Expert Dev, s.r.o.

CRM

Customer Relationship Management

Potřebujete program, který vám umožní jednodušší třídění a zpracovávání informací o vašich klientech? Pak jste na správné adrese. Systém CRM neboli řízení vztahu se zákazníky vám zajistí kompletní, a především detailní přehled o vašich zákaznících. V kartě zákazníka najdete veškeré důležité informace, můžete si libovolně přidávat potřebná pole, připnout důležité zákazníky na hlavní stránku, abyste je měli neustále na očích, nebo můžete sledovat aktuální požadavky vašich stálých klientů. Zjistíte, jaké produkty nebo služby využívají a za co vám nejvíce platí. Mimo jiné budete mít usnadněnou práci s dohledáváním faktur, protože veškeré faktury najdete na jednom místě. Můžete také využít možnosti automatických e-mailů, což vám může ušetřit mnoho cenného času.
Jednoduše vám systém CRM nabízí kompletní přehled o vašich klientech – přehledně a na jednom místě. Ovládání není složité a velmi rychle se v systému naučíte orientovat. Navíc si můžete systém následně upravit tak, aby co nejvíce vyhovoval vašim potřebám a požadavkům. Systém je kompatibilní i pro mobilní telefony, takže se můžete kdykoliv připojit i mimo vaši kancelář.

Mluví za nás čísla

0
Let zkušeností
0
Spokojených klientů
0 +
Webových stránek

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Časté
otázky
a odpovědi

Různě, a proto nabízíme řešení na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme pro vás různé nabídky a vězte, že u nás si vyberete.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v různých městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily probírat také online. U nás zkrátka máte možnost výběru v každém ohledu.

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, zaúkolujeme náš tým a pustíme se do práce! Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní, přehledné… Aneb přesně takové, jaké si přejete.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Dodat nám můžete pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Máte další
otázky?

Jsme mladý a sehraný tým profesionálů

…který společně navrhuje a realizuje komplexní webové řešení pro naše stále i nové klienty. Naším cílem je nabídnout vám co nejvíce služeb, které významně přispějí k vašemu úspěšnému podnikání, vyšším ziskům, snížení nákladů a udělají váš web nebo e-shop skutečně atraktivním.

Pronájem
našeho
CRM systému

Je jedna z možností, kterou pro vás máme k dispozici. Nezáleží na tom, proč je pro vás výhodnější si CRM systém pronajmout. Pokud tato varianta splňuje vaše potřeby a očekávání, velmi rádi vám ji poskytneme. Získáte tak plnohodnotnou verzi CRM systému, kterou budete využívat za společně domluvených podmínek. Samozřejmostí je prvotní vyjasnění vašich potřeb a očekávání. Pokud je budeme moci naplnit, nebude nic bránit pronájmu CRM systému.

Na to, abyste mohli CRM efektivně využít, nemusíte být společností s milionovými obraty. Je to systém, který je užitečný pro většinu společností. Pokud chcete lépe porozumět svým klientům, umět analyzovat jejich potřeby a zefektivnit procesy ve vaší společnosti, pak s CRM nemůžete udělat chybu. Získáte tak pomocníka nejen v péči o klienty, ale využijete ho i v účetnictví nebo třeba marketingu.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Napište
nám

  Umíme
  vám
  nabídnout

  Přehledně kontrolujte seznam všech nadcházejících úloh, faktur, úkolů a nově nahraných souborů. Ušetřený čas pak můžete věnovat důležitým firemním aktivitám.

  Na jednom místě můžete jednoduše generovat faktury a získat přehled, zdali byla faktura uhrazena, nebo zkontrolovat lhůtu splatnosti. Zapomeňte na zapomenuté faktury.

  V přehledné kartě zákazníka můžete uchovávat nejdůležitější informace a zaznamenávat soukromé poznámky o svých klientech. Všechny informace tak budete mít vždy po ruce.

  Platby můžete přijímat prostřednictvím zabezpečených online služeb, jako jsou PayPal, Google Checkout a další. Řešení pohodlné jak pro vás, tak pro vaše klienty.

  využíváme
  profesionální
  nástroje

  Proč naše společnost nabízí lepší ceny než zbytek trhu?