Expert Dev, s.r.o.

V jaké výši se pohybují ceny za tvorbu webu?

Není žádným tajemstvím, že ceny služby v IT prostředí nejsou nejnižší. V tomto článku se blíže podíváme, jaké ceny se v průměru za určité služby nacházejí a porovnáme je, za jaké ceny je nabízíme my. Představíme Vám, co tyto služby obnášejí a dále Vám také odůvodníme, jak je možné, že my jsme schopni Vám nabídnout stejné služby, za zlomek ceny.

Porovnání cen

Krása tvorby webových stránek a online marketingu je v tom, že nezáleží na tom, jestli jste z Plzně nebo jako my ze Zlína. Své služby provozujeme na denní bázi na dálku. Díky možnosti práce téměř z jakéhokoliv koutu světa Vám dává možnost si vybrat z velkého množství poskytovatelů stejných služeb a porovnat ceny napříč republikou.

IT služby

Obor informačních technologií je v posledním desetiletí na prudkém vzestupu, protože jsme stále čím dál tím více technologie obklopeni. Díky vysoké poptávce po těchto službách, jsou ceny za ně často velmi vysoké. Průměrná cena za IT služby se pohybuje okolo 1 300 korun za hodinu práce. My v expertdevu nabízíme totožné služby, avšak za zlomek ceny! Naše hodinová sazba je 200 korun na hodinu. A to je celkem velký rozdíl ne?

Grafické práce

Grafika je nedílnou součástí jakékoliv webové stránky a reklamy. Jako první si vždy uděláme názor na vzhled daného webu, a proto je velmi důležité si na něm dát záležet a přilákat jím zákazníky. Mnoho lidí v dnešní době dává přednost vizuálu oproti textu, takže není na místě grafiku podcenit. Průměrná cena za grafické služby se pohybuje v rozmezí 500 – 1 000 korun za hodinu. U nás však takové částky nenajdete! Za grafické práce si v expertdevu účtujeme lidových 200 korun za hodinu.

Copywriting

Copywriter je důležitým článkem při tvoření úspěšného webu. Vytvořit poutavý text, který předá všechny důležité informace je stejně tak důležité, jako samotný vizuál webu. Copywriting také zastává důležitou roli, při optimalizaci SEO, která pomáhá v konverzi návštěvníků a vyšším příčkám po vyhledávání (SERP). Průměrná cena za copywriting se pohybuje v rozmezí 400 – 1 000 korun za hodinu. Avšak my si takové částky neúčtujeme. V expertdevu Vám nabízíme copywriting již za 200 korun za hodinu!

Online marketing

Online marketing je v dnešní době základ každého úspěšného podnikání. Bez online marketingu to už tak jednoduše nepůjde, zejména v dnešní době, kdy stále více přibývá e-shopů a celkově přesun služeb na internet. Průměrná cena za služby v online marketingu se pohybuje v rozmezí 300 – 700 korun za hodinu. My v expertdevu však víme jak efektivně využít svůj čas a dokážeme pracovat rychle, a proto Vám služby v online marketingu nabízíme pouze za 200 korun na hodinu!

Jak je možné, že máme tak nízké ceny?

Jak jste si mohli v předešlé části všimnout, tak výše cen za námi poskytované služby jsou velmi odlišné. Vyšší cena však automaticky neznamená lepší výsledný produkt. My jsme si dokázali způsob, jak Vám poskytnout nízké ceny a vysokou kvalitu.

Jsme malá firma

Nejsme žádná obrovská společnost, která zaměstnává stovky lidí, své sídlo má ve veliké budově a vysoké náklady. My jsme pravý opak! Jsme malá firma ze Zlína, které stačí malá kancelář, rozumí tomu, co dělá a moc dobře ví, jak odvést práci kvalitně. Můžeme si dovolit Vám nabídnout nízké ceny, protože nemáme vysoké náklady

Pracujeme společně, jako jeden tým

I když nás tady není stovka, tak dokážeme odvádět efektivní práci, která vždy končí spokojeným zákazníkem. Všichni táhneme za jeden provaz a spolupracujeme spolu. Každý dělá to, v čem je nejlepší, čímž zvyšujeme nejen efektivitu svoji práce, ale také její kvalitu.

Děláme jen to, co po nás budete chtít

Už sám Tomáš Baťa se řídil pravidlem: Náš zákazník – Náš pán. A my, jakož hrdí Zlíňané pokračujeme v jeho stopách. Řídíme se přesně podle toho, co po nás požadují naši zákazníci. Nenabízíme jim služby, které jsou jim úplně zbytečné a nevyužijí je. Neposkytujeme zde předražené balíčky. Poskládáte si to tak, jak jen budete chtít Vy!

Doufáme, že se po přečtení tohoto článku lépe orientujete v cenách, které jsou spojené s tvorbou webu. Pokud byste měli zájem o tvorbu webu v šablonovém řešení nebo o vytvoření webu na míru nebo tvorbu e-shopu na míru, KONTAKTUJTE NÁS. Jsme vám k dispozici online, na telefonu i v našich kancelářích v centru Zlína.

Weby tvoříme v těchto městech:

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK ZLÍN|TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK PRAHA|TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK BRNO|TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK OSTRAVA |TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK OLOMOUC

Zabýváme se kategoriemi:

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK NA MÍRU|TVORBA ŠABLONOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK|TVORBA MICROSITES|TVORBA E-SHOPŮ NA MÍRU

Sdílet příspěvek

Další články

Blog
Expert Dev

6 nejlepších AI nástrojů pro SEO 

V posledních letech hraje umělá inteligence (AI) stále důležitější roli v oblasti SEO. AI umožňuje automatizaci mnoha aspektů SEO, jako je analýza klíčových slov, tvorba obsahu, optimalizace stránek nebo sledování výsledků. V tomto článku se podíváme na šest nejlepších AI nástrojů, které mohou pomoci zlepšit vaši SEO strategii. Tyto nástroje kombinují sílu umělé inteligence s pokročilými technologiemi, aby vám pomohly dosáhnout lepších výsledků ve vyhledávačích. Každý nástroj nabízí unikátní funkce a přínosy pro vaši SEO strategii.

Zobrazit článek »
Blog
Expert Dev

Blíží se definitivní konec Google Universal Analytics. Nezapomeňte na zálohu dat!

Analytická služba Google Universal Analytics (předchůdce aktuálních GA4) se chystá tento rok nadobro odejít do historie. Stane se tak 1. července 2024 kdy ztratíme přístup do uživatelského rozhraní a služba bude Googlem trvale smazána. To znamená, že pokud neprovedete včasnou zálohu dat, o všechny cenné historické informace, které jste z webových stránek nasbírali, přijdete.

Zobrazit článek »
Novinky v PPC 2024
Blog
Expert Dev

PPC novinky 2024 – co se chystá v online marketingu? 

Rok 2024 je tady a s ním přišla i řada novinek v oblasti PPC reklamy. Připravte se na pohled do budoucnosti PPC reklamy a získání cenných poznatků, které vám pomohou dosáhnout maximálního úspěchu ve svém digitálním marketingu v roce 2024 a dalších letech. Ať už se jedná o trendy v oblasti automatizace a personalizace, je důležité být v obraze, abyste ze svých kampaní vytěžili maximum.

Zobrazit článek »