Expert Dev, s.r.o.

Tvorba e-shopu WordPress

Bez funkčního e-shopu jen těžko rozjedete své online podnikání naplno. Pokud byste toho proto rádi docílili, postaráme se o kompletní tvorbu e-shopu na oblíbeném systému WordPress, který nabízí možnost e-shopy tvořit jak šablonová webové řešení, tak e-shopy na míru. Pokud se rozhodnete nechat si vytvořit e-shop od firmy Expert Dev, můžete se těšit na jeho rychlé dodání, moderní a responzivní řešení a špičkový zákaznický servis.

Pokud vás služba WordPress e-shop zaujala, čtěte dál nebo se na nás neváhejte obrátit. Nabízíme také konzultace a poradenství.

Tvorba eshopu
WordPress

Svěřte svůj e-shop do rukou profesionálů

Pouze vlastnictví e-shopu vám úspěch na internetu nezaručí. Aby vše fungovalo, jak má a o zákazníky jste neměli nouzi, je nutné, aby byl váš internetový obchod moderní, funkční, přehledný a nabídnul návštěvníkům přesně to, co v danou chvíli hledají. K vytváření přesně takových e-shopů používáme redakční systém WordPress, na kterém je možné vystavět e-shop jak kompletně od nuly, tak také pomocí nejrůznějších šablonových řešení, díky kterým je možné vývoj zásadně urychlit, a přesto dostat moderní a vzhledné řešení. Systém WordPress pomáhá vývojářům s tvorbou webových stránek a e-shopů již od roku 2003 a v dnešní době patří k neodmyslitelné součásti webového vývoje. Ačkoliv je WordPress primárně určen k tvorbě webových stránek, s dodatečnými nástroji a pluginy, jako je zejména WooCommerce, ale také Elementor nebo Bakery snadno vytvoříte i e-shop.

Dle oficiálních statistik je WordPress používán jako CMS u zhruba třetiny veškerých webových stránek na světě, čímž s přehledem překonává další systémy, jako jsou Joomla, Headless či Drupal. Jeho oblíbenost zkrátka mluví sama za sebe.

S vytvořením samotného e-shopu však naše práce nekončí. Jakmile bude váš internetový obchod hotov, přichází na řadu jeho správa, opravy či optimalizace. S naší pomocí na něj proto nikdy nebudete sami. Vše vám vysvětlíme, zaškolíme v jeho užívání a správě produktů a pokud nastane jakýkoliv problém, okamžitě jej vyřešíme.

Cena eshopů od Expert devu

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba e-shopu na systému WordPress

Jestliže se rozhodnete, že si chcete nechat vytvořit e-shop, máte zpravidla dvě možnosti. Obě mají svá pro a proti, ale přešlap neuděláte ani s jednou z nich. Je však nutné mít na paměti, že každá z variant je vhodná pro lehce odlišný typ podnikání a v určitých případech může být šablonové řešení nedostačující, v jiných případech může být zase e-shop na míru zbytečně nákladným řešením. Z toho důvodu s vámi nejprve probereme vaše požadavky a představy a teprve potom navrhneme optimální řešení, které bude perfektně odpovídat vašim potřebám.

nakupování přes internet

WordPress e-shop na míru

Tvorba e-shopu na míru na systému WordPress je ideálním řešením zejména pro větší podnikatele nabízející širší sortiment produktů. Výhodou takového e-shopu na míru je kromě rozsahu také možnost kompletní tvorby vizuální identity, o kterou se vám postarají naši zkušení grafici. Mezi další výhody patří také možnost implementace nejrůznějších dodatkových nástrojů a funkcí, bezchybná odladěnost a responzivita všech stránek. Nemusíte se bát, že bude e-shop s nadstandardním množstvím produktů nepřehledný a chaotický. Jedním ze zásadních faktorů dobrého e-shopu je totiž jeho schopnost produkty filtrovat a řadit do přehledných kategorií. Zákazníka to tak neodradí a každý si při návštěvě e-shopu přijde na své. Samozřejmostí je také propojení s účetními systémy a jednoduchá správa produktů, kterou hravě zvládnete po úvodním zaškolení i sami. U řešení na míru je však potřeba mít na paměti, že kvůli jeho náročnějšímu vývoji bude celý proces dražší než v případě šablonového řešení. To však v mnoha případech zkrátka není pro potřeby rozsáhlejšího podnikání dostačující.

Šablonový e-shop

Šablonový e-shop je optimálním řešením pro menší podniky či podnikatele, kteří nechtějí nabízet tisíce produktů. Oproti řešení na míru je to šablonové výrazně levnější, avšak stále nabízí všechny funkce, které by měl správný e-shop mít. Obě tyto varianty vám s přehledem vytvoříme na systému WordPress s nástavbou WooCommerce. Šablonový e-shop doporučujeme všem, pro které je dle našeho názoru zbytečné investovat do e-shopu na míru. Nemusíte se však bát, že když budete vlastnit šablonový e-shop, bude vypadat stejně, jako tisíce dalších. Šablon totiž v dnešní době existuje tolik, že se může stát, že budete jejich výhradními vlastníky. Díky šablonám máte taky možnost mít okamžitě představu o tom, jak bude váš finální e-shop vypadat. To však neznamená, že se nedají provádět určité kosmetické či technické úpravy. Samozřejmě ne v takovém rozsahu, jako u e-shopů na míru, ale stále poměrně výrazné.

tvorba e-shopu na moderním cms systému

Tvoříme e-shopy
na moderních
redakčních systémech

Expert Dev se snažíme co nejvíce vycházet vstříc potřebám našich klientů, ale také navrhovat ta správná řešení pro efektivní internetovou prezentaci, která bude přinášet zisk a kterou se mohou naši klienti pyšnit. Za příznivé ceny proto nabízíme funkční řešení, které bude splňovat veškeré nároky na kvalitně zpracovaný internetový obchod.

V rámci tvorby e-shopu nabízíme také řadu nadstandardních služeb, které jej dokážou posunout zase o kousek dál a naplnit tak představy o moderním internetovém řešení. Např. vyvíjíme i weby s konfigurátorem, díky kterému si v e-shopu budou moci vaši zákazníci sestavit produkty přesně na míru. Dokážeme i stavět WordPress jako headless a udělat z něj tak bezkonkurenčně rychlé řešení. Tvořit e-shopy dokážeme taky přes open-source řešení Prestashop. Kromě toho však do naší práce implementujeme také nejmodernější frameworky a knihovny programátorů PHP a Javascript, jako jsou Angular JS, React JS, Vue JS, Gatsby JS, Nette, Laravel nebo Flutter. Jdeme zkrátka s dobou a postaráme se vám o kompletní tvorbu WordPress e-shopu.

Doplňkové služby k e-shopům

FAQ 1

Platební možnosti

Platba dobírkou už dávno není v kurzu. Zcela ji totiž předčila platba kartou, která by jako platební metoda zaručeně neměla chybět na žádném e-shopu. Aby však platby byly zabezpečeny a vy nečelili žádným problémům, je nutné pro tyto platby využívat nějakou z platebních bran. Zda se bude jednat o ComGate, GoPay, PayU, GP webpay nebo třeba Stripe je už ale na vás.

FAQ 2

Administrace

Pokud jste nebo se chystáte být vlastníky e-shopu, je potřeba mít na paměti, že na rozdíl od webové stránky je potřeba jej pravidelně spravovat a aktualizovat. Není se však čeho bát. Po úvodním zaškolení si zvládne v systému WordPress spravovat e-shop skutečně každý. Pokud chcete však kompletní administraci nechat na nás, není problém se domluvit.

FAQ 3

Doprava

Jakmile vám začnou z e-shopu chodit skutečné objednávky, je potřeba, aby byly co nejdříve vyexpedovány a zákazník nemusel na objednané zboží příliš dlouho čekat. Pokud tedy nechcete řešit dopravu po vlastní ose, je potřeba mít zvoleného některého z oficiálních dopravců, jako je Česká pošta, PPL, Zásilkovna, Geis, GLS nebo WE|DO.

FAQ 4

Třízení kategorií

Schopnost třídit produkty do různých kategorií by měla být jedna ze základních funkcí každého e-shopu. Bez této funkce se totiž z internetového obchodu stává pouze nepřehledná stránka se stovkami až tisíci položek. Konkrétní kategorie si můžete zvolit sami, ale pokud si nejste zcela jistí, můžete výběr nechat na nás.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Cena za tvorbu e-shopu se odvíjí podle jednotlivých řešení. Nabízíme micro shopy od 15 000 korun, šablonové e-shopy od 39 000 korun a e-shopy na míru, kde je cena stanovena individuálně, a to podle velikosti internetové obchodu a vašich požadavků na něj.

Ano. Můžete si vybrat z našich šablon, avšak pokud se vám nebude žádná šablona líbit, rádi vám vytvoříme váš vlastní design.

Nemáme. Tvoříme e-shopy v řádech jednotek produktů, ale také pro velké společnosti kde jsou stovky až tisíce produktů.

Vše se odvíjí od náročnosti e-shopu. Rozsáhlejší e-shopy zaberou i tři měsíce. Vše může být urychleno komunikací a přípravou veškerých podkladů pro jeho snadnější tvorbu.

Ano. Pro tvorbu e-shopů používáme redakční systémy, díky kterým je samotná správa e-shopů velmi jednoduchá. Při předání hotové práce vám vysvětlíme základní úpravy. Pokud však budete mít s čímkoliv problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my se vším rádi poradíme.

Ano. Pokud se v této nepříjemné situaci ocitnete, neprodleně nás informujte. Najdeme příčinu problému a vše vrátíme do funkčního stavu.

Pokud si přejete mít anglickou nebo slovenskou verzi, přidáme vám funkci, která váš e-shop přepne do požadovaného jazyka.

V posledních letech nastal enormní nárůst nákupů online. Více než polovina zákazníků preferuje provedení nákupu online. Zároveň oslovíte širší okruh zákazníků, kteří u vás můžou nakupovat téměř odkudkoliv. Investice do e-shopu se vám tímto velmi rychle vrátí.

Propojení platební brány

Díky propojení s libovolnou platební bránou zabezpečíte veškeré příchozí platby a nabídnete zákazníkům tu nejrychlejší možnost, jak za zboží zaplatit – kartou. Kromě toho však doporučujeme nabízet způsobů placení více. Chybět by neměla možnost dobírky, ale třeba také převodu z bankovního účtu.

Rychlá expedice

Čím dříve bude mít zákazník své zboží u sebe, tím spíše se k nákupům na vašem e-shopu rád vracet. Z toho důvodu je nutné si zvolit tu správnou přepravní společnost, ale také zrychlit celý proces logistiky, fakturace a účetnictví. Tyto úkony však lze naštěstí zautomatizovat.

Účetnictví a data na jednom místě

Mít přehledné, jednoduché, a hlavně správné účetnictví je klíčem k úspěšnému podnikání. Z toho důvodu vám váš e-shop propojíme s některým z účetních systémů (např. Helios či POHODA), který vaše účetnictví přehledně a uspořádaně shrne na jednom místě a zautomatizuje veškeré fakturovací úkony. Pokud však chcete sobě i svým zaměstnancům ušetřit ještě více práce, doporučujeme váš e-shop napojit také na některý z CRM systémů nebo ERP systémů (Enterprise Resource Planning), který dokáže optimalizovat výkon pomocí automatizace celé řady úkolů. Kromě fakturačních úkonů se ERP systémy postarají také o evidenci skladových zásob, personalistiku a mzdy, objednávky atd. Mezi u nás nejvyužívanější ERP systémy patří např. již zmiňovaný Helios, ale také Money ERP).