Expert Dev, s.r.o.

Vývoj aplikací
na míru
Brno

Vývojáři aplikací jsou velmi žádaní. Díky rychlosti vývoje technologií není divu, že je pro programátory jednou z nejžhavějších návrhářských prací právě vývoj aplikací na míru. U nás v Expert Devu se zabýváme vývojem mobilních aplikací, hybridních aplikací, desktop aplikací, vývojem webových aplikací a taky vývojem softwaru na míru Brno. Poskytujeme škálu komplexních služeb, které vám pomohou navrhnout, vyvinout a uvést na trh váš produkt, ať už teprve začínáte s podnikáním nebo již máte letité zkušenosti. Dále se věnujeme tvorbě designu UI/UX, prototypování, tvorbě projektové dokumentace a A/B testování. A co bychom byli za firmu, kdybychom nevyvíjeli v redakčním systému WordPress, Joomla, Drupal, Headless, v databázovém systému PostgreSQL, MySQL a programovacích jazycích PHP, Javascript, C++, CSS, HTML, Oracle a JAVA.

Chcete vaši společnost povznést? Vývoj aplikací na míru Brno.

Vývoj aplikací na míru Brno

Hledáte kvalitní vývojáře aplikací?

Vývoj aplikací na míru Brno

0
let zkušeností

webové aplikace

od 3 900 Kč

Umíme zabezpečit vývoj webové aplikace od začátku nebo doprogramovat novou funkci do stávajícího sytému. 

mobilní aplikace

od 36 900 Kč

Vývoj mobilních aplikací na míru
od A do Z. 

Desktop aplikace

od 19 000 Kč

Vývoje desktopových aplikací vytváříme různé typy software dle jejich rozsahu i zaměření. Parsery, procesy nebo serverové aplikace.

software na míru

od 12 000 Kč

Potřebujete software, ale nevíte jaký zvolit? Vymyslíme.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Vývoj webové aplikace na zakázku

Co je vývoj webových aplikací na míru Brno? Tvorba webových stránek a tvorba webových aplikací na míru kombinuje několik dovedností, do kterých spadá programování, UI design, vizuální design a grafický design. Webové aplikace na míru Brno se za pomoci softwarových metod navrhuje, vytváří, nasazuje na web. Výhodou web aplikace je, že se nemusí instalovat ani aktualizovat, ale stačí ji spustit na jakémkoliv zařízení, a to přes internet a webový prohlížeč. Samotné zobrazení se provádí přes webový server nebo přes internetovou síť intranet. U vývoje je důležité i přizpůsobení vzhledu webu tak, aby odpovídalo cílovému publiku a bylo dostatečně funkční. Aplikace webu jsou skvělou volbou pro ty společnosti, které by se rády vyhnuly instalačním nákladům a zpomalenému vybavení počítače. Mezi takové webové aplikace patří např: Google Docs, Gmail, Yahoo, Facebook, LinkedIn apd.

Jaký je průběh vývoje webové aplikace Brno?

Především by měl být dobře organizovaný, a to už kvůli nežádoucím problémům, které by dokázaly prodloužit celý proces. Naši vývojáři jsou v organizování vážně dobří a díky tomu jen výjimečně narazí na problémy. Ač jsou vaše softwarové potřeby, jakkoliv specifické, dokážeme vám vyvinout takovou web aplikaci, která splní vaše očekávání.

Naše služby jsou komplexní, můžete počítat s úvodní nezávaznou konzultací, vývojem, testováním a finálním nasazením/spuštěním projektu. Dále vám můžeme vytvořit i jednostránkové microsite, klientské portály, rezervační systémy a korporátní weby.

Vývoj aplikací - Brno

Vývoj mobilní aplikace na zakázku

Co je mobilní aplikace na míru Brno?

V podstatě se jedná o software, který se instaluje do chytrých telefonů či tabletů. Mobilní aplikace mají intuitivní UI (uživatelské rozhraní) a jsou přístupné offline. Lze je stáhnout v Google Play a AppStore, takže jsou kompatibilní s Androidem a iPhonem. Mobily se už dávno nevyužívají pouze ke komunikaci, ale jsou i skvělým pomocníkem k podnikání. Tvorba mobilní aplikace Praha na míru umožňuje zefektivnit podnikání a podpořit hlavní webovou stránku snadnější přístupností, rychlostí a jednoduchostí.

Mobilní aplikace jsou vývojáři vyvíjeny pro nejrůznější účely, nejvíce však ve světě webdesignu pro front-end a back-end. Front-end vývojáři řeší uživatelskou zkušenost a uživatelské rozhraní. Oproti tomu back-end vývojáři zajišťují zpracovávání dat tím nejefektivnějším způsobem. Vývojáři programují pro chytré telefony a tablety v těchto moderních jazycích: C++, Objective-C, Java, JavaScript, Swift, iOS SDK.

Vývoj aplikací - Brno - Aplikace

Proč vyvíjet mobilní aplikaci na míru?

Protože se dají perfektně použít k rozvoji online marketingu, k digitalizaci podnikání a ke zvýšení automatizaci procesů. Může se skrze ně kdykoliv komunikovat, objednávat a platit, všechno pohodlně. Dokáží také ovlivnit obchodní model firmy a chování spotřebitelů.

Hledáte kvalitní vývojáře aplikací?

Vývoj aplikací na míru Brno

Vývoj hybridní aplikace na zakázku

Co je hybridní aplikace na míru Brno?

Je to aplikace, kterou si můžete stáhnout a nainstalovat do svého chytrého telefonu. Principiálně to je jako instalace prohlížeče do mobilu, ale s rychlejším způsobem, jak jej otevřít. Aplikace taky poskytuje některé funkce, které jsou rozšířením prohlížeče. Většinu těchto funkcí však lze provést i bez připojení k internetu prostřednictvím off-line komponentů, např. jako jsou videa HTML5.

Vývojáři při vývoji hybridní aplikace Brno propojují mobilní webové rozhraní s nativním rozhraním API. Je to ideální řešení pro ty mobilní uživatele, kteří by měli rádi přístup k back-end souborům svého webu v aplikaci. Pokud však chcete dosáhnout úspěšnosti při vytváření aplikací, je potřeba mít zkušenosti jak s Androidem, tak s iOS. A můžete se spolehnout, že tyto zkušenosti přineseme do vašeho podnikání. Zkušenosti, které pomohou vašemu podnikání rychle prosperovat.

Webové aplikace lze vytvářet pomocí nástrojů založených na prohlížeči. Aby však fungovaly, spoléhají aplikace na HTML5, CSS3, CSS a JavaScript. Navíc skrze Javascript frameworky (React Native a Ionic) se může cílení na zařízení hardwaru o dost zjednodušit.

Jaké jsou výhody hybridní aplikace?

Vývoj je levnější, vyvinutější a dostupný na více platformách. Poskytuje i příležitosti pro distribuci, ušetřuje čas a náklady.

Vývoj software na míru - Brno

Vývoj desktopové aplikace na zakázku

Co je desktopová aplikace na míru Brno? Desktop aplikace jsou závislé na vlastním operačním systému, ve kterém je zabudován Windows, Linux nebo macOS. Vývoj desktopové aplikace Brno běží na počítačovém HDD a vůbec k tomu nepotřebuje internetové připojení, jak je běžné u web aplikací. Desktopové aplikace jsou mezi uživateli preferovanější skrze bezproblémový uživatelský zážitek a dostupnost téměř odkudkoliv.

Vývoj aplikací - Brno - Aplikace

Jaké jsou výhody desktopových aplikací?

Tak například schopnost pracovat bez připojení k síti, rychlost spuštění aplikace a poskytnutí několika různých funkcí.

Další aplikace na míru

Vytvoříme na míru jakékoliv řešení aplikace, která bude přesně podle vašich požadavků. A mnohem více.

Informační systémy CRM a ERP

Informační systémy firemní administrativy mají v komunikaci firmy důležité místo. Vytvoříme pro vás takový informační systém na míru, který poslouží k efektivnějšímu a hladšímu řízení procesů a činností.

CRM systém je vhodný k řízení vztahů se zákazníky. Systém CRM umožňuje firmám ukládat důležitá data a informace (kontaktní údaje, preference, nákupní zvyklosti, zpětnou vazbu) o svých zákaznících. Používá se taktéž ke sledování e-mailové komunikace a telefonních hovorů. CRM umožňuje společnostem analyzovat potřeby, automatizovat marketingové kampaně a zlepšovat služby zákazníkům.

ERP systém zahrnuje funkce výroby, zásob, nákupu a prodeje. Systém ERP má na starosti veškeré obchodní procesy ve firmě, tzv. data z účetnictví, management, marketing, výkazy, efektivitu, zákaznický servis, sledování objednávek atd. ERP je pro úspěch společnosti naprosto nezbytný, obzvláště v dnešní době, kdy je velká konkurence. V současnosti máme k dispozici mnoho ERP systémů, jako je např. cloudový systém nebo webový systém.

Vývoj intranetové aplikace

Intranetová aplikace je interní síť, která je využívána uživateli uvnitř firmy a slouží k výměně informací a především ke komunikaci. Vývoj intranetové aplikace je investice, která dokáže vytvořit více pracovních míst, zlepšit služby a pracovní sílu. Intranet je nezbytný pro vyšší produktivitu každé společnosti. Využívá webové technologie HTTP, HTTPS a SSL. Privátní sít je často hostována intranetovým serverem připojeným k místní LAN síti a internetu společnosti, což zajišťuje lepší zabezpečení a lepší přístup k podnikovým datům. Mezi vlastnosti intranetové aplikace patří schopnost ukládání souborů na místní pevný disk nebo integrace s jinými nainstalovanými aplikacemi, např. programy Microsoft Office.

Vývoj extranetové aplikace

Extranet je typ softwaru, který se používá k internímu sdílení dokumentů a ukládání dat. Virtuální intranet může ukládat data pro vaši společnost a lidé uvnitř organizace mohou prostřednictvím tohoto softwaru vzájemně spolupracovat. Extranetová aplikace umožňuje uživatelům připojení k vnitropodnikové síti pomocí webového rozhraní a také uchovává citlivé firemní informace, jako jsou cenové a marketingové plány. Extranet mohou využívat jakékoliv společnosti, velké i malé.

Díky internetové aplikaci získáte pro svou firmu komerční web stránku s cílem zvýšené ziskové marže a přilákáním více potencionálních zákazníků. Internet aplikace slouží převážně jako hostitel pro e-mail systémy, nástroje pro řízení vztahů se zákazníky, nákupní košíky, finanční transakce, klientská data a další. Pro videohovory a nahrazení osobních schůzek jde využít např. Skype, Google Meet či WebEx.

Internetové stránky a webové prezentace

Tvorba webových stránek Brno dokáže na netu skvěle odprezentovat veškeré vaše firemní portfolio produktů a služeb, referencí a mnohem více. Tvoříme webové stránky na míru na základě mnoholetých zkušeností a k tomu využíváme jen ty nejmodernější technologie.

Jak svou webovou stránku nejlépe odprezentovat? Tak například skrze e-shop, blog, diskusní fóra, firemní prezentace, online magazín, wikipedii, e-learning, podcasty atd. Každá webovka má vlastní hosting i doménu a buduje se s konkrétním cílem, který je prezentovaný jako klíčový ukazatel výkonnosti. Pro nezaměnitelnou tvorbu webových stránek je potřeba dodržet zásady UX designu a konverze.

E-shopy a elektronické katalogy

Tvoříme kvalitní e-shopy Brno na míru, které jsou založeny na moderních technologiích a internetových trendech.

Pomocí e-shopů a e-katalogů skvěle odprezentuje firemní produkty. Obchodování na internetu je stále populárnější a vyhledávanější. Výhodou e-shopu je i možnost nativní mobilní aplikace. Pro úspěšné web stránky je důležitý jeho obsah a design, který by měl být kvalitní, v opačném případě může lidi odradit. Ti přeci nebudou utrácet své peníze za produkty či služby e-shopu, který je o své kvalitě nepřesvědčí nebo bude vypadat nedůvěryhodně.

Elektronický katalog umožňuje společnostem předvést své produkty a ukázat lidem, co mohou nabídnout. To může být užitečné, když zákazníci hledají něco konkrétního, aby věděli, co je k dispozici. E-katalog, pokud je dobře nastaven, může pomoci k rychlému a snadnějšímu nákupu.

Objednávkové a rezervační systémy

Online objednávkové a rezervační systémy mají co nabídnout. Umožňují vzdálené objednávání zboží a služeb, což minimalizuje kontakt na prodejně a zároveň zcela nahrazuje standardní způsoby objednávání.

Existuje mnoho možností, pokud jde o rezervační a objednávkové systémy. Patří mezi ně např. jednoduchý rezervační formulář, objednávkové portály, řešení na míru a software jako služba (SaaS).

Doplňkové služby k vývoji aplikací Brno

FAQ 1

Je tvorba aplikací Brno drahá?

Nabízíme řadu řešení, ze kterých si můžete vybrat a jejichž ceny budou do značné míry záviset na velikosti a složitosti projektu. Naše ceny jsou konkurenceschopné a když nás kontaktujte ještě dnes, dozvíte se více o konkrétní cenové nabídce. Bez ohledu na velikost rozpočtu vymyslíme nejlepší způsoby, jak z vaší aplikace vytěžit maximum – ať se děje cokoliv.

FAQ 2

Který typ vývoje aplikace Brno si zvolit?

Při výběru aplikace si zprvu rozmyslete, zda chcete online aplikaci nebo offine aplikaci, dále webovou, mobilní či hybridní aplikaci. Vynasnažíme se poskytnout vám co nejvíce informací a nejlepší rady o tom, jaká aplikace bude nejlépe vyhovovat vašim dovednostem a potřebám.

FAQ 3

Proč byste měli aplikace Brno využívat?

Každý majitel firmy by měl zvážit investici do aplikace. Umožňuje udržovat vaše webové stránky aktuální a představuje budoucnost pro vaše podnikání. Nemluvě o tom, že pomáhá snížit náklady a snadno se udržuje.

Sociální sítě | SEO | Reklama | Tvorba obsahuGrafické práce

FAQ 4

V jakých městech tvoříme aplikace?

Přestože sídlíme ve Zlíně, vyvíjíme aplikace a software i v mimozlínských oblastech a ve zbytku České republiky. Specializujeme se na vývoj nových aplikací i vylepšení stávajících aplikací.

Zlín | Praha | Brno | Ostrava Olomouc

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Často kladené
dotazy

Cena služby se liší projekt od projektu a závisí na několika aspektech. Pro podrobnější informace nás kontaktujte přes e-mail nebo telefon. Cenovou kalkulaci společně vyřešíme tak, aby vám co nejvíce vyhovovala.

To záleží na složitosti projektu. Obecně platí, čím složitější budou požadavky na aplikaci, tím déle bude trvat vývoj aplikace. Doba vývoje se však dá zkrátit pravidelnou komunikací.

Prvním krokem je bezplatná konzultace. Společně probereme váš nápad na projekt, poté následuje definování cílů, sestavení plánů a získání zpětné vazby pro další fázi vývoje. Poradíme vám, jak se můžete zlepšit a nabídneme spoustu dalších informací a nápadů.

Toto pro nás není žádnou překážkou. Vždy chceme být co nejlepší, takže neváhejte a požádejte o cokoliv, co byste chtěli změnit. Náš tým programátorů vám rád pomůže. Máme zkušenosti s prací se zákazníky na vývoji nových funkcí a rozšíření.

Naše firma má mnoholeté zkušenosti s vývojem aplikací a softwaru. Naši vývojáři přesně vědí, jak zachytit i nejmenší chyby. Své znalosti používají na každý projekt, který vždy podrobují přísnému testování.

Mohou se zdát jako totéž, ale ve skutečnosti jsou odlišné. Vývoj aplikací je spíše návrh, implementace a testování. Vývoj softwaru je proces, při kterém se vyvíjejí tyto specifické aplikace.

Nejste z Brna?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Aplikace na míru tvoříme také pro:

Vývoj aplikací Brno | Vývoj aplikací a software Zlín