Expert Dev, s.r.o.

programátor Symfony zlín

Tvorba webových stránek Zlín a tvorba webových aplikací na míru, to jsou naše přednosti. Kvalitní weby vyvíjíme na modernějších CMS systémech Joomla, WordPress, Drupal, a taky na ultra rychlém Headless CMS. Na vývoj a tvorbu webových aplikací používáme PHP framework Symfony pro jeho elegantní sadu nástrojů, kterou nabízí. Programátor Symfony Zlín má všechny důležité vlastnosti, které by dobrý framework měl mít a použitím jeho komponentů zefektivňujeme práci a šetříme váš drahocenný čas.

Naši kvalifikovaní PHP programátoři využívají k programování i další PHP frameworky, jako jsou  Nette, Laravel, Yii, FuelPHP, CodeIgniter, Slim, Phalcon a PHPixie.

Potřebujete více informací ke službě programátor Symfony Zlín?

programátor Symfony Zlín

Co je framework Symfony?

Vybrat správný PHP framework pro vývoj webové stránky je zásadním krokem k vytvoření správného webového řešení. Aktuálně, pro své webové aplikace, používá tento webový framework přes 20 % společností.

Symfony je přizpůsobivý framework, který dokáže odstranit těžkopádné kódování a tím ušetřit čas a usnadnit PHP programátorům proces vývoje webové aplikace. Dále dokáže urychlit tvorbu a údržbu webu a nahradit úlohy kódování, které se opakují. Symfony má svobodný software pro MVC aplikace, a proto je vydán pod licencí MIT. Je to též back-end framework, který se může pyšnit bohatými funkcemi a jedinečnou sbírkou třiceti PHP knihoven.

Díky své aktivní komunitě a flexibilitě jde v ruku ruce nejnovějším trendům. Symfony se přizpůsobuje veškerým specifickým potřebám každého PHP vývojáře tím, že umožňuje přidání libovolného modulu nebo jiného nástroje, který pomáhá ladit, testovat a dokumentovat projekty, např. tvorbu e-shopu Zlín.

PHP framework Symfony Zlín využívá i několik světových webových stránek: BlaBlaCar, Spotify, Trivago, Dailymotion, BBC News, Drupal Console.

0
let zkušeností

Ceník programování expert dev

Programování PHP

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Proč používat Symfony PHP framework?

Framework Symfony využívá MVC jako srdce svého web vývoje a tím zajišťuje organizovanou strukturu souborů rozšířenou do třech hlavních komponentů, tzv. Model, View, Controller. Velkou výhodou při spolu-použití MVC a Symfony je svoboda vývojářů ve snadno oddělitelné obchodní logiky (Model) a uživatelské prezentace (View), to umožňuje lepší údržbu webu.

Full-stack umožňuje sestavení komplexního produktu s využitím mnoha funkcí. Brick by brick umožňuje vytváření aplikací se selektivními a specifickými funkcemi a taky k vytvoření vlastního frameworku.

PHP framework Symfony je špičkový díky dvěma výrazným technologickým výhodám, v originálním znění: Components a Bundles. Tyto komponenty a balíčky pomáhají odstraňovat v MVC nepružné závislosti tak, že dávají volnost pro znovu-použití. Čím méně závislostí vznikne, tím je pak snazší zavést změny bez obav z rizika, že se naruší jiné částí systému.

Symfony vyvinula společnost SensioLabs, která ho navíc sponzoruje a nabízí tříletou podporu pro všechny jeho hlavní verze. Dále poskytuje doživotní podporu, avšak jen pro problémy související se zabezpečením. Tento framework je skvělou volbou pro tvorbu webových stránek na míru.

Oficiální webová stránka Symfony prohlašuje, že má přes 3000 přispěvatelů a přes 600 000 zapálených PHP vývojářů. A proč je důležité mít silnou komunitu? Protože ve velké komunitě programátoři spolupracují, budují nové komponenty, řeší problémy, radí ostatním a podílejí se na zlepšování kódu.

Symfony komponenty PHP programátora

Komponenty frameworku Symfony jsou nezávislé PHP knihovny poskytující výjimečné funkce v jakékoliv jeho aplikaci. V současnosti má přes 30 velmi kvalitních komponentů. Dokonce několik těchto komponentů využívají i jiné PHP projekty, jako jsou Joomla, Drupal, Laravel, phpBB a Composer.

Seznam nejpopulárnějších PHP Symfony komponentů:

 • Finder: modul pro plynulé intuitivní rozhraní, vyhledává soubory a adresáře na základě několika kritérií (velikost souboru, název, čas atd.).
 • Asset: modul sloužící pro generování URL a verzování obrázků, souborů, aplikace JavaScript a šablony stylů CSS.
 • EventDispatcher: nástroj pro aplikační komponenty a pro vzájemnou komunikaci skrze naslouchání a odesílání.
 • Filesystem: nástroj sloužící pro manipulaci cesty k soubor->adresář a celkové operace souborového systému.
 • Serializer: převádí objekt do formátu YAML, JSON, XML a naopak.
 • DependencyInjection: implementuje služby, které jsou kompatibilní s PSR-11.
 • Workflow: objektově-orientovaným způsobem definuje životní cyklus nebo proces.
 • ExpressionLanguage: modul kompiluje a vyhodnocuje výrazy.
 • Form: umožňuje řešení problémů s daty a následně je upravuje.
 • HttpFoundation: formuluje objektově orientovanou vrstvu HTTP.
 • HttpKernel: nabízí strukturovaný proces v převodu požadavku na odpověď.
 • Translation: modul slouží pro internalizaci projektu.
 • Routing: umožňuje generování URL adres vhodné pro SEO.
 • Yaml: načítá a ukládá .yml soubory.
 • Validator: modul umožňuje ověření vytvořené třídy.
Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa