Expert Dev, s.r.o.

programátor Vue Zlín

Být něčím odlišný je v dnešním online světě důležité. Proto voj webových aplikací a nová tvorba webových stránek Zlín svou multiplatformní povahou úspěšně atakují monopol desktopového softwaru. Stále více obchodních procesů se přesunulo z lokálních operačních systémů do CLOUDU, což znamená, že programátoři Javascriptu jsou v dnešní době „velmi žádaným zbožím“. Dříve programátorům pro vývoj stačila samotná znalost HTML a CSS, avšak nyní jim bohužel už nestačí. Programátoři nejčastěji využívají ke své práci těchto JavaScriptových frameworků: React, Angular, Aurelia, Next, Bootstrap, Node, Backbone, Nuxt. Větší prostor zde konkrétně dáme VUE, který patří k nejpozoruhodnějším JS frameworkům díky jeho filozofii designu, ohledu na proces vývoje softwaru, vytváření jednostránkových aplikací a vytváření UI, UX.

Chcete více informací ke službě programátor Vue Zlín?

programátor Vue Zlín

Co je to Vue framework?

JavaScriptové frameworky jsou stále populárnější a pro moderní vývoj webu poskytují spoustu výhod, jako je rychlost a škálovatelnost, vysoce kvalitní organizace kódu a lepší výkon.

A co je vlastně Vue.js? Je to open source Javascript framework, který byl navržený pro postupnou přizpůsobitelnost skrze jeho základní knihovnu, která se zaměřuje jen na vrstvu zobrazení. Je určen pro vytváření interaktivních jednostránkových webových aplikací, ovšem jako většina frameworků. Převládá mnoha funkcemi, například má reaktivní vazbu dat, stručnou syntaxi, jednoduché API, kompatibilitu s jinými nástroji a v neposlední řadě velmi důležitou funkci, a to direktivy (směrnice).

Vue je velmi jednoduchý na naučení a je flexibilní, čehož JS vývojáři využívají pro efektivní a rychlé budování svých projektů. Dále využívá softwarový architektonický vzor MVVM (model-view-viewmodel), který dokáže odlišit obchodní logiku nebo logiku back-endu od vývoje grafického uživatelského rozhraní a zobrazení.

A jaké světové společnosti používají pro svůj vývoj Vue.js? Takových společností je přes 3000, my uvádíme jen několik nejpopulárnějších: Louis Vuitton, Trivago, BMW, Adobe, Xiaomi,  Nintendo, Accenture, Trustpilot, Gitlab, Statista, Alibaba, Upwork.

0
let zkušeností

Ceník programování expert dev

Programování PHP

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Jaké jsou hlavní výhody programátora Vue Zlín

1. Rozsáhlé oficiální knihovny

Nejprve je třeba nastavit základy vašeho webu. To zahrnuje směrování a správu stavu. Směrování přijímá požadavky a odesílá je správnému kódu, který zpracovává HTTP. Správa stavu je manipulace uživatelského rozhraní s textovými poli, tlačítky atd. Nejoblíbenější knihovny frameworku pro správu stavu a směrování, které Vue.js nabízí, jsou Vue Router a Vuex.

2. Jednoduchost kódu

Vue.js je progresivní a postupně osvojitelný framework, což znamená, že základní knihovna je založena na HTML, CSS a JavaScriptu. Výhodou je snadné použití díky integrování s jinými frameworky s co nejmenším vynaloženým úsilím ze strany vývojáře.

3. Rychlé vykreslování DOM

Vue JS má velikost 21 kB a má poměr velikosti menší než 1 % oproti jiným konkurenčním frameworkům. Je také rychlejší a jeho virtuální DOM poskytuje plynulejší vykreslování.

4. Velká komunita

Vue.js má skvělou komunitu, 72 000 lidí jej používá na Stack Overflow a 132 000 členů v komunitě Github. Rozsáhlý chat Discord také usnadňuje online spojení s ostatními uživateli.

5. Snadnost učení

Učení Vue.js nevyžaduje znalost jiných knihoven JavaScriptu, ale může být jednodušší, pokud se použijí editory kódu, jako jsou Visual Studio a Atom.

Proč používat Vue.js framework?

Existuje několik důvodů, proč používat framework Vue. Za zmínku stojí například obrovská knihovna pluginů. Níže však uvádíme více příkladů, k čemu se dá tento JS framework využít při vývoji webu.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa