Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových
stránek
Olomouc

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, které vyvíjíme na vlastním CMS systému a umíme jej přizpůsobit jakékoliv webové funkcionalitě. Specializujeme se i na vývoj šablonových webových stránek, které stavíme na moderních redakčních systémech (CMS) WordPress, Joomla, Drupal nebo Headless. Umíme špičkově optimalizované microsite webové stánky, ale zkušenosti máme i s úpravou jakéhokoliv open source webového řešení. Weby umíme vyvíjet v několika programovacích jazycích, například v PHP, Javascript,  C++, CSS a HTML.

Chtěli byste se dozvědět více o službě tvorba webových stránek Olomouc? 

Tvorba webových stránek na míru, microsite nebo e-shop

Vlastní webová stránka v dnešní době už není výhodou, ale samozřejmostí. U nás při tvorbě webu klademe důraz na to, abyste prorazili mezi konkurencí a přinášíme vašemu webu online konkurenční výhody.

Vidíme jako stěžejní, že každý klient má specifické požadavky a podnikání v jeho oboru je originální. Proto by i vývoj nového webu měl být promyšlený a šitý na míru každému podnikateli, který chce nabídnout to nejlepší, co moderní webové praktiky umožňují. Pouze kvalitní zpracování a obsah mu umožní prosperovat na internetu.

Postaráme se vám o komplexní služby, které s tvorbou webových stránek souvisí – grafiku, marketing, webovou optimalizaci nebo webovou analýzu. Pokud chcete od webu maximum a prosperovat v on-line světě, tak jste u nás na správném místě.

0
let zkušeností
Webové stránky od expertdevu
Šablonové webové stránky
od 12 000 Kč
Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.
Mikrostránky
od 7 500 Kč
Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.
Webové stránky na míru
od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po webu propracovaném do nejmenšího detailu.

E-shop
od 39 000 Kč
Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek Olomouc
Komplexně a moderně!

Zaujala vás naše práce, ale nejste z okolí Olomouce? Nemusíte si kvůli tomu dělat několikahodinový výlet, rádi s vámi budeme veškeré záležitosti řešit online.

Tvorba webu Olomouc je služba, kterou zajistíme každému kdo hledá kvalitní webové řešení, plánuje nový webdesign nebo potřebuje profesionální webové poradenství. Nerozlišujeme jak velký web máte. Vážíme si každého zákazníka a vzdálenost pro nás není žádný problém. Proaktivním přístupem a kvalitním servisem jsme zrealizovali několik stovek prosperujících webů, ať už se jednalo o klienty v Olomouci, dalších okresech Olomouckého kraje (Přerov, Prostějov, Šumperk, Jeseník) nebo celé ČR.

Fungujeme on-line a není problém jakékoliv webové stránky realizovat na dálku prostřednictvím telefonu či e-mailové komunikace.

Připravíme pro vás kvalitní, přehledný a funkční web za pomoci nejmodernějších programovacích webových jazyků HTML, CSS, JS, PHP. Často programujeme ve frameworks Angular, React, Vue, Symfony, Laravel a Nette. Neopomínáme ani na důkladné zpracování grafické podoby s použitím nástrojů Adobe. Nabídnout můžeme také napojení na analytické nástroje Google Analytics, Gooogle Search ConsoleFacebook pixelSklik a další a další. K dispozici vám budou neomezené možnosti včetně přehledných statistik o prodejích a konverzích.

Myslíme také na funkčnost pro mobilní zařízení (responzivita) a kompatibilita s webovými prohlížeči (Google Chrome, SafariFirefox, Edge, Opera a další). Jsme schopni propojit vaší vytvořenou webovou stránkou, software nebo webový projekt s dalšími webovými aplikacemi přes rozhraní API.

Tvorba webových stránek Olomouc - radnice Horní náměstí

Tvorba webových stránek a webových funkcí na míru

Hledáte pro vaše internetové podnikání řešení, které vás nebude omezovat a bude přesně podle vaší představy? Dodáváme profesionální weby pro firmy, organizace i jednotlivce, které přizpůsobujeme přesným potřebám daného podnikání. Společným jmenovatelem jsou nekompromisní rychlost, čistý kód, kvalitní CMS,  neomezená rozšiřitelnost, velké množství funkcí programovaných na míru a samozřejmě originální design na míru precizně uzpůsobený pro mobilní zařízení.

Od roku 2019 jsme vypustili do světa více než 100 dynamických webových stránek pro podnikatele nejrůznějších profesí. Většina těchto projektů našla limity v šablonových řešeních, které nedokázaly nabídnout dostatečnou flexibilitu. 

Kdy je vhodné zvolit webové řešení na míru? 
    • plánujete střední nebo velký projekt
    • počítáte s vysokou návštěvností
    • funkce vašeho řešení musejí být přesně podle vašich požadavků
    • chcete extra rychlé řešení bez limitů
    • kladete důraz na originalitu a kvalitu
    • myslíte to vážně ze SEO a konkurenci chcete strčit do kapsy
    • je pro vás důležitá bezpečnost

Webové stránky pomocí šablony

Díky tomu, že webové stránky jsou z velké části připravené, jsme schopni nabízet velmi výhodné cenové nabídky. Šablonové řešení webových stránek patří mezi nejlevnější možnost provozu vlastního webu.

K dispozici máme různé webové šablony pro každý druh podnikání. Přizpůsobit umíme barvy, jednotlivé oddíly a přidáme dle požadavků jakékoliv vychytávky. Stránky lze pravidelně aktualizovat, přidávat nové fotografie či zveřejňovat PR články do části blogu. Možnosti jsou neomezené, a přitom se jedná o stručné a přehledné řešení.

A komu šablonové řešení doporučujeme? Zejména začínajícím podnikatelům či všem, kteří mají v plánu své podnikání zviditelnit za využití microsite a SEO Olomouc.

Microsite jako kvalitně optimalizované webové řešení

Tvorba web stránek Olomouc zahrnuje i tvorbu jednostránkového řešení, kterým je microsite. Díky jednoduchému zpracování této webové prezentace jsme schopni provést důkladnou optimalizaci a zviditelnit vaše podnikání na přední místa ve vyhledávačích Google a Seznam.

Abychom vás dostali na první pozice ve vyhledávači, je zapotřebí špičkově doladit responzivitu webu, webdesign, poutavé texty s ohledem na SEO a stejně důležité je i rychlé načítání webových stránek.

„Tvorba webových stránek Olomouc radí – dostaňte se na vrchní příčku ve vyhledávačích pomocí microsite webů!“

Mikrostránky dokážeme stavět na zajímavých investičních doménách, jejichž výhoda je v konkrétním zacílení na lokalitu a obor, v tomto případě je zacíleno na město Olomouc. Plně optimalizované a připravené weby najdete ve vyhledávání na Googlu na tato klíčová slova:

Cena za tvorbu webových stránek Olomouc

Jak již bylo nastíněno, ceny se pohybují v různých škálách. Na základě telefonického kontaktu jsme vám schopni sdělit přibližnou cenu za kompletní práci včetně tvorby webu, grafické práce, textace a SEO auditu i PR článků na podporu viditelnosti.

„Věřte, že díky nepřeberným možnostem řešení, které pro zákazníky máme připravené, najdeme optimální nabídku i pro vás.“

Chcete se s námi setkat osobně?

Upřednostňujete-li prostředí kaváren, schůzku si můžeme domluvit v Galerii Šantovka (Polská 1, 779 00 Olomouc). Pokud byste raději dali přednost schůzce v kanceláři, budeme pro vás k dispozici v kancelářích AKSAMIT OFFICE (Aksamitova 1071/1, 779 00 Olomouc). Případně vás rádi navštívíme přímo ve vaší firmě. 

Tvorba webových stránek Olomouc - redakční systémy

Používáme redakční systémy,
které se řadí mezi nejpropracovanější

Připravíme pro vás osobní webové stránky spolu s možností přidávat PR články do části blogu, prezentaci vaší firmy i e-shop pro internetové podnikání. Pro snadnou správu se zákazníkům osvědčil redakční systém WordPress, který se vyznačuje kombinací jednoduchého zacházení s neomezenými funkcemi. Zkrátka a dobře – výsledek bude stát za to!

Mezi další oblíbence patří například Simple CMS, Drupal a Joomla! Editace webových stránek je poněkud složitější, ale dočkáte se kvalitní prezentace vaší firmy. Chcete-li spíše provozovat e-shop, máme připraveny systémy jako Shopify, OpenCart, Prestashop či Magento.

Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, připravíme pro vás e-shop, webové stránky na míru i jednodušší šablonová řešení. Vyhotovíme obsahovou stránku, doladíme optimalizaci a pustíme se do propagace vaší firmy.

Pokud chcete, jak se říká, opravdu nakopnout své podnikání, jsme tu pro vás i v oblasti reklamy a propagace v Olomouci a Olomouckém kraji. Samostatně nabízíme tvorbu PPC reklam pro Google Ads a Sklik (Seznam.cz). Reklamy pro vás naplánujeme, otextujeme, umístíme a zprovozníme, umíme cílit pouze na lokalitu Olomouc, a tak nepřeplatíte za celorepublikovou reklamu.

Pomůžeme vám také s propagací přes sociální sítě. Facebookové reklamy jsou jednou z našich hlavních činností. Na sociálních sítí je obrovský potenciál oslovení nakupující klientely. Pojďte toho využít společně s námi, i sociální sítě jsou jednou z klíčových služeb Tvorby webu Olomouc.

Headless CMS

Je systém správy obsahu, který odděluje místo, kde je obsah uložen od místa, kde je prezentován. Obsah lze poté uložit do systému Headless a následně jej kamkoli odeslat k zobrazení. Díky tomu lze dosáhnout výrazně vyšší flexibility. V praxi funguje tak, že editorům poskytuje rozhraní pro správu obsahu a vývojářům dodává tento obsah prostřednictvím rozhraní API pro dotazování a vytváření aplikací. Většina Headless CMS je nabízena jako SaaS, tedy software jako služba. Mezi některé systémy pro správu obsahu patřící pod Headless můžeme zmínit například WordPress, Ghost, Jekyll admin nebo Superdesk. Mezi hlavní výhody patří zejména výkonnost a flexibilní způsob správy obsahu pro více kanálů. Nabízí také vyšší zabezpečení díky oddělení obsahu od prezentační vrstvy. Vývojářům nabízí flexibilitu při výběru vlastních nástrojů pro front-end a usnadňuje škálování.

Jamstack

Jedná se o architekturu pro tvorbu webových stránek a aplikací. Není navázán na žádné technologie, díky čemuž si mohou developeři vybírat ze široké nabídky frameworků a dalších vývojářských nástrojů. Architektura Jamstacku je složena z generátoru statických stránek, který jsou poté posílány do prohlížeče uživatele. Další částí je Headless CMS, za který lze dosadit mnoho technologií, jako je například Jekyll, Gatsby, Next nebo Nuxt. Funkčnost webu a skriptování na stránce je vyřešena přes front-endový framework. Komunikaci mezi jednotlivými komponentami má na starosti rozhraní API. Největšími výhodami Jamstack jsou vyšší výkon, lepší zabezpečení, méně nákladný vývoj, vyšší škálovatelnost, lepší výsledky v rámci SEO, široký výběr jazyků a vývojářských nástrojů a jednoduché rozhraní. 

Netlify

Netlify je platforma pro hosting statických webových stránek. Disponuje obrovskou sítí proxy serverů, které se nacházejí po celém světě. Návštěvníkovi webu je pak zobrazen obsah z nejbližšího serveru, čímž dochází k mnohem rychlejšímu načtení webu. Netlify uživatelům poskytuje několik užitečných nástrojů, jako je například jednoduché zpracování formulářů, které jsou posléze odeslány například na email. Dále se jedná o A/B testování neboli testování různých verzí webu a možnost napsat si vývojářem vlastní back-endové funkce pro určité případy.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč si pro tvorbu webu v Olomouci vybrat nás?

Máme připravené úchvatné šablony pro jakýkoliv druh podnikání. Ať už toužíte po osobnější prezentaci, nebo potřebujete profesionální web vyšperkovaný do detailů – náš tým je tu pro vás! 

Důležitým parametrem je pro naše klienty ceník za vytvoření webových stránek

Díky tomu, že máme k dispozici nepřeberné možnosti řešení, vězte, že kvůli nám nebudete muset navyšovat svůj předem určený rozpočet. Proto je pro nás důležité předem vědět, jestli máte zájem o web na míru, microsite stránky, e-shop či služby v oblasti copywritingu„Webovky tvoříme v různých cenových relacích – a ideální řešení najdeme i pro vás!“

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

FAQ 2

Co pro vás jsme schopni zajistit?

Jednoduše řečeno všechno, s čím se na nás obrátíte. Nápomocní vám budeme při tvorbě webových aplikací, pomůžeme vám s programováním i online marketingemSpolečně dotáhneme váš projekt do konce! Tvorba internetových stránek Olomouc zahrnuje nejen zprovoznění webu, doladění grafické podoby a přípravu textů, naší samozřejmostí je pravidelná kontrola funkčnosti, aktualizace obsahu i realizace požadovaných úprav. 

Společně dotáhneme váš projekt do konce! Tvorba internetových stránek Olomouc zahrnuje nejen zprovoznění webu, doladění grafické podoby a přípravu textů, naší samozřejmostí je pravidelná kontrola funkčnosti, aktualizace obsahu i realizace požadovaných úprav. A pokud je vaším cílem oslovit nové klienty, postaráme se o internetový marketing, spravování sociálních sítí či SEO analýzu.

FAQ 3

Microsite řešení nebo webové stránky na míru?

Záleží na tom, jestli chcete nenáročný a přehledný web, nebo přizpůsobený originalitě vaší společnosti. První možností je microsite, který nejčastěji tvoříme jako jednostránkový s pozdější modifikací rozšíření podstránek. Tato webová stránka je přehledná, rychlá a při kvalitní optimalizaci vás dostane mezi špičku, kterou vyhledávač Google zobrazuje po zadání klíčového slova.

V rámci SEO optimalizace jsme schopni zaměřit se na určitou lokalitu i celou Českou republiku. Druhá varianta představuje web na míru. Navrhneme originální design, doladíme bezchybnou rychlost načítání, pluginypřipravíme váš web po stránce obsahové i grafické. Tvorba stránek zkrátka realizuje přesně ty služby, které váš web potřebuje. Ať už se rozhodnete jakkoliv, nabídneme vám webové stránky responzivní pro všechna zařízení s ohledem na vaše specifické požadavky.

FAQ 4

Jak probíhá spolupráce?

Úplně nám postačí základní podklady v rozsahu pár vět o vás, vaší firmě, nabízených službách a požadavcích, které by neměly být opomenuty. Dodat nám můžete i fotografie práce, které rádi uveřejníme do podstránky galerie. Pokud žádné adekvátní nemáte, nezoufejte. Máme k dispozici rozsáhlou databázi profesionálních snímků.

Pokud nám dodáte vlastní PR články či jiné texty, postaráme se o jazykovou korekturu a následné uveřejnění. Patříte-li mezi nadšence copywritingu, jsme schopni vám zřídit přístup do administrace webu, abyste si nový obsah mohli uveřejňovat sami. Jak vidíte, záleží pouze a jen na vás.

FAQ 5

Tvorba webových stránek Olomouc za příznivou cenu?

Samozřejmě! V případě levnější varianty se opíráme o šablonová řešení, kdy jsou programátorské práce vesměs hotovy a je potřeba doladit pouhé detaily. Webová stránka je tedy z části hotová a zbývá vytvořit texty, doladit grafiku a vhodnou optimalizaci. V rámci budoucí spolupráce již neplatíte za nic jiného než za udržovací poplatek vybrané domény.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Nejste z Olomouce?
Nevadí

Odkazy služeb - mapa

Tvoříme webové stránky také pro:

Zlín | Ostravu | Brno | Prahu a další