Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

programátor Nette Zlín

Naším hlavním posláním je primárně tvorba webových stránek Zlín a aplikací, které nejčastěji vyvíjíme na jednom z moderních CMS systémů WordPress, Joomla nebo Drupal. Využíváme však také bleskové webové řešení Headless CMS, které dokáže stránkám zaručit výraznou konkurenční výhodu.

Abychom klientům nabídli takových výhod co nejvíc, využíváme také framework Nette, což je PHP programovací jazyk určený pro vývoj webových, desktopových, mobilních i multiplatformních aplikací. Kromě Nette však využíváme i jiné frameworky, jako jsou Laravel, Symfony, Yii, Phalcon, Codelgniter či PHPixie. V oblasti tvorby webových stránek a aplikací chceme klientům nabízet špičkový servis a z toho důvodu využívá náš zkušený PHP programátorský tým k práci právě tyto moderní technologie a nástroje.

Chcete se o službě programátor Nette Zlín dozvědět více?

programátor Nette Zlín

Co je Nette framework?

PHP framework Nette je oblíbený nástroj, který je primárně využíván k tvorbě moderních webových aplikací programovaných v PHP. Nette je srozumitelným a vysoce výkonným nástrojem, který s oblibou využívá řada PHP programátorů. Dokonce i ti nejnáročnější. Podporu si získal také u aplikací, jako je AJAX, DRY nebo KISS a nabízí také celou další řadu technických inovací. Jednou z takových inovací je např. jeho dokonalé a snadno rozšiřitelné zabezpečení. Mezi jeho další přednosti patří také lehčí čitelnost díky zjednodušenému psaní kódu, a tudíž i jeho logičtější strukturovanost. Díky tomu budete pracovat efektivněji a práce pro vás bude mnohem příjemnější. Z těchto důvodů má framework Nette komunitu aktivních PHP vývojářů a programátorů, kteří ji jej denně využívají pro práci na různých webových řešeních.

Ke přibližně 125 společnostem, které framework Nette používají patří např. CSFD, Slevomat, DHL, Mladá fronta, VLTAVA-LABE-PRESS, SmartSupp, Definitions, ESET, Logio, Lyrics, Supraphon, Glogster, Internet Info, Abbreviations.

0
let zkušeností

Ceník programování expert dev

Programování PHP

od 600 Kč / hod

Programování napříč PHP framework. 

FULLSTACK programátor

od 750 Kč / hod

Programování napříč PHP framework včetně JS, CSS, HTML a dalších technologií.  

e-shop na míru V PHP

Kontaktujte nás

Pro náročné podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném e‑shopu.

Tvorba webových stránek

od 12 000 Kč

Úsporná i komplexní webová řešení podle požadavků.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Proč je dobré používat framework Nette?

Důvodů, proč k práci využívat framework Nette je mnoho. V první řadě proto, že je postaven tak, aby bylo co nejjednodušší a zároveň také zábavné s ním pracovat. Právě proto nabízí srozumitelnou a úspornou syntaxi, která se přizpůsobí způsobu vašeho programování a také debugování, což vám kromě vývojářských prací umožní se soustředit také na kreativní stránku vývoje webu. Díky Nette můžete jednoduše programovat nejen webové stránky na míru, ale také e-shopy, blogy či CMS.

PHP framework Nette je tak ideálním řešením pro programátory, kteří hledají způsob, jak zrychlit, zjednodušit a zrychlit vývoj webových aplikací i stránek. Z tohoto důvodu má Nette jednoduché rozhraní API, které právě tyto aspekty dokáže výrazně zjednodušit a usnadnit tak programátorům práci se všemi typy ovladačů, modelů či dalších funkcí.

Díky frameworku Nette budete schopni vytvářet webové stránky jednodušeji i zábavněji.

Latte - Rychlý a moderní šablonovací systém PHP Nette

Jednou ze součástí frameworku Nette je šablonovací systém Latte, který poskytuje šablony pro jazyky Javascript, C#, C++, PHP, Python, Java či Ruby. Do souborů jsou tyto šablony ukládány jako *.latte a obsahují HTML kód.

Systém Latte poskytuje možnost snadného programování PHP a umožňuje mít na jedné stránce více šablon, který mohou být tvořeny za pomoci šablonovacího systému Twig či Latte’s API. Latte je jednoduchým řešením pro PHP programování a s přehledem se postará také o celkový vzhled aplikace. Dokáže ji totiž vykreslit tak, aby byly do předem připravené webové šablony vyplněny data, která pocházejí z jiné části aplikace. Díky tomu a také jeho zjednodušené a intuitivní syntaxi napomáhá ke snadnější a jednodušší tvorbě webových stránek Zlín.

Za zmínku by měla rozhodně stát nejsilnější vlastnost, kterou Latte svým uživatelům nabízí, a to možnost rozložit celou webovou stránku na několik menších šablon, ze kterých je pak možné web znova seskládat. Tento krok je velice užitečný zejména v situacích, kdy se hodí rozdělit stránky na části, které se pak použijí někde jinde či dokonce na více místech současně. Změnou jediné šablony tak docílíte úprav na několika místech najednou.

Rozdělit web je možné pomocí několika různých způsobů. Může se jednat o rozdělení na šablony, jednotlivé komponenty, layouty či formuláře. Pro budoucí udržitelnost a rozšiřitelnost vašeho webu je jen nutné zvolit ten správný způsob rozdělení.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.