Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových stránek Liberec

Naší hlavní činností je tvorba webových stránek na míru, které vyvíjíme ve svém vlastním CMS systému. Bez problémů je taktéž můžeme přizpůsobit jakékoliv webové funkcionalitě. Specializujeme se také na vývoj šablonových webových stránek v moderních redakčních systémech jako je WordPress, Joomla, Drupal nebo Headless. Naši specialisté jsou taktéž pro vás schopni vytvořit optimalizované microsite webové stránky nebo upravit jakékoliv open source webové řešení. Weby umíme vyvíjet taktéž v několika programovacích jazycích, jako je například PHP, Javascript, C++, CSS a HTML.

Naše firma vám zaručuje vysokou kvalitu, rychlé dodání a špičkovou komunikaci. Chcete se dozvědět více o službě tvorba webových stránek Liberec?

Tvorba webových stránek Liberec

Získejte nové zákazníky
s webovými stránkami od Expert Dev

Kvalitně propracované webové stránky jsou dnes již pro každou firmu nutností. Lze tak snadno získat pozornost nových klientů a nakopnout vaše podnikání na novou úroveň. Tvorba stránek a projektů, u toho pro naše klienty klademe důraz na to, abyste mohli vytěžit maximum a dostat se o několik kroků před vaši konkurenci.

Díky dlouholetým zkušenostem s nejmodernějšími technologiemi můžeme službu tvorba webových stránek ušít každému zákazníkovi na míru. Můžete se tak těšit na přehlednost stránek, atraktivní webdesign a poutavou textaci, která zaujme vaši cílovou skupinu a bude ji možné spustit na všech zařízeních.

Pokud potřebujete vytvořit vícejazyčný web, i s touto službou jsme vám k dispozici. Jakékoli jazykové mutace jsou pro nás hračkou. Například pro advokátní kancelář  Moreno Vlk & Asociados jsme vytvořili web prezentující obsah i ve slovenštině, angličtině a španělštině.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webu Liberec
- jednoduše a moderně

Zvažujete vytvořit moderní webovou stránku podle vašich přestav, ale nevíte, na koho se obrátit? Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte.

Vidět se můžeme osobně v moderních kancelářích v Liberci. Dle vašich časových možností si taktéž můžeme sjednat online schůzku. Jakékoliv dotazy na nás také můžete směřovat přes telefon a email.

Každého zákazníka si ceníme, a proto jsme vám kdykoliv k dispozici. Spolehlivá a rychlá komunikace je jednou z mnoha našich předností.

Tvorba webových stránek Liberec

Webové stránky dle vašich představ

Naše služby jsou zde pro každého, kdo hledá kvalitní webové řešení pro své podnikání. Ať už jste malá nebo velká firma, náš tým pro vás odvede vždy maximální úsilí. Díky aktivnímu prozákaznickému přístupu a špičkovému servisu jsme zrealizovali spousty projektů pro spokojené zákazníky nejen v Liberci, ale i v blízkém okolí.

Pokud máte vlastní nápady, grafické podklady, fotografie či textace, můžete nám je zaslat. Naši experti je rádi upraví a přizpůsobí vašim konkrétním potřebám, případně navrhnou vlastní originální řešení.

Kdy je vhodné zvolit webové řešení na míru?

  • Plánujete střední nebo velký projekt
  • Počítáte s vysokou návštěvností webu
  • Máte specifické požadavky na webové řešení
  • Kladete důraz na originalitu a kvalitu
  • Chcete získat výrazný náskok před konkurencí
  • Je pro vás důležitá bezpečnost

SEO optimalizace Liberec – buďte s námi vidět

Volba správných klíčových slov je základním kamenem pro umístění se na prvních příčkách ve vyhledávání. Při výběru klíčových slov hledáme vždy kombinaci zajímavého počtu vyhledávání, ceny a množství konkurence pro dané klíčové slovo.

V rámci SEO optimalizace můžete využít jednorázovou konzultaci ke stávajícím i novým projektům. Lepším řešením je však komplexní SEO poradenství, které vám plně zaručí jistotu prvních míst u nejpoužívanějších vyhledávačů.

ŠABLONOVÉ STRÁNKY Liberec

Tato služba představuje nejekonomičtější řešení. Díky šablonovým webovým stránkám jsme schopni vám nabídnout velmi výhodné cenové nabídky. Jedná se tedy o nejlevnější řešení, které je pro vás na trhu k dispozici. Zároveň je vhodné spíše pro začínající podnikatele nebo pouze pro zviditelnění podnikání pomocí microsite webů.

Vybrat si můžete z obrovského množství šablon, které jsou tematicky přizpůsobeny různým druhům podnikání. Grafické provedení přizpůsobíme vašim potřebám a doplníme originálními fotografiemi. Následně naši copywriteři doplní web o vhodné textace, které získají pozornost nejednoho zákazníka.

Jednoduché webové řešení pomocí microsite

Zde se jedná o jednostránkové řešení. Díky jednoduchosti jsme schopní snadno provést důkladnou optimalizaci webových stránek pro vyšší pozice ve vyhledávačích na Seznamu a Googlu. Potenciální zákazníci vás tak na internetu mohou najít mnohem snáz a využít tak váš produkt nebo službu. Samozřejmostí je pro nás také rychlé načítání webu.

Mikrostránky jsme schopni stavět na zajímavých investičních doménách, které lze přesně zacílit na určitou lokalitu a obor. Plně optimalizované a připravené weby najdete ve vyhledávání na Googlu podle těchto klíčových slov:

Tvorba e-shopu Liberec jako základ úspěšného podnikání

Atraktivně zpracovaný e-shop je zárukou úspěchu. Jedná se o skvělý způsob, jak oslovit velké množství zákazníků a vybudovat z nich věrné zákazníky.

V dnešní moderní době stále více zákazníků preferuje nákupy online před návštěvou klasických kamenných prodejen. Klademe tedy důraz i na kompatibilitu se všemi zařízeními. U e-shopů cílíme na funkce, které jsou klientsky přívětivé a které by v žádném kvalitním projektu neměly chybět.

Pro váš e-shop zařídíme grafické návrhy, implementaci zboží, testování a veškeré další služby, které jsou pro správný chod elektronického obchodu nezbytné.

CENA TVORBY WEBŮ Liberec

Rádi byste znali ceník tvorby webů Liberec? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v OC Forum (nám. Soukenné 2a, 460 01 Liberec). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích Coworking Liberec (nám. Sokolovské 312/1, Liberec)

Tvorba webových stránek Liberec | Redakční systémy

Moderní redakční systémy jako záruka propracovaného webu

Tvorba webu má existující desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Naši experti dokáží tvořit projekty ve všech moderních redakčních systémech. Klademe důraz na flexibilitu a výkonnost. Nejčastěji využíváme systém WordPress, který nabízí nespočet funkcí a možností. Můžete se tak spolehnout na to, že výsledek bude dokonale odpovídat vašim nárokům.

Nejsou nám cizí ani další redakční systémy jako je například Simple CMS, Drupal a Joomla! Ty jsou bez pochyby taktéž velmi používané pro webové stránky i e-shopová řešení. Pro tvorbu elektronických obchodů nutno zmínit také systémy Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify.

Vždy jsme ochotní se plně přizpůsobit vašim potřebám. Ať už tedy přemýšlíte nad jednostránkovým webem nebo pokročilým řešením, jsme tu pro vás, aby finální výsledek maximálně odpovídal vašemu přání.

Pokud chcete s námi povýšit své podnikání na vyšší úroveň, můžete se náš tým spolehnout i v oblasti online reklamy a propagace v Liberci, ale i blízkém okolí. Rozumíme placeným reklamám a správě sociálních sítí. Pracujeme také s nástroji jako Sklik a Google Ads. Vytvoříme pro vás ke každé reklamě textaci a následně umístíme a zprovozníme reklamu na vhodné platformě s cílením na vybranou skupinu potenciálních zákazníků.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY K WEBOVÝM STRÁNKÁM

FAQ 1

TVORBA WWW LIBEREC – PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

V Liberci a blízkém okolí máme řadu spokojených zákazníků, se kterými udržujeme skvělé vztahy. V rámci našich služeb si pochvalují zejména kvalitu odvedené práce a dodržení domluvených termínů. Největší předností jsou však naše nízké ceny za nabízené služby, které mohou být v porovnání s konkurencí až poloviční. Naše jednostránkové microsite weby, pokročilé webové stránky, ale i e-shopy si může pořídit malý podnikatel, ale i velká firma. Jedná se o efektivní způsob, jak oslovit nové zákazníky, nejen v Libereckém kraji.

Na poli informačních technologií a online marketingu se pohybujeme již dlouho, a proto jsme schopni docílit výsledku, který bude pro vaši firmu nejlepší. Po vytvoření webové stránky jsme vám i nadále k dispozici, ať už budete řešit jakékoliv obtíže nebo další aktualizace a editace webu.

FAQ 2

RESPONZIVITA JAKO SAMOZŘEJMOST

V dnešní době je nutné mít webové stránky optimalizované, aby je bylo možné snadno spustit i na dalších zařízeních jako jsou chytré telefony, tablety apod. Chyby s kompatibilitou na jiných zařízeních, než je počítač nebo notebook mohou snadno odlákat každého zákazníka. S odborníky z naší firmy se vám však nic takového stát nemůže.

Stránky bude taktéž možné spustit ve všech používaných prohlížečích, ať už se jedná o Google ChromeSafariFirefoxMicrosoft Edge nebo Operu.  Následně můžeme vaši stránku propojit s dalšími webovými aplikacemi přes rozhraní API.

FAQ 3

CO DÁLE JSME PRO VÁS SCHOPNI ZAŘÍDIT?

Obrátit se na nás můžete kdykoliv s každou prosbou či nápadem. Nápomocni vám budeme zejména s programováním, tvorbou webových aplikací, ale i online marketingem.

Zákazníků si ceníme, a proto je pro nás kvalitní oboustranná komunikace klíčová k dotažení každého projektu až do konce. Součástí naší spolupráce je i pravidelná kontrola funkčnosti, testování, aktualizace obsahu a realizace všech potřebných úprav.

FAQ 4

WEBOVÉ STRÁNKY LEVNĚ – S NÁMI BEZ OBAV

V rámci jednoduššího řešení tvoříme webové stránky pomocí šablon. Základní šablona je nachystaná a připravena, což našemu týmu šetří hodně práce. Zbývá tak již jen stránku upravit na základě vhodného a originálního grafického návrhu, který bude odpovídat vašemu podnikání.

Následně naší copywriteři vytvoří poutavé textace a pomocí volby vhodných klíčových slov provedou optimalizaci webové stránky, aby se ve vyhledávačích zobrazovala na nejvyšších pozicích. Ceny u jednodušších webových stránek se tak pohybují od 8 000,- Kč.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Nejprve připravíme podrobný návrh, který vám poté odprezentujeme a společně doladíme detaily. V momentě, kdy vám bude náš návrh vyhovovat, náš tým se pustí do práce. Vytvoříme webové stránky, které budou rychlé, přehledné a kompatibilní na všech zařízeních. Společně tak dosáhneme spokojenosti vás i zákazníků.

Cena za webovou stránku je individuální, jelikož poskytujeme tuto službu každému zákazníkovi na míru dle jeho aktuálních potřeb. Sdělte nám požadavky na váš projekt a představu o rozpočtu. Společně pak najdeme nejvhodnější řešení.

Pokud máte vlastní textace nebo grafické podklady, můžete nám je zaslat. Naši experti je rádi zkontrolují a upraví, aby výsledek odpovídal vašim potřebám. V opačném případě se můžete plně spolehnout na náš tým grafiků a copywriterů, kteří pro vás připraví obsah webových stránek, který zaujme každého zákazníka.

Samozřejmě, pro takový případ používáme moderní redakční systémy, ve kterém je úprava textu a grafiky snadná. V případě zájmu se vám náš tým bude starat o pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu.

Doba vypracování webové stránky se odvíjí od složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby jsme schopní klientům dodat do sedmi pracovních dnů, složitější a komplexnější až do tří měsíců.

Jazykové mutace nejsou pro náš tým žádný problém, ať už potřebujete váš web v jednom nebo pěti jazycích, na nás se můžete spolehnout. Pro právnickou kancelář Moreno Vlk & Asociados jsme vytvořili vícejazyčný web prezentující obsah v češtině, slovenštině, španělštině a angličtině.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Liberec

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci.  Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Liberec

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Liberec

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Liberec, tvorba webu Liberec, tvorba webových stránek v Liberec. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Liberec přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. 

Nejste z Liberce?
nevadí

Mapa měst