Expert Dev, s.r.o.

SEO Olomouc

Jsme profesionálové v oblasti optimalizace webových stránek. Specializujeme se na technické SEO, obsahový marketing a komplexní optimalizaci pro klienty po celé republice.

Pokud hledáte odborníky na SEO Olomouc, jsme tu pro vás. Naše služby zahrnují špičkové SEO řešení, které zlepší viditelnost vašich webových stránek ve vyhledávačích. Jsme vaším spolehlivým partnerem pro kompletní SEO marketingovou strategii.

SEO Olomouc

NECHTE SEO OPTIMALIZACI OLOMOUC NA EXPERTECH!

Obstaráme kompletní SEO řešení od A-Z. Precizně provedená optimalizace přispívá nejen k vyšší návštěvnosti webových stránek, ale především přivede právě ty návštěvníky, o které doopravdy stojíte. Prvním krokem úspěšné optimalizace je SEO audit nebo také SEO analýza, dále pak analýza klíčových slov, reorganizace a nastavení on-page a off-page faktorů. V případě jakýchkoli dotazů je možno využít jednorázové nebo dlouhodobé SEO konzultace.

Hledáte-li SEO experta v Olomouci a odborné SEO služby, jsme tu pro vás. Naše služby v oblasti SEO marketingu jsou navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vysoké viditelnosti ve vyhledávačích a přitáhnout cílené návštěvníky.

0
let zkušeností

Optimalizace od expertdevu

SEO audit stránek

od 15 000 Kč

Základní stavební kámen SEO strategie, prověřuje strukturu a obsah webu.

Analýza klíčových slov

od 10 000 Kč

Výstupem je seznam nejvíce hledaných, relevantních a co nejméně konkurenčních klíčových slov vztahujících se k vašemu podnikání.

Poradenství a konzultace

od 1 000 Kč

Vypůjčení našich SEO expertů a jejich znalostí pro váš projekt.

Balíček SEO Expert

od 30 000 Kč

Pro náročné, kteří touží po do nejmenšího detailu propracované a nekompromisní SEO strategii.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

SEO Olomouc
pro různá webová řešení

V ideální případě budeme potřebovat zjistit současný stav vašeho webu z pohledu optimalizace a vaši představu o výsledku po optimalizaci. Tento bod před jakýmkoliv SEO je zásadní především proto, abychom se seznámili s vašim projektem a mohli odhadnout cenu optimalizace včetně rozsahu SEO marketingových prací na webových stránkách.

SEO pro nové webové stránky

Nový web – tato možnost je vždy jednodušší, protože náš tým SEO expertů může naplánovat všechny důležité činnosti pro SEO Olomouc, ještě před tím jak přijde na řadu tvorba webových stránek. Samotnému vytvoření webu bude předcházet analýza klíčových slov, návrh informační architektury a návrh on-page faktorů.

SEO Olomouc - radnice Horní náměstí

Plánujete optimalizovat současný web?

Stávající web – zde je situace obdobná, ale SEO marketing musíme přizpůsobit již vzniklému řešení, které budeme opravovat po předchozím vývojáři. Převážně záleží, jak tvůrce webových stránek připravil technické řešení a od toho se vše odvíjí. Prvním krokem je technická analýza webu, poté analýza klíčových slov a návrh nových klíčových slov. Následuje oprava chyb, technických nedostatků,  on-page faktoryoff-page faktory z pohledu opravy a návrhu nových postupů.

ŠPIČKOVÁ OPTIMALIZACE S MICROSITE

Jiné řešení – Pokud se Vám nechce zasahovat do vašeho současného řešení komplexním SEO zásahem a potřebujete zlepšit pozice ve výsledcích vyhledávání, tak je možné budovat SEO marketing i mimo vaše webové stránky. Ideální je to pro vybranou službu nebo produkt. Náš produkt microsite Vám může zajistit první pozice ve vyhledávačích. Jedná se o jednoduchý optiweb pro spolehlivou propagaci produktů nebo služeb zacílených na specifickou klientelu z určitého regionu. Táto microsite vám zaručeně dokáže vylepšit vaše SEO Olomouc.

CHCETE SE S NÁMI SETKAT OSOBNĚ v olomouci?

Upřednostňujete-li prostředí kaváren, schůzku si můžeme domluvit v Galerii Šantovka (Polská 1, 779 00 Olomouc). Pokud byste raději dali přednost schůzce v kanceláři, budeme pro vás k dispozici v kancelářích AKSAMIT OFFICE (Aksamitova 1071/1, 779 00 Olomouc). Případně vás rádi navštívíme přímo ve vaší firmě. 

SEO Olomouc vlastní webové řešení

lze provést seo
pro každý web?

Na 99% ano. Existuje celá řada ověřených nástrojů a postupů pro budování SEO. Ať už vlastníte webové stránky nebo e-shop jakéhokoliv zaměření, náš tým vždy najde optimální řešení, se kterým dosáhnete maximálních výsledků v rámci optimalizace pro vyhledávače.

Proč má Vaše webové řešení nedostatky v optimalizaci?

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu optimalizačních pravidel a budou klást důraz na budoucí hodnotu SEO nebo technickou zdatnost při tvorbě webových stránek. Většinou se od začátku nepočítá s kvalitním budováním SEO. My v Expert dev však myslíme na všechno! Naši odborníci na SEO v Olomouci přistupují k vývoji webových stránek s plným povědomím o potřebě kvalitní optimalizace pro vyhledávače. Jsme tu, abychom vám pomohli s vašimi SEO marketingovými cíli a zajistili, že vaše webové stránky budou nejen vizuálně atraktivní, ale také optimalizované pro vyhledávače.

Proč programátor nemyslí na kvalitní provedení webové optimalizace?

  • omezené finance při realizaci projektu
  • neznalost SEO a optimalizačních metrik
  • jednoduše to nebylo zadáním

Zvládneme kvalitní SEO vašeho webu?

Naší výhodou je, že umíme kódovat nebo opravovat jakékoliv technické řešení typu WordPress, Joomla! a Drupal, Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify, Překážkou není ani individuální kód nebo méně rozšířené CMS řešení. Zastáváme pravidlo, že dobrý SEO specialista by se měl vyznat i v kódu a navrhnout lepší technické řešení, které bude přinášet konkurenční výhodu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

SEO OLOMOUC PRO KAŽDÝ E-SHOP

Umíme budovat SEO pro malé webové stránky, microsite řešení nebo jakýkoliv e-shop Vše dokážeme přizpůsobit vaším potřebám a ušít je na míru vašeho podnikání. Vždy bude záležet jakou pozici očekáváte a kolik klíčových slov bude dostávat váš projekt na první strany vyhledávačů Google a Seznam. Tyto otázky rozklíčujeme před samotnou realizací SEO prací.

FAQ 2

SEO CENÍK SLUŽEB

Ceník za SEO služby je pro každého klienta individuální a odvíjí se od několika předem specifikovaných kritérií. Optimalizaci ovlivňuje celá řada SEO faktorů. Naši specialisté nejprve provedou SEO analýzu na základě, které se určí časová náročnost prací. Klientům po celé republice optimalizujeme webová řešení za ceny, které jsou v některých případech až o třetinu menší než konkurence. Nabízíme také dlouhodobé spolupráce s měsíčním paušálem. Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

FAQ 3

OPTIMALIZACE PRO MALÉ I VELKÉ FIRMY

Můžete se spolehnout na špičkový servis od A do Z. Nezáleží na tom, zda jste živnostník nebo velká firma. Klademe důraz na to, co je pro vaše podnikání přínosem. Podle toho přizpůsobíme řešení i dlouhodobou spolupráci. K dispozici jsme pro klienty nejen z Olomouce, ale i celé republiky.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Pokud je SEO provedeno správně, Váš web by se měl pravidelně zobrazovat na prvních pozicích ve vyhledávání, což představuje jasnou konkurenční výhodu a vyšší návštěvnost.

Klíčová slova se všemi potřebnými statistikami lze najít v mnoha online nástrojích. Mezi ty přední patří například Marketing Miner nebo Collabim.

Jakmile jsou SEO práce hotové, první výsledky mohou být zřejmé někdy i po několika měsících. Orientační dobu lze stanovit na tři měsíce od optimalizace.

Chyba je většinou v indexaci webových stránek nebo off-page faktorech, které zahrnují například i PR články, aktivitu na sociálních sítích nebo zpětné odkazy.

Důležitý je zejména algoritmus vyhledávačů, kvalitní obsah zahrnující klíčová slova, prolinkování webu a řada dalších výše zmíněných faktorů.

V první řadě nedostatečné nebo nadměrné využití klíčových slov, skrytí některých textových částí nebo provedení optimalizace ze strany konkurence.

Linkbuilding nebo též linkování spočívá ve využití hypertextových odkazů na webu. Zde řadíme taktéž budování zpětných odkazů směřujících z jiných webů na Váš.

Faktorů může být více, například změna algoritmu u vyhledávačů nebo pokud se konkurence rozhodne pro spuštění PPC kampaně. Naši SEO specialisté umí včas odhalit pravou příčinu a rychle najít řešení.

SEO optimalizace

Špičková dohledatelnost přes relevantní klíčová slova

Zkuste si představit, že hledáte ve svém okolí například uklízečku, právníka nebo specialisty, pro které je tvorba webových stránek hračkou. Ve vyhledávání zadáte klíčové slovo spolu s městem, kde chcete dané služby využít, například „tvorba webových stránek Olomouc“ nebo „SEO Olomouc“. První zmiňovaný výsledek vyhledávání najdete i naše stránky expert-dev.cz. Naši specialisté rozumí moderním SEO nástrojům, a proto jsme schopní dostat i vaše webové stránky na přední pozice ve vyhledávání.

SEO nebo PPC reklama?

SEO optimalizace

Oba online marketingové nástroje mají své výhody i slabé stránky. PPC reklama přináší okamžité výsledky, jedná se však o nákladnější záležitost, která přestane nést ovoce hned po ukončení předplacené reklamy. Kvalitní SEO je dlouhodobá kontinuální práce, která však představuje udržitelný růst. Výsledky ale mohou bát viditelné až po několika měsících. U potenciálních zákazníků je větší šance, že ve vyhledávání kliknou na daný web na základě klíčového slova, než podle PPC reklamy.   

SEO optimalizace

Získejte pro svůj web přední pozice ve vyhledávání

Firmy budující kvalitní SEO, které pravidelně optimalizují své webové stránky tvoří digitální stopu na celém internetu. Čím lépe budete mít propracované SEO, tím je větší šance, že snadno získáte konkurenční výhodu a přivedete nové zákazníky. I jako malý podnikatel můžete mít ve vyhledávačích lepší výsledky než velká firma, a to i bez velkých investic v řádu desítek tisíc korun měsíčně.

Nejste z Olomouce?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Optimalizujeme webové stránky také pro:

Komplexní
servis

Naše firma sídlí v centru Zlína. Veškeré záležitosti však můžeme projednat i telefonicky, emailem nebo přes online konferenci. Klientům vycházíme vstříc v rámci časových možností i stanoveného rozpočtu. Zakládáme si na dodržení domluvených termínů a povinností.

Naše služby nekončí spuštěním optimalizace webových stránek. Jsme tu pro vás i nadále ohledně konzultací, poradenství a případného servisu. Veškeré doplňující služby mimo SEO je možné kdykoliv doobjednat po předchozí domluvě. Naší specializací je také tvorba PPC reklam sociální sítě, grafické práce, tvorba webových stránek a programování.

V případě zájmu o naše služby nás můžete kdykoliv kontaktovat. Pokud preferujete osobní kontakt, můžete se s námi domluvit na schůzce v kancelářích v Olomouci nebo ve Zlíně.

Webový rozcestník
a další doplňkové služby