Expert Dev, s.r.o.

Webové stránky
na míru

Připravíme vám moderní webové stránky pro vaši firmu či jiný projekt na míru. Zašlete nám nezávaznou poptávku a přidejte se k našim 100+ spokojeným klientům.

Tvoříme weby na ověřených redakčních systémech, včetně vlastního, abyste je mohli snadno upravovat, byly responzivní a optimalizované pro vyhledávače.

komplexní
webové řešení

Tvoříme profesionální webové stránky, jež umíme ušít přímo na míru. Takové, které si získávají oblíbenost cílové skupiny, jimiž oslovíte široké publikum a jejichž prostřednictvím rozvinete své podnikání na internetu. Budujeme jak statické, tak i dynamické weby, které splňují moderní standardy a jsou plně optimalizované pro mobilní zařízení. Dbáme také na pojetí moderní architektury a obsahovou stránku, které posunou webové stránky na vrchní pozice vyhledavačů. Je z nich vždy jasné, že jste profesionálem ve svém oboru.

Mluví za nás čísla

0
Let zkušeností
0
Spokojených klientů
0 +
Webových stránek

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané
reference

využíváme
profesionální
nástroje

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Tvorba webu
krok za krokem

Tvorba www stránek může být otázkou pár dnů, ale i několika měsíců. Výroba webu o pár podstránkách z předpřipravené šablony nám totiž zabere mnohem méně času, než příprava obrovského e-shopu. Jak postupujeme při tvorbě webových stránek?

FAQ 1
Osobně, virtuálně, nebo telefonicky vyslechneme vaše představy o webu i jeho funkcích. Poté připravíme konkrétní nabídku a postup pro tvorbu webu.
FAQ 2

2. Návrh webu a podklady

Vypracujeme vám předběžný návrh webu a předložíme všechny podklady, abychom společně vyladili strukturu tak, aby se v ní vyznali návštěvníci.

FAQ 3

3. Grafika a obsah

Po schválení vzhledu vám vytvoříme atraktivní grafiku, která zaujme a dotvoří atmosféru. K tomu přidáme originální, úderné a ke konverzi směřující texty.

FAQ 4

4. Tvorba webu a marketing

Zrealizujeme vámi schválenou podobu webu, zařídíme kódování a základní SEO, které je v ceně. A v případě zájmu se vám postaráme i o marketing.

Neplaťte zbytečně za tvorbu webu víc, než je třeba

Každý potřebuje nejdříve prozkoumat trh, než se rozhodne, do čeho investuje své těžce vydělané peníze. A není se čemu divit, vždyť poměr cena/výkon při tvorbě webu může být u jednotlivých dodavatelů diametrálně odlišný.

Dostali jste nabídku na tvorbu internetových stránek, která se vám zdá příliš vysoká? Objevte tvorbu www stránek v našem kraji za férovou cenu. Umíme to totiž levněji než 95% konkurence. Přesvědčte se.

Cena webu

Ověřené redakční systémy
pro jednoduchou editaci

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu si přejete vytvořit, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit pracovat s celou řadou redakčních systémů. Chtějí se naučit používat jeden, maximálně dva a tyto aplikovat pro veškeré weby, s nimiž pracují. My umíme vyvíjet stránky v jakémkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

Responzivní weby
na všech zařízeních

Pryč je doba, kdy jsme surfovali na internetu především prostřednictvím stolního počítače. Dnes většina návštěvníků přichází z mobilních zařízení. Proto je nutné optimalizovat web pro PC, notebooky, mobilní telefony i tablety. Důvod je prostý – pokud se někomu stránka špatně zobrazí na telefonu, nezapne si kvůli tomu noťas. Místo toho raději mrkne na konkurenční web. A nakoupí tam.

Responzivní web rozpozná, na jakém zařízení se zrovna zobrazuje a přizpůsobí se velikosti displeje a monitoru. A právě takový vám rádi vytvoříme. Chcete přehledné, srozumitelné a moderní webové stránky? Kontaktujte nás.

Optimalizace pro vyhledávače
zdarma v ceně webu

Tvorba webu u nás zahrnuje i základní SEO, které vám může dlouhodobě a bezplatně přinášet nové návštěvníky. Najdeme relevantní a vaši cílovou skupinou často hledané fráze a optimalizujeme na ně jednotlivé stránky.

Rádi se vám také postaráme o detailní optimalizaci pro vyhledávače či další marketingové aktivity, abyste dostali na web co nejvíce návštěvníků a proměnili je v zákazníky. Budeme vám spravovat PPC kampaně, sociální sítě či psát články. Podívejte se, jak vás můžeme dostat mezi lidi.

Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.