Expert Dev, s.r.o.

Případová studie
SECURITY SEGMENT

Tvorba webu, loga, firemní identity a optimalizace

Přehled projektu

Společnost Security Segment se věnuje detektivní a bezpečnostní službě v České republice s hlavním zastoupením v Praze a celém Středočeském kraji. Dokáží vyhledávat odposlechy, odhalují nevěru, prověřují zaměstnance, zabezpečují pracovníky fyzické ostrahy, provádějí bezpečností audity a instalují bezpečnostní techniku do domovů i firem.

Jednoho dne nás kontaktoval jednatel této společnosti, pan Mgr. Karel Kadlec, s prosbou o přepracování webových stráneknové identity. Podívejte se, jak se nám povedla tato tvorba webových stránek. Krátký přehled i v naší infografice.

tvorba jednoduchého WEBDESIGNu

Při návrhu designu webu jsme se řídili pravidlem „v jednoduchosti je krása“. Zároveň jsme chtěli zanechat dojem ochrany a luxusu, proto jsme web sladili do černé a zlaté barvy. Kombinace barev evokuje serióznost a přímé jednání. Na míru byly udělány i veškeré grafické prvky na stránce.

Design stránek je navíc plně responzivní, což znamená, že se přizpůsobí každému elektronickému zařízení – od mobilu, přes tablet až po atypický monitor počítače.

KVALITNÍ OBSAH
JE ZÁKLADEM ÚSPĚCHU

Texty pro web nepadají z nebe, ale píšou je naši copywriteři. Ti popustili uzdu své fantazii a vytvořili texty, které zaujmou a které si na webu můžete přečíst. Popisky jednotlivých služeb a článků jsme vytvořili na základě předchozí důkladné domluvy s klientem. Psané slovo jsme několikrát upravovali a ladili až do dokonalosti tak, aby byla co nejlépe využita klíčová slova a aby byl náš klient na 100% spokojený.

Také nemáte rádi, když se na webu ztrácíte, tápete a nevíte kam kliknout? Tvorba webových stránek, především popisek stránky by měl potenciálního zákazníka nejen informovat o charakteru veškerých nabízených služeb, ale také ho uvést do celkového kontextu, přenést filozofii společnosti a vyvolat v něm důvěru či potřebu. V neposlední řadě by měl cílovou skupinu přimět k akci, přesvědčit k domluvení schůzky, ke koupi nebo k písemné či telefonické objednávce. Přesně takový fungující obsah se nám podařilo vytvořit a jsme na něj pyšní.

Ukázka toho nejdůležitejšího

Když navštívíte webovou stránku, většinou stačí maximálně 5 sekund na to, aby dokázal zaujmout. Pokud se tak nestane a web nezaujme či vypadá nedůvěryhodně, odcházíte jinam. Proto je důležité ukázat ty nejlepší a nejoblíbenější články hned na začátku.

Pro lepší prolinkování uvnitř samotné stránky a vyšší informovanosti zákazníků jsme na stránce vytvořili přímo v hlavní nabídce blog, kam budou postupně přibývat odborné i tematické PR články.

Všudypřítomný je také kontaktní formulář, díky kterému může zákazník kontaktovat společnost okamžitě a sjednat si tak službu v prakticky reálném čase.

After Before Slider | Wevdevtrick.com

Před

Po

Tvorba loga
a firemní identita

Nově se vymýšlel i název firmy, následně náš grafik navrhl logo, které se s názvem skvěle doplňovalo a utvořila se kompletní firemní identita.

Nové logo vycházelo přímo ze samotného názvu firmy a znázorňuje tvar štítu, který působí ochranitelským dojmem. Nový znak tak přesně podtrhuje hodnoty, které bezpečnostní služba představuje.

SEO OPTIMALIZACE – Zvýšení pozice při vyhledávání

Online marketing je klíčový pro mnoho byznysů, podobně je tomu také v oblasti detektivních a bezpečnostních služeb. Proto si naši odborníci do poslední analýzy pečlivě pohráli se SEO optimalizací. Chceme, aby každý potenciální zákazník stránky Security Segmentu našel snadno a rychle vše, co ho napadne a zajímá. Stránky jsou navíc řešeny uživatelsky přívětivě, jsou přehledné a obsahují velké množství konverzních prvků.

Na podporu SEO jsme vytvořili i dva menší weby, tzv. microsite, díky kterým se dostala společnost SECURITY SEGMENT na první stránky Google vyhledávače!

Detektiv Praha se zaměřuje na detektivní služby v Praze a díky naší práci se tato mikrostránka dostala na první příčku ve vyhledávání na googlu.

Vyhledávání odposlechů nejlépe pomůže vyhledat jakýkoliv skrytý odposlech a úspěšnost této minisite je v top 10 nejhledanějších na googlu!

Reference – CO O SPOLUPRÁCI S NÁMI ŘÍKÁ KLIENT?

Prohlédněte si ukázky webových stránek, e-shopů a dalších grafických prací, které jsme vytvořili pro naše klienty. Reference vám mohou posloužit jako inspirace. Prohlédněte si ukázky webových stránek, e-shopů a dalších grafických prací, které jsme vytvořili pro naše klienty. Reference vám mohou posloužit jako inspirace. Prohlédněte si ukázky webových stránek, e-shopů a dalších grafických prací, které jsme vytvořili pro naše klienty. Reference vám mohou posloužit jako inspirace.
Mgr. Karel Kadlec
Jednatel společnosti Security Segment s.r.o.

NAŠE ZHODNOCENÍ projektu

Spolupráce s firmou Security Segment byla pro nás velmi zajímavá především v tom, že jsme dostali volnější ruku při celkové tvorbě webu. Díky designu, který jsme navrhli – vytvořili a díky propracované obsahové strategii a SEO jsme dokázali dostat web z nuly na jednoho z nejlepších poskytovatelů služeb ve svém oboru. Změna stránek pomohla webu při optimalizaci pro vyhledávače a ke zvýšení konverzního poměru.

Na projektu, který trval necelé 2 měsíce, pracovali naši 3 profesionální kolegové a každý z nich se snažil na 100 % vyhovět požadavkům klienta. Samozřejmě nic není jako procházka růžovou zahradou, i nás u tohoto projektu překvapily menší zádrhely jako např. problémy v rámci optimalizace, indexování, analyzování, obnova klíčových slov… Tyto zádrhely jsme však hravě a s grácií vyřešili.

Jsme přesvědčeni, že námi vyrobená webová prezentace přináší společnosti Security Segment stále nové klienty a jsme rádi, že spolupráce proběhla takto příjemným způsobem.

se také na naše další realizace

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

MÁTE ZÁJEM O NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY?

Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem nebo využijte náš kontaktní formulář. Ukážeme, jak se i Váš web může stát magnetem na zákazníky.

naši vážení zákazníci