Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

tvorba
e-shopu

Připravíme vám moderní e-shop na míru, na kterém se bude vašim zákazníkům dobře nakupovat. Zašlete nám nezávaznou poptávku a přidejte se k našim 100+ spokojeným klientům.

E-shopy tvoříme na ověřených systémech, naprogramujeme jakékoliv speciální funkce dle vašich požadavků. Získejte responzivní, konverzní a optimalizovaný e-shop.

komplexní
eshopové řešení

Samozřejmě tvoříme také e-shopy, jež jsou nedílnou součástí úspěšného podnikání. Jde o efektivní možnost, jak se dostat do povědomí tisíců potencionálních zákazníků, kteří se zároveň mohou stát zákazníky pravidelnými a věrnými. Proto cílíme na takové funkce e-shopů, které jsou nejen samozřejmé a neměly by na webových stránkách chybět, ale jsou také co nejvíce klientsky přívětivé. Čím dál více lidí bere jako samozřejmost objednávání výrobků, zboží nebo služeb nejen z notebooku či klasického počítače, ale třeba také z mobilu nebo tabletu. Důležitá je proto také kompatibilita.

Mluví za nás čísla

0
Let zkušeností
0
Spokojených klientů
0 +
Webových stránek

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané
reference

využíváme
profesionální
nástroje

Časté
otázky
a odpovědi

Cena za tvorbu e-shopu se odvíjí podle jednotlivých řešení. Nabízíme micro shopy od 15 000 korun, šablonové e-shopy od 39 000 korun a e-shopy na míru, kde je cena stanovena individuálně, a to podle velikosti internetové obchodu a vašich požadavků na něj.

Ano. Můžete si vybrat z našich šablon, avšak pokud se vám nebude žádná šablona líbit, rádi vám vytvoříme váš vlastní design.

Nemáme. Tvoříme e-shopy v řádech jednotek produktů, ale také pro velké společnosti kde jsou stovky až tisíce produktů.

Vše se odvíjí od náročnosti e-shopu. Rozsáhlejší e-shopy zaberou i tři měsíce. Vše může být urychleno komunikací a přípravou veškerých podkladů pro jeho snadnější tvorbu.

Ano. Pro tvorbu e-shopů používáme redakční systémy, díky kterým je samotná správa e-shopů velmi jednoduchá. Při předání hotové práce vám vysvětlíme základní úpravy. Pokud však budete mít s čímkoliv problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my se vším rádi poradíme.

Ano. Pokud se v této nepříjemné situaci ocitnete, neprodleně nás informujte. Najdeme příčinu problému a vše vrátíme do funkčního stavu.

Pokud si přejete mít anglickou nebo slovenskou verzi, přidáme vám funkci, která váš e-shop přepne do požadovaného jazyka.

V posledních letech nastal enormní nárůst nákupů online. Více než polovina zákazníků preferuje provedení nákupu online. Zároveň oslovíte širší okruh zákazníků, kteří u vás můžou nakupovat téměř odkudkoliv. Investice do e-shopu se vám tímto velmi rychle vrátí.

Tvorba e-shopu
krok za krokem

Tvorba e-shopu může být otázkou pár dnů, ale i několika měsíců. Výroba e-shopu o pár produktech z předpřipravené šablony nám totiž zabere mnohem méně času, než příprava obrovského e-shopu. Jak postupujeme při tvorbě e-shopů?

FAQ 1
Osobně, virtuálně, nebo telefonicky vyslechneme vaše představy o e-shopu i jeho funkcích. Poté připravíme konkrétní nabídku a postup pro tvorbu e-shopu.
FAQ 2

2. Návrh e-shopu a podklady

Vypracujeme vám předběžný návrh e-shopu a předložíme všechny podklady, abychom společně vyladili strukturu tak, aby se v ní vyznali návštěvníci.
FAQ 3

3. Grafika a obsah

Po schválení vzhledu vám vytvoříme atraktivní grafiku, která zaujme a dotvoří atmosféru. K tomu přidáme originální, úderné a ke konverzi směřující texty.
FAQ 4

4. Tvorba e-shopu a marketing

Zrealizujeme vámi schválenou podobu e-shopu, zařídíme kódování a základní SEO, které je v ceně. A v případě zájmu se vám postaráme i o marketing.

Neplaťte zbytečně za tvorbu eshopu víc, než je třeba

Každý potřebuje nejdříve prozkoumat trh, než se rozhodne, do čeho investuje své těžce vydělané peníze. A není se čemu divit, vždyť poměr cena/výkon při tvorbě e-shopu může být u jednotlivých dodavatelů diametrálně odlišný.

Dostali jste nabídku na tvorbu nového e-shopu, která se vám zdá příliš vysoká? Objevte tvorbu e-shopu v našem kraji za férovou cenu. Umíme to totiž levněji než 95% konkurence. Přesvědčte se.

Napojení eshopu na Helios

Šablonový redakční systém
WordPress, Prestashop nebo Shopify

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání.

Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.