Expert Dev, s.r.o.

Digitální
agentura
Zlín

Ve světě online marketingu už jsme nějaký ten pátek. Obsáhneme vše od tvorby webových stránek až po tvorbu online reklamy. Jsme tady pro Vás.

Expert Dev – digitální agentura Zlín.

Digitální agentura Zlín

TVOŘÍME WEBOVÉ STRÁNKY NA MODERNÍCH REDAKČNÍCH SYSTÉMECH

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání. Pracujeme zejména s těmito systémy: WordPress, Shopify, Joomla!, Drupal, Magento a několik dalších.

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba online marketingu
přímo ve Zlíně!

Nesejde na tom ať už jste přímo ze Zlína, z jeho okolí nebo z větší dálky. S naší digitální agenturou Zlín komunikujete především online, a tak vzdálenost nepředstavuje překážku. Copywriteři, grafici, programátoři a marketingoví pracovníci naší agentury se s vámi rádi spojí telefonicky, po emailu nebo po chatu. Rádi vás však uvidíme také v naší provozovně v centru Zlína. Pro tvorbu dobrého online marketingu je pro nás důležitá komunikace a zjišťování potřeb klienta. Chceme znát cíle vašeho byznysu a chování skupiny zákazníků. Na základě toho provádíme analýzu a volíme vhodné propagační kanály, díky čemuž bude marketingová komunikace maximálně účinná.

Jsme pohotoví a odpovídáme včas, komunikace na dálku pro nás nebývá problém. Pracujeme rychle a efektivně. Rádi s vámi probereme všechny možnosti online marketingu a propagace v digitálním světě.

Digitální agentura Zlín - Baťův mrakodrap

Co všechno potřebujeme k tvorbě digitálního marketingu?

Naše marketingová agentura Zlín společně s vámi sleduje vaše podnikatelské cíle. S jakými překážkami se v byznysu potýkáte a jaká zlepšení v oblasti online marketingu potřebujete? Jaké věci chcete změnit na svém e-shopu nebo webu? Na základě následné analýzy a vyhodnocení trhu a konkurence pro vás vyvineme nosnou propagační strategii.

Základem účinného online marketingu je SEO e-shopu a webu. Zakoupená online reklama na různých kanálech je krátkodobě účinná – funguje ale pouze dokud si ji platíte. V naší zlínské digitální agentuře ale máme zájem na tom, abyste příliv zákazníků na stránky zaznamenávali dlouhodobě. SEO optimalizace vám zajistí přirozený příliv návštěv z vyhledávačů. Umíme vylepšit také textový obsah webu, technické nastavení stránky a web se tak stane atraktivnější pro Google a Seznam.

Na začátku je třeba vykonat analýzu klíčových slov (keywords). Pro konkrétnější vysvětlení – už tuto stránku, kterou si právě čtete, najdete přes klíčové slovo Digitální agentura Zlín.

Digitální agentura Zlín - online marketing

Online marketing chytře
a především efektivně!

Je mnoho způsobů, jak souvisle tvořit digitální marketing. My vás provedeme online prostředím a digitální reklamou a pomůžeme s orientací ve všem, co tento prostor nabízí. Naše marketingová agentura Zlín poskytuje komplexní digitální marketingové služby zaměřené na vylepšení vašeho webu nebo e-shopu. Specializujeme se na webový design, obsahový marketing, SEO, sociální sítě, e-mailový marketing, placenou reklamu a analýzu výkonnosti. Spolupracujeme s týmem odborníků, včetně programátorů, copywriterů, grafiků a marketérů, abychom zajistili úplný servis od A do Z. Naše cíle zahrnují zvýšení viditelnosti online, oslovování cílové skupiny a optimalizaci konverzí.

Zdokonalíme váš web nebo e-shop po textové stránce, vaše stránky vylepšíme technicky, inovujeme grafiku a design, zpracujeme marketing a SEO. Škála našich služeb je široká. Chybí vám logo nebo potřebujete nový vizuál? I design je důležitou součástí digitálního marketingu.

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč zvolit pro podnikání ve Zlíně naši digitální agenturu?

Vedle profesionality a zkušeností v digitálním marketingu nabízíme také nízké ceny. A jsou to právě ceny, čím konkurujeme agenturám ve Zlíně a ve zbytku republiky. Weby a digitální marketing tvoříme z velké části online, a tak vaše finance určené na online marketing jdou konkrétní práci. Nepřeplácíte za obrovské prostory ani další zbytečnosti, které k práci na digitálním marketingu nepotřebujeme.

FAQ 2

Vedete menší podnik nebo provozujete obrovský e-shop?

Naše digitální agentura Zlín umí propagační strategii přizpůsobit zavedené firmě i začínajícímu jednotlivci. Moc dobře víme, že každý obor podnikání je jiný a každý podnikatel má jiné priority. My umíme pracovat s různými typy cílových skupin. Naše digitální agentura vám pomáhá najít tu nejlepší cesta. Efektivně a za dobré peníze oslovujeme nové zákazníky ve Zlíně a okolí, ale i po celé republice. Pomůžeme vám vyniknout mezi konkurencí.

FAQ 3

Ptáte se, kolik platíte za služby digitálního marketingu?

Cena, kterou vložíte do propagace v online světě, je čistě na vašem uvážení. Kam se hodláte ve svém podnikání posunout? Kterou lokalitu chcete svou reklamou oslovit? Výsledná suma se odvíjí se podle náročnosti jednotlivých služeb – SEO optimalizace, vedení komunikace a reklama na sociálních sítích (facebook a instagram), PPC reklamy nebo originální bannerové reklamy. V naší digitální marketingové agentuře umíme respektovat váš rozpočet. Dokážeme vytěžit maximum z částky, kterou na digitální marketing uvolníte.
FAQ 4

Potřebujete porazit konkurenci ve Zlíně?

Zhodnotíme, který způsob online propagace bude pro váš byznys nejúčinnější. Naše marketingová agentura Zlín umí oslovit lokalitu Zlín a Zlínský kraj, vy tak ušetříte na výdajích za celoplošnou reklamu. Návštěvnost a prodeje na vašem webu nebo e-shopu podpoříme kromě reklamy také kvalitním SEO. Návštěvníci tak budou na váš web dlouhodobě proudit z vyhledávačů Google nebo Seznam. A to především bez nutnosti placené reklamy.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ano. Všechny služby z online marketingu poskytujeme i pro oblasti B2B a B2C.

Všechny nabídky stanovujeme individuálně. Pokud chcete znát předběžnou cenovou nabídku, kdykoliv nás kontaktujte s vašimi požadavky a my vám vytvoříme cenovou kalkulaci.

Specializujeme se na SEO, PPC reklamu, grafické práce, sociální sítě, tvorbu webových stránek a e-shopů. Postaráme se vám tak o kompletní online marketing.

Ano. Postaráme se vám o měsíční správu sociálních sítí včetně tvorby kreativního obsahu a PPC reklam. 

Samozřejmě.  Můžete do našich rukou svěřit třeba jen správu sociálních sítí nebo SEO optimalizaci. 

Každý z těchto nástrojů má své výhody i nevýhody Z dlouhodobého hlediska je lepší variantou SEO, avšak výsledky jsou zde viditelné až po několika měsících. PPC reklamy jsou zprovozněny ihned a mají rychlé výsledky.

SEO optimalizace

Aby vaše stránka dosáhla hojného zobrazování ve vyhledávačích, musí mít SEO cílené na lokalitu Zlín.

Digitální prostředí chceme vytěžit na maximum a nakopnout vaše podnikání. Není výjimkou, že kvalitní SEO bývá účinnější než placená reklama. Z výsledků Google (případně Seznam) zavítá na váš web nebo e-shop obrovské množství návštěvníků. A Google preferuje stránky, které SEO budují pravidelně, jsou aktualizované a technicky dobře zpracované. Tyto stránky pak mají výbornou vyhledávací pozici, jsou mezi prvními nalezenými výsledky. Základem SEO jsou klíčová slova – Digitální agentura Zlín, Marketingová agentura Zlín

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Digitální marketing Zlín

SEO optimalizace
Text je významný nástroj online marketingu. My tvoříme texty na základě klíčových slov, která pomáhají vašemu webu stoupat výše ve vyhledávačích. Naše copywritery při volbě klíčových slov pro tento text zaujala klíčová slova – Digitální agentura Zlín, Marketingová agentura Zlín a Online marketing Zlín. Ideální klíčové slovo souvisí s vaším byznysem a je uživateli nejvyhledávanější.
SEO optimalizace

Dostali jste se na naši stránku Digitální agentura Zlín z vyhledávače? To je pro nás úspěch!

Už tento web je důkaz, že texty, SEO a online marketing na základě keywords (klíčových slov) skutečně funguje. Výsledky naší práce jsou prokazatelné a snadno měřitelné. Online marketing tvoříme souvisle a s důrazem na výkon.

typy cílových skupin. Naše digitální agentura vám pomáhá najít tu nejlepší cesta. Efektivně a za dobré peníze oslovujeme nové zákazníky ve Zlíně a okolí, ale i po celé republice. Pomůžeme vám.

Nejste ze Zlína?
nevadí

Odkazy služeb - mapa