Expert Dev, s.r.o.

programátor Laravel Zlín

Expert Dev se zabýváme tvorbu webových aplikací na míru a hlavně tvorbou webových stránek Zlín. Aplikace vyvíjíme na nejaktuálnějších CMS systémech WordPress, Drupal, Joomla a nově i na super rychlém Headless CMS. K programování multiplatformních aplikací využíváme skriptovací PHP jazyk Laravel, který má při vývoji velmi bezpečné virtuální prostředí a intuitivní rozhraní. Laravel je PHP framework, který je pro svou silnou komunitu a jednoduchost značně využíván PHP programátory začátečníky i profíky.

Tvorbu webové aplikace vám můžeme nabídkou a v jiných PHP frameworcích, např. Nette, Yii, Symfony, PHPixie, FuelPHP, CodeIgniter, Phalcon a Slim.

programátorem Laravel Praha ušetříte svůj drahocenný čas, své náklady a maximalizujete výkon své webové stránky!

programátor Laravel Zlín

Co je Laravel framework?

Laravel je PHP framework s využitím pro více platforem a slouží ke tvorbě webových aplikací. Umožňuje PHP vývojářům využívat velkou knihovnu už předprogramovaných funkcí, jako jsou např. směrování, autentizace a HTML šablony. Přístup ke knihovně zrychluje vytváření silných webových aplikací a minimalizuje tzv. nutné kódování. Pro jednodušší přístup k datům používá objektově relační mapování a pro aplikaci s celkovou související logikou používá MVC architekturu. Dále pomáhá Laravel předcházet SQL (standardizovaný strukturovaný dotazovací jazyk) a dalším útokům na WordPress.

Aplikace Laravelu jsou škálovatelné a vynikají svou snadno udržovatelnou základnu pro kódování. Laravel poskytuje PHP vývojářům robustní a rozsáhlou sadu zdrojů, která zjednodušuje celý proces vývoje a eliminuje potřebu kódování běžných úloh od samotného začátku.

Flexibilita, rychlost, bezpečnost – to jsou důležité vlastnosti Laravelu, který se vyvíjí vždy jen s nejnovějšími trendy u webové stránky. Larevel se těší z jeho četného využívání předními značkami a e-shopy, a stal se značně vyhledávanou možností pro vývoj webových aplikací Zlín.  Pomocí Laravelu bylo po celém světě vyvinuto kolem 650 000 webových stránek, např. Ami, Fan-zone, Arma 2, 5semen.cz, Faktomat, Actors, Fantic Praha a další.

0
let zkušeností

Ceník programování expert dev

Programování PHP

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Proč používat framework laravel Zlín?

Ptáte se: „Proč Laravel?“ Protože PHP Framework Laravel poskytuje širokou sadu velmi spolehlivých nástrojů, které urychlují a usnadňují proces vývoje webových aplikací. Laravel nabízí různé výhody, funkce, dobře strukturované a snadno udržitelné aplikační kódové základny, které jsou super nejen pro vývoj, ale i pro marketing.

Vytvářejte web a aplikace chytřeji díky PHP frameworku Laravel Zlín!

PHP programátor Zlín: vlastnosti Laravelu

Framework Laravel zjednodušuje běžné úkoly v rozdílných projektech při vývoji webu a tvorby webových stránek, např. ověřování, směrování, získávání databáze, ukládání do mezi-paměti, dokumentace a další. Cílem PHP Laravelu je hladká integrace mezi funkčností a jednoduchostí, proto nabízí řadu funkcí, které jsou nepostradatelné pro uživatele jakékoliv úrovně. A jaké jsou ony důležité klíčové funkce PHP Laravelu?

1. Podpora MVC architektury

Laravel spolu s MVC u jakékoliv vytvořené aplikace zpracovává a odděluje specifické vývojové funkce. Tento pracovní postup zvyšuje výkon a umožňuje PHP vývojářům psát čitelný a čistý kód.

2. ORM

Laravel jako jediný framework obsahuje objektově orientovanou knihovnu, např. autentizační knihovna pomáhá s funkcemi jako je kontrola aktivních uživatelů, šifrování, resetování hesla a bcrypt hash.

3. Jednoduchá šablona

Díky začlenění dynamického obsahu a rozvržení odlehčené šablony utváří framework elegantní a jednoduchý vzhled webové aplikace. Má také rozsáhlou sbírku různých widgetů s pevně strukturovaným JSS a CSS.

4. Metoda definování trasy

Směrovací systémy pracují přímo s URL adresou, která se vkládá a upravuje se automaticky.

5. Modularita

20 knihoven Laravelu jsou rozděleny do jednotlivých modulů, a tím vývojářům umožňují vytvářet responzivní, modulární a jednoduché webové aplikace.

6. Testování jednotek

Mnohočetným testováním se zabraňuje vzniku problému u nově provedených změn.

7. Služby vývoje

Na podobném principu jako Lavarel funguje i micro framework Lumen. Skrze integrované funkce a vzápětí pouhým zkopírováním kódu dokáže Lumen přejít na Laravel na lusknutí prstu.

8. Proces ověřování:

Umožňuje rychlejší povolení, zahrnutí, schvalování a ověřování.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa