Expert Dev, s.r.o.

Případová studie
Vlk Václav JUDr., advokát, Moreno Vlk & Asociados

tvorba vízejazyčného webu, grafické zpracování a microsite

Přehled projektu

Společnost Moreno Vlk & Asociados se specializuje na mezinárodní procesní zastupování a právní poradenství v občanském, obchodním, trestním a správním právu. Tato prvotřídní právní kancelář zastupuje klienty nejen v České republice, ale i v zahraničí, zejména ve Španělsku a Latinské Americe.

Jednoho dne nás kontaktoval jeden ze zakladatelů této společnosti, pan JUDr. Václav Vlk, s prosbou o přepracování webových stránek s možností překladu do několika jazyků. A proč si tato profesionální právní kancelář vybrala zrovna nás? Protože my jsme dokázali zajistit profesionální tvorbu webových stránek. Podívejte se, jak se nám to povedlo. Krátký přehled i v naší infografice.

tvorba přehledného WEBDESIGNu

Také nemáte rádi, když se na webu ztrácíte a nevíte kam kliknout? Správná tvorba webových stránek by měla nejen informovat o charakteru veškerých nabízených služeb, ale také vyvolat v klientovi důvěru či potřebu.

Při návrhu designu webu jsme se řídili pravidlem „v jednoduchosti je krása“ a sladili ho do nesmrtelné kombinace barev černé, červené a bílé. Webové stránky díky tomu působí přehledně, čistě a na úrovni, stejně jako jsou samostatné služby společnosti. Design stránek je navíc plně responzivní, což znamená, že se přizpůsobí každému elektronickému zařízení, ať už se jedná o mobil, tablet či atypický monitor počítače.

Na míru byly udělány i veškeré grafické práce na stránce, např. zapracování veškerých fotografií napříč celým webem. Na základě společné komunikace s klientem jsme využili přímo jejich jedinečné fotografie, které webu dodaly osobitý vzhled a originalitu. Jsme rádi, že se tyto originální materiály tvoří přímo z advokátní kanceláře a my tak můžeme neustále obohacovat vzhled webu.

kvalitní vícejazyčný obsah
jako základ úspěchu

Mít webové stránky ve více jazycích se vyplatí. To platí i pro našeho klienta, jejichž klientela je i zahraniční. Jak jsme toho docílili? Zajistili jsme překlad na míru všech textů do požadovaného jazyka za pomoci zkušeného překladatele. Možná to není nejefektivnější cesta, jak spravovat překlad, ale za to se jedná o kvalitu bez nežádoucích zkomolenin např. za použití strojového překladu od Google Translate.

Jako redakční systém pro správu obsahu jsme využili WordPress, který je uživatelsky přívětivý a nabízí moderní prostředí. U použití WordPress je skvělá jeho flexibilita, díky níž je web připraven k dalšímu rozšíření funkcí a pluginů. Právě díky využití pluginu, jsme ho naučili „mluvit“ hned několika jazyky. Tento doplněk nám umožňuje přepínání mezi jazykovými mutacemi webu.

Tvorba microsite pro Zvýšení pozice při vyhledávání

Online marketing je klíčový pro mnoho byznysů a podobně je tomu také v oblasti právních služeb. Chceme, aby každý zákazník našel snadno a rychle vše, co potřebuje.

Na podporu SEO jsme pro našeho klienta vytvořili i několik menších webů, díky kterým se dostala společnost Moreno Vlk & Asociados na první stránky Google vyhledávače! Jedná se o tzv. tvorbu microsite neboli mikrostránky, které Vám umožní vyzdvihnout výhody webu a lépe odkomunikovat konkrétní službu. Tímto způsobem z dlouhodobého hlediska neustále pracujeme na optimalizaci pro internetové vyhledávače.

Rozvodový právník Bratislava se zaměřuje na poskytování právních služeb, konkrétně rozvodů, v hlavním městě Slovenska, kterým je Bratislava. Díky naší práci se tato mikrostránka dostala na první příčku ve vyhledávání na Googlu.

Právník Liberec cílí na komplexní pomoc v oblasti práva ve městě Liberec. Právníci z Liberce se specializují na právo občanské, rodinné, obchodní, trestní, pracovní a správní. Úspěšnost této minisite je v top 3 nejhledanějších na Googlu!

Zvýšení zájmu díky on-line poradenství a blogu

Při návštěvě webu stačí většinou max 5 sekund na to, aby Vás dokázal zaujmout. Proto je důležité ukázat i dobře cílené a oblíbené články. Pro vyšší informovanost klientů jsme uvnitř samotné stránky vytvořili přímo v hlavní nabídce blog, ve kterém postupně přibývají odborné PR články a tiskové zprávy.

V naší spolupráci s klientem se vytvořilo i obecné on-line poradenství, které zajišťujeme prakticky v reálném čase, komunikujeme marketingovou strategii a připravujeme marketingové podklady.

Reference – CO O SPOLUPRÁCI S NÁMI ŘÍKÁ KLIENT?

S firmou Expert Dev, s.r.o. mám skvělé zkušenosti. Náš požadavek byl: vytvořit vícejazyčný web, grafické zpracování a dostat nás do popředí při vyhledávání na Googlu. A vše splnili na jedničku s hvězdičkou. Komunikace byla na úrovni, jakékoliv změny a požadavky provedli hned, bez zbytečného čekání. Co oceňuji je především jejich kreativní přístup, technické a designové nápady na vylepšení a taky vytvoření několika mikrostránek pro podporu marketingu, což ukazuje jejich profesionalitu. Podtrženo sečteno, za mě absolutní spokojenost. Spolupráci s Expert Dev můžu jen doporučit.
JUDr. Václav Vlk
Zakladatel společnosti Moreno Vlk & Asociados

NAŠE ZHODNOCENÍ projektu

Spolupráce se společností Moreno Vlk & Asociados byla pro nás velmi tvárnou co se designu týče. Pracovali jsme s mnoha fotkami, které web obzvláštnili a jejich umístnění a zpracování jsme několikrát důkladně konzultovali s klientem, aby byl na 100% spokojený. Změna stránek pomohla webu při optimalizaci pro vyhledávače a ke zvýšení konverzního poměru díky několika microsite, které jsme pro společnost vytvořili. Se společností dlouhodobě spolupracujeme a podíleli jsme se na několika projektech a webových stránkách.

Na projektu, který trval necelé 3 měsíce, pracovalo našich 5 profesionálních kolegů a každý z nich se snažil na 100 % vyhovět požadavkům klienta.

Jsme přesvědčeni, že námi vyrobená webová prezentace přináší právní společnosti Moreno Vlk & Asociados nové klienty a jsme rádi, že spolupráce proběhla takto příjemným způsobem. I nadále se společností spolupracujeme na dalších možných vylepšení a doplňcích.

se také na naše další realizace

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

MÁTE ZÁJEM O NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY?

Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou online schůzku nebo využijte náš kontaktní formulář. Ukážeme, jak se i Váš web může stát magnetem na zákazníky.

naši vážení zákazníci