Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

V jaké výši se pohybují ceny za tvorbu webu?

Není žádným tajemstvím, že ceny služby v IT prostředí nejsou nejnižší. V tomto článku se blíže podíváme, jaké ceny se v průměru za určité služby nacházejí a porovnáme je, za jaké ceny je nabízíme my. Představíme Vám, co tyto služby obnášejí a dále Vám také odůvodníme, jak je možné, že my jsme schopni Vám nabídnout stejné služby, za zlomek ceny.

Porovnání cen

Krása tvorby webových stránek a online marketingu je v tom, že nezáleží na tom, jestli jste z Plzně nebo jako my ze Zlína. Své služby provozujeme na denní bázi na dálku. Díky možnosti práce téměř z jakéhokoliv koutu světa Vám dává možnost si vybrat z velkého množství poskytovatelů stejných služeb a porovnat ceny napříč republikou.

IT služby

Obor informačních technologií je v posledním desetiletí na prudkém vzestupu, protože jsme stále čím dál tím více technologie obklopeni. Díky vysoké poptávce po těchto službách, jsou ceny za ně často velmi vysoké. Průměrná cena za IT služby se pohybuje okolo 1 300 korun za hodinu práce. My v expertdevu nabízíme totožné služby, avšak za zlomek ceny! Naše hodinová sazba je 200 korun na hodinu. A to je celkem velký rozdíl ne?

Grafické práce

Grafika je nedílnou součástí jakékoliv webové stránky a reklamy. Jako první si vždy uděláme názor na vzhled daného webu, a proto je velmi důležité si na něm dát záležet a přilákat jím zákazníky. Mnoho lidí v dnešní době dává přednost vizuálu oproti textu, takže není na místě grafiku podcenit. Průměrná cena za grafické služby se pohybuje v rozmezí 500 – 1 000 korun za hodinu. U nás však takové částky nenajdete! Za grafické práce si v expertdevu účtujeme lidových 200 korun za hodinu.

Copywriting

Copywriter je důležitým článkem při tvoření úspěšného webu. Vytvořit poutavý text, který předá všechny důležité informace je stejně tak důležité, jako samotný vizuál webu. Copywriting také zastává důležitou roli, při optimalizaci SEO, která pomáhá v konverzi návštěvníků a vyšším příčkám po vyhledávání (SERP). Průměrná cena za copywriting se pohybuje v rozmezí 400 – 1 000 korun za hodinu. Avšak my si takové částky neúčtujeme. V expertdevu Vám nabízíme copywriting již za 200 korun za hodinu!

Online marketing

Online marketing je v dnešní době základ každého úspěšného podnikání. Bez online marketingu to už tak jednoduše nepůjde, zejména v dnešní době, kdy stále více přibývá e-shopů a celkově přesun služeb na internet. Průměrná cena za služby v online marketingu se pohybuje v rozmezí 300 – 700 korun za hodinu. My v expertdevu však víme jak efektivně využít svůj čas a dokážeme pracovat rychle, a proto Vám služby v online marketingu nabízíme pouze za 200 korun na hodinu!

Jak je možné, že máme tak nízké ceny?

Jak jste si mohli v předešlé části všimnout, tak výše cen za námi poskytované služby jsou velmi odlišné. Vyšší cena však automaticky neznamená lepší výsledný produkt. My jsme si dokázali způsob, jak Vám poskytnout nízké ceny a vysokou kvalitu.

Jsme malá firma

Nejsme žádná obrovská společnost, která zaměstnává stovky lidí, své sídlo má ve veliké budově a vysoké náklady. My jsme pravý opak! Jsme malá firma ze Zlína, které stačí malá kancelář, rozumí tomu, co dělá a moc dobře ví, jak odvést práci kvalitně. Můžeme si dovolit Vám nabídnout nízké ceny, protože nemáme vysoké náklady

Pracujeme společně, jako jeden tým

I když nás tady není stovka, tak dokážeme odvádět efektivní práci, která vždy končí spokojeným zákazníkem. Všichni táhneme za jeden provaz a spolupracujeme spolu. Každý dělá to, v čem je nejlepší, čímž zvyšujeme nejen efektivitu svoji práce, ale také její kvalitu.

Děláme jen to, co po nás budete chtít

Už sám Tomáš Baťa se řídil pravidlem: Náš zákazník – Náš pán. A my, jakož hrdí Zlíňané pokračujeme v jeho stopách. Řídíme se přesně podle toho, co po nás požadují naši zákazníci. Nenabízíme jim služby, které jsou jim úplně zbytečné a nevyužijí je. Neposkytujeme zde předražené balíčky. Poskládáte si to tak, jak jen budete chtít Vy!

Doufáme, že se po přečtení tohoto článku lépe orientujete v cenách, které jsou spojené s tvorbou webu. Pokud byste měli zájem o tvorbu webu v šablonovém řešení nebo o vytvoření webu na míru nebo tvorbu e-shopu na míru, KONTAKTUJTE NÁS. Jsme vám k dispozici online, na telefonu i v našich kancelářích v centru Zlína.

Weby tvoříme v těchto městech:

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK ZLÍN|TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK PRAHA|TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK BRNO|TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK OSTRAVA |TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK OLOMOUC

Zabýváme se kategoriemi:

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK NA MÍRU|TVORBA ŠABLONOVÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK|TVORBA MICROSITES|TVORBA E-SHOPŮ NA MÍRU

Sdílet příspěvek

Další články

Blog
Expert Dev

Jak profesionální webové stránky pomáhají developerům získat více zakázek 

Webová stránka poskytuje platformu pro marketing, získávání nových zákazníků a kontrolu nad online přítomností, což je klíčové pro úspěch v dnešním digitálním světě. Webové stránky jsou důležité pro všechny firmy bez ohledu na jejich předmět podnikání. Důležitost mít webové stránky je stejná jak pro stavební firmy, firmy zabývající se nemovitostmi tak i pro developery.

Zobrazit článek »
Blog
Expert Dev

6 osvědčených tipů pro vylepšení Vašich webových stránek 

Webová stránka má zásadní význam při prezentaci značky. Oproti sociálním sítím nebo výsledkům vyhledávání ve vašem oblíbeném vyhledávači máte plnou kontrolu nad vaším webem. Proto pro většinu firem není rozumné se ho zbavovat, ale spíše je potřeba ho neustále rozvíjet. Cílem firmy však není jenom mít web, ale mít web, který skutečně funguje.

Zobrazit článek »
Blog
Expert Dev

Optiweb: Klíč k online úspěchu a cesta k předním pozicím ve vyhledávačích   

Internet se stal hlavním prostředkem, jakým lidé vyhledávají informace, produkty a služby. Abychom uspěli, musíme být tam, kde naše cílové publikum hledá – a to je právě na internetu. V tomto kontextu se stává výzva nejen vytvořit webovou stránku, ale také zajistit, aby byla viditelná mezi stovkami tisíc konkurenčních stránek. Právě zde přichází do hry koncept Optiweb neboli microsites. Tyto speciální, samostatné webové stránky jsou navrženy s cílem zvýšit účinnost online marketingu, cílit na konkrétní publikum a nabídnout obsah, který je relevantní pro určité téma nebo produkt. V tomto článku se budeme hlouběji zabývat výhodami využití microsites a jakým způsobem mohou pomoci dosáhnout přední pozice na vyhledávačích.

Zobrazit článek »