Title Image

Tvorba webových stránek Olomouc

Tvorba webových stránek Olomouc

Proč si pro tvorbu webu v Olomouci vybrat nás? Máme připravené úchvatné šablony pro jakýkoliv druh podnikání. Ať už toužíte po osobnější prezentaci, nebo potřebujete profesionální web vyšperkovaný do detailů – náš tým je tu pro vás!

Důležitým parametrem je pro naše klienty cena za zhotovení webových stránek. Díky tomu, že máme k dispozici nepřeberné možnosti řešení, vězte, že kvůli nám nebudete muset navyšovat svůj předem určený rozpočet. Proto je pro nás důležité předem vědět, jestli máte zájem o web na míru, microsite stránky, e-shop či služby v oblasti copywritingu.

 

„Webové stránky tvoříme v různých cenových relacích – a ideální řešení najdeme i pro vás!“

 

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Co pro vás jsme schopni zajistit? Jednoduše řečeno všechno, s čím se na nás obrátíte. Nápomocní vám budeme při tvorbě webových aplikací, pomůžeme vám s programováním i online marketingem.

 

Společně dotáhneme váš projekt do konce! Tvorba webových stránek Olomouc zahrnuje nejen zprovoznění webu, doladění grafické podoby a přípravu textů, naší samozřejmostí je pravidelná kontrola funkčnosti, aktualizace obsahu i realizace požadovaných úprav. A pokud je vaším cílem oslovit nové klienty, postaráme se o marketing, spravování sociálních sítí či SEO

 

Microsite řešení nebo webové stránky na míru? Záleží na tom, jestli chcete nenáročný a přehledný web, nebo přizpůsobený originalitě vaší společnosti. První možností je microsite, který nejčastěji tvoříme jako jednostránkový s pozdější modifikací rozšíření podstránek. Tato webová stránka je přehledná, rychlá a při kvalitní optimalizaci vás dostane mezi špičku, kterou vyhledávač Google zobrazuje po zadání klíčového slova. V rámci SEO jsme schopni zaměřit se na určitou lokalitu i celou Českou republiku.  

Druhá varianta představuje web na míru. Navrhneme originální design, doladíme bezchybnou rychlost načítání, pluginy a připravíme váš web po stránce obsahové i grafické. Tvorba webových stránek Olomouc zkrátka realizuje přesně ty služby, které váš web potřebuje.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, nabídneme vám webové stránky responzivní pro všechna zařízení s ohledem na vaše specifické požadavky.

 

>>> Prohlédněte si naše webová řešení <<<  

 

Jak probíhá spolupráce? Úplně nám postačí základní podklady v rozsahu pár vět o vás, vaší firmě, nabízených službách a požadavcích, které by neměly být opomenuty. Dodat nám můžete i fotografie práce, které rádi uveřejníme do podstránky galerie. Pokud žádné adekvátní nemáte, nezoufejte. Máme k dispozici rozsáhlou databázi profesionálních snímků.

Pokud nám dodáte vlastní PR články či jiné texty, postaráme se o jazykovou korekturu a následné uveřejnění. Patříte-li mezi nadšence copywritingu, jsme schopni vám zřídit přístup do administrace webu, abyste si nový obsah mohli uveřejňovat sami. Jak vidíte, záleží pouze a jen na vás. 

 

Tvorba webových stránek Olomouc za příznivou cenu? Samozřejmě! V případě levnější varianty se opíráme o šablonová řešení, kdy jsou programátorské práce vesměs hotovy a je potřeba doladit pouhé detaily. Webová stránka je tedy z části hotová a zbývá vytvořit texty, doladit grafiku a vhodnou optimalizaci. V rámci budoucí spolupráce již neplatíte za nic jiného než za udržovací poplatek vybrané domény. 

Nízké ceny jsme schopni nabídnout také díky tomu, že náš tým pracuje jako celek. Nemusíme shánět externí kolegy a navíc víme, že náš stálý kolektiv je nenahraditelně sehraný.  

 

>>> Cena webových stránek <<<

S čím u nás při tvorbě webových stránek můžete počítat?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Tvorba webových stránek Olomouc – fungujeme i na dálku!

Zaujala vás naše práce, ale nejste z okolí Olomouce? Nemusíte si kvůli tomu dělat několikahodinový výlet, rádi s vámi budeme veškeré záležitosti řešit online.

Tvorba webu Olomouc je služba, kterou zprostředkujeme každému. Nezáleží na tom, jestli jste z Ostravy, Prahy nebo Českých Budějovic. Společně doladíme konečnou podobu vašich nových webových stránek prostřednictvím telefonu či e-mailové komunikace.

 

E-shop na míru Olomouc

Připravíme pro vás kvalitní, přehledný a funkční e-shop. Neopomínáme ani na důkladné zpracování grafické podoby, nabídnou vám můžeme systém pro správu produktů, plateb i účetnictví (včetně EET). K dispozici vám budou neomezené možnosti včetně přehledných statistik o prodejích a konverzích.

E-shop na míru jsme schopni propojit s vaší webovou stránkou, postaráme se o vhodnou optimalizaci a postaráme se o bezchybný provoz.

Tvorba webových stránek Olomouc - radnice Horní náměstí

Microsite Olomouc i SEO

Tvorba webových stránek Olomouc zahrnuje i tvorbu jednostránkového řešení, kterým je microsite. Díky jednoduchému zpracování této webové prezentace jsme schopni provést důkladnou optimalizaci a zviditelnit vaše podnikání na přední místa ve vyhledávačích Google a Seznam.

Abychom vás dostali na první pozice ve vyhledávači, je zapotřebí špičkově doladit responzivitu webu, webdesign, poutavé texty s ohledem na SEO a stejně důležité je i rychlé načítání webových stránek.

„Tvorba webových stránek Olomouc radí – dostaňte se na vrchní příčku ve vyhledávačích pomocí microsite webů!“

 

Webové stránky pomocí šablony

Díky tomu, že webové stránky jsou z velké části připravené, jsme schopni nabízet velmi výhodné cenové nabídky. Šablonové řešení webových stránek patří mezi nejlevnější možnost provozu vlastního webu.

K dispozici máme různé šablony pro každý druh podnikání, přizpůsobit umíme barvy, jednotlivé oddíly a přidáme dle požadavků jakékoliv vychytávky. Stránky lze pravidelně aktualizovat, přidávat nové fotografie či zveřejňovat PR články do části blogu. Možnosti jsou neomezené, a přitom se jedná o stručné a přehledné řešení.

A komu šablonové řešení doporučujeme? Zejména začínajícím podnikatelům či všem, kteří mají v plánu své podnikání zviditelnit za využití microsite a SEO.

 

Cena za tvorbu webových stránek Olomouc

Jak již bylo nastíněno, ceny se pohybují v různých škálách. Na základě telefonického kontaktu jsme vám schopni sdělit přibližnou cenu za kompletní práci včetně tvorby webu, grafických úprav, textace, SEO i PR článků na podporu viditelnosti.

„Věřte, že díky nepřeberným možnostem řešení, které pro zákazníky máme připravené, najdeme optimální nabídku i pro vás.“

 

Chcete se s námi setkat osobně?

Upřednostňujete-li prostředí kaváren, schůzku si můžeme domluvit v Galerii Šantovka (Polská 1, 779 00 Olomouc). Pokud byste raději dali přednost schůzce v kanceláři, budeme pro vás k dispozici v kancelářích AKSAMIT OFFICE (Aksamitova 1071/1, 779 00 Olomouc). 

Používáme redakční systémy, které se řadí mezi nejpropracovanější

tvorba wordpress webu olomouc

Připravíme pro vás osobní webové stránky spolu s možností přidávat PR články do části blogu, prezentaci vaší firmy i e-shop pro internetové podnikání. Pro snadnou správu se zákazníkům osvědčil redakční systém WordPress, který se vyznačuje kombinací jednoduchého zacházení s neomezenými funkcemi. Zkrátka a dobře – výsledek bude stát za to!

Mezi další oblíbence patří například Simple CMS, Drupal a Joomla! Editace webových stránek je poněkud složitější, ale dočkáte se kvalitní prezentace vaší firmy. Chcete-li spíše provozovat e-shop, máme připraveny systémy jako Shopify, OpenCart, Prestashop či Magento.

Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, připravíme pro vás e-shop, webové stránky na míru i jednodušší šablonová řešení. Vyhotovíme obsahovou stránku, doladíme SEO a pustíme se do propagace Vaší firmy.

Pokud chcete, jak se říká, opravdu nakopnout své podnikání, jsme tu pro vás i v oblasti reklamy a propagace v oblasti Olomouc a Olomouckého kraje. Samostatně nabízíme tvorbu PPC reklam pro Google a Sklik (Seznam.cz). Reklamy pro vás naplánujeme, otextujeme, umístíme a zprovozníme, umíme cílit pouze na lokalitu Olomouc, a tak nepřeplatíte za celorepublikovou reklamu.

Pomůžeme vám také s propagací přes sociální sítě. Facebookové reklamy jsou jednou z našich hlavních činností. Na sociální sítí je obrovský potenciál oslovení nakupující klientely. Pojďte toho využít společně s námi, i sociální sítě jsou jednou z klíčových služeb Tvorby webu Olomouc.