Expert Dev, s.r.o.

programátor Vue

Stále více věcí se postupem času přesunuje do online prostředí. Jak však obstát v takto nabité konkurenci? Odpověď je velmi jednoduchá. Stačí webové stránky na míru svěřit do rukou odborníků z Expert Dev, kteří to mají v malíčku. Javascript programátoři jsou nedílnou součástí tvorby webových aplikací či webových stránek. Ti však ke své práci nevyužívají pouze znalosti HTML a CSS, jak tomu bylo dříve. V současné době se k vývoji používají primárně Javascriptové frameworky jako jsou React, Angular, Aurelia, Next, Bootstrap, Node, Backbone nebo Nuxt. Zaměříme se však na VUE, které se soustředí na jednostránkové aplikace, tvorbu grafiky UI a UX nebo na samotný proces vývoje softwaru.

Chcete znát více informací ke službě programátor Vue?

programátor Vue Brno

Co je Vue framework?

Javascript frameworky jsou nedílnou součástí vývoje jakéhokoliv moderního a maximálně funkčního webu. Jedná se o progresivní způsob tvorby webu, ale i konfigurátoru. Díky lepší organizaci kódů lze dosáhnout požadovaných výsledků v kratším čase. Jednoduše řečeno, přispívá k vyšší efektivnosti práce.

Vue framework je založen na principu otevřeného zdrojového kódu. Díky základní knihovně, která je zaměřena primárně na vrstvu zobrazení, dokáže být jednoduše přizpůsobitelný. V dnešní době je již standardem, aby byl web responzivní a interaktivní, což je pro Vue framework samozřejmostí. Další výhodou tohoto frameworku jsou především jeho direktivy, avšak za zmínku stojí i jednoduchá API kompatibilita s jinými nástroji, stručná syntaxe, reaktivní vazba dat, architektonický vzor MVVM (model-view-viewmodel) a mnohem více. I když disponuje mnoha užitečnými funkcemi, tak nabízí přehlednost, díky které je snadný k naučení. Za zmínku také stojí jeho flexibilita, což vede k neomezenému množství variant webů a vývoji webových aplikací.

Na Vue framework se spoléhá více než 3 000 společností a e-shopů, jako jsou Trivago, Louis Vuitton, Alibaba, Accenture, BMW, Adobe, Nintendo, Statista, Upwork, Gitlab, Trustpilot, nebo i Xiaomi.

Ceník programování expert dev

Programování PHP

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Výhody programátora Vue

1. Oficiální knihovny

Vue framework disponuje velkými knihovnami, díky kterým je tvorba webu nebo webové aplikace ještě jednodušší než kdy předtím.

2. Komunita

Stejně jako ostatní platformy, tak i Vue.js má svou komunitu. Více než 200 000 členů napříč světem jsou k nalezení na Githubu nebo Discordu. Zde si vždy můžete přijít pro radu nebo inspiraci.

3. Rychlé vykreslování DOM

Jeho rychlost i virtuální DOM nabízí plynulejší vykreslováním. To je zapříčiněno velikostí 21 kB. Oproti konkurenčním frameworkovým platformám má poměr velikosti o 1 % menší.

4. Jednoduchost

Vue.js je založen na HTML, CSS a Javascriptu, který je uchován v jednotlivých knihovnách. Jelikož jsou frameworky nepojeny i na ty od konkurence, tak je práce s nimi vhodná i pro začínající vývojáře

Proč je Vue.js framework pro vás tou správnou volbou?

Jak již bylo výše zmíněno, tak se jedná o jednoduchou platformu, která disponuje velkými oficiálními knihovnami, které ještě více usnadňují celou tvorbu a zároveň nabízí neomezené množství variant. Jaké jsou další důvody, proč Vue.js využívat?

Programátor
vue

Odkazy služeb - mapa

Programování a vývoj software

Webový rozcestník
a další doplňkové služby