Title Image

Tvorba e-shopu Praha

Tvorba e-shopu Praha

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových řešení, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Praze. Jsme on-line nadšenci ze Zlína. Tvorba e-shopu Praha.

 Tvorba e-shopu Praha – přemýšlíte o vybudování vlastního e-shopu? Dnešní doba přeje online obchodům více než kdy dříve, lidé si zvykli objednávat přes internet opravdu všechno a čas, kdy vstoupit na trh s vlastním e-shopem, je právně nyní.
Pokud hledáte k sobě spolehlivého partnera, který je schopen sestavit e-shop na míru vašemu podnikání, vyvinout funkční a automatizovaný systém, který vám při podnikání ušetří nemalé množství času, jsme rádi, že jste zavítali právě na stránky zlínského Expert-devu.


SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Proč si nechat založit e-shop na míru? Oproti šablonovému e-shopu má e-shop na míru mnohem širší možnosti. Nejen, co se týče designu, kde naši grafici mohou vytvořit e-shop podle vašich představ, ale především, co se funkcí a editace týče. Rozložení e-shopu včetně kategorií a položek v menu bude na vašem uvážení, E-shop na míru dokáže splnit vaše
požadavky do nejmenšího detailu.

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Design a e-shopu na míru – V dnešní době prodává vizuální stránka věci. Právě design tvoří v zákazníkových očích první dojem a často je právě design ten klíčový prvek, který rozhodne o tom, jestli na vašem e-shopu zůstane nebo se poohlédne jinde. V případě e-shopu na míru vám vyvineme původní a originální grafiku včetně kompletního vizuálu webu i veškerých doprovodných prvků, a právě to vám
pomůže se výrazným způsobem odlišit od konkurence. Vynikněte svou značkou, bude se vám to vyplácet.


>>> Cena webových stránek <<<

 

Kolik toho e-shop na míru zvládne? Pokud pro vás začneme vyvíjet e-shop na míru, můžeme vám garantovat, že jeho možnosti jsou opravdu obrovské. Víte, že bude potřeba na e-shop umístit obrovský počet produktů, mnoho kategorií a složitější filtry zboží a parametrů produktu? Počítáme s tím! Víte, že budete potřebovat e-shop, který by měl být hlavně výkonný? Není problém.

S čím u nás můžete počítat při tvorbě e-shopu na míru?

Rychlost
Flexibilita
Blesková komunikace
Komplexní služby

Tvorba e-shopu na míru i na dálku? Musím jezdit do Prahy?

Jak budu následně hotový e-shop na míru spravovat?
Bojíte se, že od nás obdržíte
hotový e-shop na míru a budete muset volat programátora, i když budete chtít jenom změnit popisek u produktu? Obáváte se zbytečně. My v Expert-devu ze Zlína dodáváme e-shopy na míru, které stojí na vychytaném redakčním systému.

Redakční systém Prestashop je snadno ovladatelný a během chvíle se v něm naučíte pracovat nejen vy, ale také všichni vaši zaměstnanci. Editace produktů, přidávání a odebírání zboží, změny obsahu, přidávání popisků nebo zveřejňování jakýchkoliv novinek tedy budou čistě ve vaší režii.

Redakční systém, který zvládne každý!

Vkládat texty, přidávat příspěvky, upravovat popisky nebo sdílet pravidelné aktuality se zde naučí i člověk, který nemá s tvorbou webu ani minimální zkušenosti. Piště, blogujte, tvořte!

A právě proto, že redakční systém Prestashop umožňuje svým uživatelům přidávání obsahu, je možné pr pravidelně publikovat webové články, prezentovat své služby nebo psát o tématech, která se pojí s vaším zbožím.

Blogový článek na vašem webu nejen přiláká více čtenářů na váš web, a tudíž zajistí vyšší poptávku na po vašich službách, ale také zlepší celkovou SEO optimalizaci a e-shop přirozeně poskočí výše ve vyhledávačích.
Buďte se svým webem vidět ve svém okolí. Je vaše podnikání cíleno především na zákazníky z vašeho města a okolí? Vašemu e-shopu na míru pomůžeme budovat SEO, které vám zajistí návštěvnost z internetových vyhledávačů.
Jděte do toho s námi a nechejte si vytvořit e-shop na míru od profesionálů ze Zlína!

Šablonový e-shop

 Proč šablonový e-shop? Největší výhodou šablonového shopu je úspora
obrovského množství času, peněz a práce. Pokud chcete rozjet byznys a začít podnikat na internetu, otevřít si eshop není úplně levnou záležitostí. Šablonový e-shop vám pomůže stlačit náklady na minimum, a přesto dosáhnout maximálního výsledku. Šablonový eshop vypadá profesionálně, má vše, co od e-shopu očekáváte a disponuje všemi potřebnými funkcemi.

 


SEO | COPYWRITING | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

 

Jak probíhá tvorba šablonového e-shopu Praha? Pokud máte zájem si nechat od nás vytvořit šablonový e-shop, nejprve se spojíme a ujasníme si, jakým potřebám by měl e-shop sloužit a co od výsledku očekáváte. Následně společně vybereme vhodnou šablonu pro použití a následně ji začneme upravovat podle vašich podkladů, připomínek a přání.

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

 

Jak bude vytvořený šablonový e-shop fungovat? Šablonový e-shop z Prahy bude fungovat sám a plně automaticky. Jednotlivé procesy budou mezi sebou spárované, přijetí, objednávky, vystavení faktury, zadání do systému EET i expedice odesílacích údajů bude probíhat automatizovaně, což což ulehčí čas vám i vašim zaměstnancům.

>>> Cena webových stránek <<<

 

Jak budu šablonový e-shop používat? S prodejem přes e-shop teprve začínáte? Bojíte se, že nebudete na chod složitého systému stačit? S Expert-devem se bát nemusíte. Naše šablonové e-shopy stojí na jednoduchém a lehce ovladatelném redakčním systému. Vkládání produktů, editaci obsahu i odstraňování nepotřebných informací se naučíte během pár dní, stejně tak dobře to půjde i vašim zaměstnancům. I těm, kteří doposud se správou žádného systému zkušenost neměli. Systém je opravdu přívětivý i pro laiky, většinu úkonů budete moci provést na e-shopu i bez zásahu programátora. I šablonový e-shop je velice variabilní, uveřejňování textů a fotografií, pravidelnost publikace nebo správa obsahu bude čistě ve vaší režii.

Tvorba e-shop v Praze, i když nejste přímo z Prahy?

Je jedno, z jakého koutu republiky pocházíte. My pracujeme online a stejně tak můžeme spolupracovat s vámi. Veškerá komunikace může proběhnout po telefonu, chatu nebo emailu. Moderní technologie nám umožňují potkávat se denně online, spojit se můžeme kdykoliv v případě potřeby.

Napadá vás otázka, jak velký může být šablonový e-shop? Do šablonového e-shopu se vejde několik desítek až tisíc produktů. I šablonový e-shop toho dokáže mnoho. Šablonový e-shop stojící na systému Prestashop je spolehlivým řešením, kapacita je dostatečná, e-shop funguje rychle, okamžitě se načte a design je responzivní, zákazník tak bude moci nakupovat z počítače, tabletu i mobilu.

Tvoříme šablonové e-shopy v Praze.
Jsme mladí nadšenci, které práce především baví, a chceme vám nabídnout ty nejlepší výsledky. Víme, co podnikání obnáší, a proto chceme vám nabídnout funkční řešení za minimum peněz. Chceme, abyste nemuseli zvyšovat náklady na výrobu e-shopu a přitom dostali kvalitní výsledek za skvělou cenu.

Obrovská výhoda šablonového e-shopu je rychlost jeho vytvoření. Jak už značí název, pracuje se s předem připravenou šablonou, který se upraví podle potřeb podnikatele a podle účelu e-shopu. Šablony jsou jakýmsi polotovarem, předem nadesignovaným, a dobře graficky zpracovaným, jsou připraveni k dalšímu zpracování. Šablonový e-.shop je jakýsi korpus, který si můžete společně s námi dále dozdobit a upravit k obrazu svému.

E-shop na míru, který vám ulehčí práci

Systém, který zvládne vše za vás, je nyní dostupnější, než byste čekali. Mnoho času a spoustu práce vám ušetří systém e-shopů podle šablony od Expert-devu. Propojený je systém přijetí a vyřizování objednávek, kontrola jejich stavu ii následného expedování a odesílání. Vše probíhá automaticky, generují se potřebné údaje o produktu i zákazníkovi, systém je převážně robotizovaný.

Automatický je i systém faktur, účtenek a EET. Stejně tak s našim systémem nebudete muset mít starosti o GDPR a osobní údaje svých zákazníků, vše bude ošetřeno a zabezpečeno. Ať už podnikat teprve začínáte, nebo jste na trhu už delší dobu, e-shop na míru od expert-devu vám pomůže s velkou částí starostí spojených s obchodováním přes internet.

Tyto služby však samozřejmě nemusí být jediné. Umíme to právě i ve světě reklamy a rádi vám pomůžeme se spuštěním kampaní na Google Ads, Sklik, navrhneme reklamní banner nebo realizujeme sadu kampaní na sociálních sítích, abychom vám pomohli získávat více a více pravidelných zákazníků.

Ideální a optimalizovaný prostor

Propojení platební brány

Zákazníkům umožníme okamžitou platbu kreditní kartou, platební poukázkou, rychlý převod z bankovního účtu nebo výběr platby v hotovosti při převzetí.

Rychlá expedice

Nikdo nerad čeká a zákazník natěšený na nové zboží by měl svůj produkt u sebe nejraději pět minut po odeslání objednávky. Abyste ho tedy nenechávali dlouho čekat, zrychlíme celý proces

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Účtenky a faktury na jednom místě

Přehledně a uspořádáně. Veškeré účetnictví máte v e-shopu na míru od Expert-devu na jednom místě, vystavované automaticky a automaticky také zařazené do systému a centrální evidence.

A jaké služby jsou součástí tvorby šablonového e-shopu z Prahy?

Nebojte se, nenecháme vás v tom. Náš šablonový e-shop obsahuje všechno, co je potřeba. Od základního programování, spuštění systému, přes dobrou grafiku a copywriting. Dostanete hotový produkt plně připravený k okamžitému spuštění. Prodávat tedy můžete začít hned.

Ideální a optimalizovaný prostor

Ideální a optimalizovaný prostor

Proč naše společnost v Praze nabízí lepší ceny než zbytek trhu?

Jsme poměrně malý tým lidí nadšených do práce. Naše znalosti vychází hlavně z praxe, máme už za sebou pěkných pár webů a s chutí se pustíme do další do další nové výzvy. Šablonové e-shopy tvoříme, protože nás to baví.

Kolik mě tedy bude šablonový e-shop stát?

Řešení v podobě šablonového e-shopu má dvě hlavní výhody. Je rychlé a především levné. Šablonový e-shop si mohou dovolit i jednotlivci nebo malí živnostníci. Platíte nejprve za nákup domény a následně pravidelný udržovací poplatek, což jsou částky v řádu několika málo stokorun ročně.


E-shop podle šablony si od nás můžete koupit nebo pronajmout, roční pronájem se pohybuje od XXX do XXX korun. Částku můžete odvádět i měsíčně, způsob platby je na vás. Tato cena bude finální a bude obsahovat kromě grafiky a textace i základní SEO. SEO aneb optimalizace pro vyhledávače je nástroj, díky kterému bude váš web stoupat výše ve vyhledávačích Google nebo Seznam a na vaše stránky bude tak proudit více návštěvníků bez toho, aniž byste si museli platit reklamu.

Ideální a optimalizovaný prostor

EET bez námahy

E-shopy na míru od Expert-devu jsou automaticky napojené na systémy EET a proces odesílání plnou automatizací. Nebojte se vstupu na trh a na první pohled složité elektronické evidenci tržeb. S Expert-devem to půjde snadno. Balíky tak vyexpedujete v rekordně krátkém čase.

Kvalitní e-shop na míru umožní zákazníkovi pohodlný a přehledný nákup, kdy si během krátké chvíle vybere, co potřebuje, nakoupí a zvolí příslušnou dopravu nebo místo vyzvednutí.

E-shop na míru musí mít uživatelsky přívětivý design, přehledné kategorie, umožňovat snadnou orientaci a také výběr produktů a řazení podle jím určených parametrů. Cena, rozměry, barva, velikost – to vše a mnoho dalšího by měl dobrý e-shop na míru být schopen vyfiltrovat.

Proč zvolit tvorbu e-shopu na míru od Expert-devu? Ulehčíme vám vstup
do světa online byznysu. Vybudovat e-shop na míru s námi je jednoduché, zajistíme veškerý servis a jsme vám nepřetržitou oporou, co se týče technických i marketingových záležitostí.

Ve světě tvorby e-shopů nejsme nováčci. Jsme zdatní programátoři, grafici i copywriteři, na starost si kromě samotného budování e-shopu můžeme vzít i jeho propagaci, marketingové strategie a pomoci vám tak rozjet podnikání se vším všudy.

Naše e-shopová řešení na míru zaujmou svým designem i zpracováním. E-shop na míru od Expert-devu je SEO optimalizovaný, v žebříčcích vyhledávačů je tak vysoko a neztratí se v záplavě konkurence. Pomůže vám být vidět.