Expert Dev, s.r.o.

programátor React Zlín

Front-end JS knihovny a JS frameworky se staly nepostradatelnou součástí procesu tvorby vysoce výkonných responzivních webových stránek Zlín a procesu vývoje webových aplikací Zlín. Pro vývoj webu jsou Javascriptové knihovny přímo nezbytné a jedním z nejuniverzálnějších frameworků je právě React JS. Tento framework umožňuje vytvářet interaktivní webové stránky a je také dokonalým řešením pro vývoj mobilních aplikací a rychlé uživatelské rozhraní. React se vždy snaží o nejnovější vývoj a aby nabízel vhodná řešení zaměřená na zákazníka. Naši programátoři Javascriptu vyvíjí i v jiných frameworcích, jsou to např.: Vue, Angular, Node, Aurelia, Backbone, Bootstrap, Nuxt, Next. Vyvíjíme webové aplikace pomocí moderních, široce používaných CMS systémů jako jsou Headless, WordPress, Drupal a Joomla.

Chcete se dozvědět více o službě programátor React Zlín?

programátor React Zlín

Co je React.js framework?

React je open-source knihovna JavaScriptu, která se používá k vytváření UI (uživatelského rozhraní) a sleduje architekturu založenou na komponentech uživatelského rozhraní. Tyto komponenty dokáží zobrazit jen malou část UI pomocí kombinace HTML a JavaScriptu. React je fantastický při zobrazování dat DOM, ale v důsledku toho není tak vhodný pro aplikace s potřebou směrování a správy stavu. Pro vyplnění těchto mezer je dobré využít jiných knihoven JS, jako jsou např. Redux a React Router.

React je vyvíjený společností Facebook, dalšími společnostmi a nezávislými vývojáři. Může být použit při vytváření aplikací pro mobilní zařízení nebo jako základ pro vývoj jednostránkových aplikací. Kromě toho nabízí mnoho funkcí, jako jsou jednosměrná vazba dat, možnost ukládání dat do místního úložiště, virtuální DOM a opakovaně použitelné komponenty JS. React obsahuje také JSX, což je rozšíření, které umožňuje psát webové stránky v Javascriptu pomocí HTML. Je to i důvod, proč tolik lidí nesprávně klasifikuje React jako framework, a ne jako knihovnu. Tato záměna je tak častá, že se stala normálem.

Jaké úspěšné společnosti tedy používají React.js? Tato JS knihovna je to dobrá volba pro mnoho různých podniků, jako jsou startupy, malé a velké společnosti, internetové obchody, neziskové organizace a další. A proč společnosti přechází právě na React? Protože nabízí lepší výkon, větší flexibilitu, lepší udržovatelnost a interaktivní design. Uvádíme několik nejpopulárnějších webových stránek založených na Reactu: Facebook, Netflix, Instagram, Pinterest, Dropbox, The New York Times, Shopify, Uber, Vogue, Discord, Skype, Walmart, Bloomberg, Salesforce.

0
let zkušeností

Ceník programování expert dev

Programování PHP

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Proč používat knihovnu React js?

React patří mezi vývojáře k nejoblíbenější knihovně Javascriptu a níže uvádíme několik důvodů, proč je výhodné ho používat.

1. PWA (progresivní webové aplikace)

PWA je webová stránka, která efektivně funguje jako nativní aplikace na mobilním zařízení. Poskytuje mnohem lepší zážitek a eliminuje potřebu instalace aplikace do telefonu. Například Twitter Lite je vynikajícím příkladem této technologie.

2. SPA (jednostránkové aplikace)

SPA jsou webové aplikace, které znovu načítají data a obsah při uživatelských interakcí. Neustálým obnovováním jednotlivých prvků a stavů stránek dokáže využít vyšší rychlosti. Příkladem SPA vynalezeného Reactem je např. Facebook.

3. Marketing a sociální sítě

React je perfektní volbou pro stránky sociálních sítí, pro online marketing a pro náročné potřeby jakéhokoliv webu, který vyžaduje neustálé aktualizace dat, rychlé reakce a snadnou správu obsahu. Se svým virtuálním DOM a opakovaně použitelnými komponenty může React pohánět váš web.

4. Web vykreslovaný na straně serveru

Pro dosažení hodnocení, které se umísťuje vysoko ve vyhledávačích Google a Seznam, je důležité vykreslování na straně serveru, které navíc umožňuje lepší rychlost a plynulost. Pomáhá také optimalizovat rychlost běhu, zvýšit celkovou škálovatelnost a zkrátit pro uživatele dobu načítání.

5. Mobilní vývoj webu

Díky React Native je mnohem jednodušší vyvinout mobilní aplikaci pro různé platformy. Věci, jako je opětovné načítání stránky a používání stejné kódové základny pro více platforem, dokáží značně usnadňovat vývoj webu.

Výhody a vlastnosti programátora React.js Zlín

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa