Expert Dev, s.r.o.

programátor Angular Zlín

Miliardy uživatelů po světě využívají mobilní a webové aplikace skoro ke všemu, zejména pak k sociálním sítím. Jsou velmi užitečné také pro e-commerce, zdravotnictví a bankovnictví či zkrátka pro běžný život. Naši vývojáři se proto nevěnují jen tvorbě webových stránek Zlín, ale také webových aplikací Zlín. V našich projektech používáme aktuální systémy Joomla, WordPress, Drupal a Headless CMS. Tyto aplikace se mohou pochlubit bezproblémovým uživatelským rozhraním, ale také schopností snadněji vytvářet robustní aplikace díky JS frameworkům. Frameworky jako Angular jsou považovány za nejvýkonnější front-endová JS řešení. Angular je framework, který byl původně vyvinut společností Google a lze jej využít pro vývoj jednostránkových aplikací. JavaScriptový programátor tak využívá nejmodernější technologie k vytvoření úhledné aplikace. V Expert Devu programujeme také v dalších JavaScript frameworcích, jako je Vue, Next, React, Nuxt, Node, Bootstrap, Aurelia, nebo Backbone.

Zajímalo by vás více o službě programátor Angular Zlín?

programátor angular Zlín

Co je toJavascript framework Angular?

Angular je front-end opensource JavaScriptové řešení určené pro vytváření aplikací v HTML, CSS a Typescript. Důvodem pro vývoj Angular bylo usnadnění vytváření dynamických webových aplikací díky funkcionalitě MVC (Model-View-Controller). Většina dnešního vývoje je totiž založena hlavně na jednostránkových webových aplikacích. Použití rámce Angular poskytuje uživatelům řadu výhod a také jim poskytuje standardní strukturu, kterou lze snadno využít. To znamená, že vývojáři jsou tak schopni pracovat udržitelně efektivním způsobem.

Angular je bezplatná platforma, která zahrnuje čtyři různé typy vývoje mobilních a webových aplikací. Jmenovitě se jedná o obchodní webové aplikace, UI animace, PWA (progresivní webové aplikace) a webové a mobilní aplikace.

Významný počet nadnárodních společností právě framework Angular využívá, a to primárně k docílení dokonalého vzhledu a vývoji dalších moderních aplikací. Mezi firmy využívající Angular je možné zařadit např. PayPal, HBO, Nike, Google, Samsung, Sony, Forbes, General Motors, Upwork, Microsoft Xbox, Gmail a další.

0
let zkušeností

Ceník programování expert dev

Programování JAvascript

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Proč se vyplatí používat javascript Angular?

Frameworky jsou obrovskou pomocí pro webové vývojáře, protože poskytují konzistenci a strukturu kódu. Vývojáři tak nemusejí trávit hodiny znovu vytvářením kódu, který již existuje, a frameworky snižují celkové náklady na vývoj a zrychlují celkový proces vývoje. Za zmínku také stojí, že tyto frameworky přicházejí s řadou užitečných funkcí, které vám mohou práci ještě více usnadnit. Mají zároveň blízké příbuzné v PHP frameworcích, které fungují podobným způsobem.

Proč právě Angular?

Výhody Javascript programátora angular Zlín

1. Komplexnost

Angular poskytuje spoustu skvělých funkcí, díky kterým je ideální pro komunikaci se serverem i směrování v aplikaci.

2. Vlastní komponenty

Angular nabízí možnost přizpůsobit komponenty ve vaší aplikaci. Tyto komponenty mohou mít svůj vlastní kód a zobrazovat svůj vlastní obsah. Dobře fungují také s moduly, jako jsou webové komponenty, které nabízejí větší možnosti.

3. Kompatibilita s prohlížečem

Angular je vyladěný front-end framework, který je mezi vývojáři hojně využíván. Je kompatibilní s různými platformami, je univerzální a funguje s nejnovějšími softwary webového prohlížeče.

4. TypeScript

TypeScript vám umožní používat sadu typů v JavaScriptu. Je to skvělá funkce, kterou lze přidat pro projekty Angular.js, protože poskytuje informace o typu a zároveň usnadňuje čtení a údržbu kódu.

5. Vazba dat

Angular je JavaScript framework, který přenáší data z kódu do uživatelského rozhraní bez psaní jakéhokoli kódu. Pomocí vestavěných direktiv a komponentů lze tento proces snadno optimalizovat.

6. Testování

Angular zajišťuje, že každý kus kódu je otestován a dokonale připraven před spuštěním webu nebo aplikace. Testy umožňují, aby vývoj e-shopu probíhal hladce a bez jakýchkoliv nepříjemných překvapení těsně před dodáním finálního produktu.

7. Dependency Injection

Angular poskytuje schopnost efektivně vytvářet modulární a opakovaně použitelné služby, které vám umožní vytvářet výkonné komponenty schopné pracovat v jakémkoli prostředí. Mít tyto schopnosti také znamená, že jsou vysoce testovatelné, což z nich dělá jednu z nejlepších funkcí, které můžete od takové služby získat.

8. Objektový model dokumentu

Objektový model dokumentu (DOM) pracuje s dokumenty HTML nebo XML jako se stromovou strukturou, kterou pak kompletně aktualizuje.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa