různých faktorů. Co se týče digitální propagace vaší firmy, pracujeme se všemi dostupnými online nástroji. Od SEO až po vynikající grafiku a copywriting. Chceme vám dodat skvěle propracovaný web nebo e-shop, který je na internetu vidět a na který proudí zákazníci. Propagaci umíme zacílit pouze na konkrétní lokalitu, vaše SEO a celou propagaci můžeme vést pouze na lokalitu Olomouc a Olomoucký kraj. V digitální agentuře Olomouc nacházíme nové cílové skupiny a nové návštěvníky.
FAQ 4

Potřebujete porazit konkurenci v Olomouci?

Vyhledáme nejefektivnější způsob online propagace. Vašemu webu nebo e-shopu zvedneme návštěvnost, podpoříme jej propracovaným SEO a budeme dbát na to, aby návštěvnost vašich stránek nebyla pouze krátkodobá. Když je dobře zvládnutá optimalizace (SEO), na web chodí návštěvníci z Google a jiných vyhledávačů i bez placené reklamy. To vám šetří náklady do budoucna. SEO i veškerou propagaci umíme zacílit pouze pro Olomouc a Olomoucký kraj.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

SEO optimalizace

Chcete přilákat okolní zákazníky z vyhledávače Google? Zacilte SEO na lokalitu Olomouc.

Internet nabízí mnoho příležitostí, jen je potřeba je najít a hlavně umět využít. Kvalitní SEO bývá často účinnější než placená reklama. Z vyhledávačů Google a Seznam najde váš web nebo e-shop velké množství lidí. Jen je potřeba být na Google mezi konkurencí vidět, vyhledávač totiž upřednostňuje weby, které SEO budují pravidelně. Weby musí být pravidelně aktualizované, technicky kvalitní a kopírovat moderní metriky. Takové www stránky pak mají přednostní vyhledávací pozici, bývají na prvních stranách. Základem SEO jsou vhodně zvolená klíčová slova – Digitální agentura Olomouc, Marketingová agentura Olomouc

Zajímají nás jen ta dobrá klíčová slova – Digitální marketing Olomouc

SEO optimalizace
Psaný text je důležitý nástroj digitálníhoo marketingu. U nás tvoříme texty na základě klíčových slov, která web posunou výše ve vyhledávačích. Naše copywritery při volbě klíčových slov (keywords) pro tento text zajímala klíčová slova – Digitální agentura Olomouc, Marketingová agentura Olomouc a Online marketing Olomouc. Ideální klíčové slovo je spojené oborem vašeho podnikání a je zákazníky vyhledávané.
SEO optimalizace

Dostali jste se na tento web Digitální agentura Olomouc přes vyhledávač? Naše SEO funguje!

Už tyto stránky vám mohou být důkazem, že texty, SEO a online marketing na základě keywords (klíčových slov) jsou skutečně účinné. Výsledky naší práce jsou měřitelné a dají se vyhodnotit. Digitální marketing tvoříme efektivně.

Nejste z Olomouce?
nevadí

Odkazy služeb - mapa