Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových
stránek
pro developery

Specializujeme se na službu – tvorba webových stránek pro developery od A do Z. Zrealizujeme pro vás úspěšnou webovou prezentaci nabízených developerský projektů, bytů, domů, pozemků a dalších nemovitostí včetně grafických prací a komplexního marketingu, který zajistí projektu odbyt na realitním trhu.

Každý web doplňujeme o prvotřídní interaktivní prvky, jako je například interaktivní mapa, 3D prohlídka nemovitostí, 3D vizualizace, hypoteční kalkulačka a mnoho dalších, díky kterým pohotově zaujmete svoji cílovou skupinu.

Webové stránky jsou důležitým nástrojem pro propagaci stavebních projektů. Společnost Expert Dev vám vytvoří webové stránky, které pomohou oslovit nové zákazníky a prodat více nemovitostí.

Developerské webové stránky
od ExpertDevu

Jsme zkušení profesionálové pro webové stránky na míru i šablonové weby. Naše služby zahrnují také profesionální SEO práce, díky kterým se váš developerský projekt bude zobrazovat na nejvyšších pozicích ve vyhledávačích Google a Seznam včetně partnerských vyhledávačů.

Důraz klademe také na originální webdesign a grafické práce zahrnující i responzivní vzhled nebo integraci s různými platformami. Developerům vyvíjíme především webové stránky na míru, které lze doplnit o praktické interaktivní prvky pro snadnou interakci s klienty. Zde řadíme například interaktivní půdorysy, 3D vizualizace interiérů nebo grafické návrhy karet bytů. Důležité je také napojení na jednoduchý redakční systém pro snadnou správu obsahu a dostupných nemovitostí.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od expert devu:

Šablonové webové stránky
od 12 000 Kč
Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.
Mikrostránky
od 7 500 Kč
Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.
Webové stránky na míru
od 30 000 Kč
Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.
E-shop
od 39 000 Kč
Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Co by měla obsahovat webová stránka pro developery?

Aby tvorba webových stránek pro developery splňovala nároky vašich klientů a vyrovnala se silné konkurenci, je potřeba, aby obsahovala několik důležitých sekcí. Níže najdete výčet těch nejdůležitějších, které vytváříme pro naše klienty z oblasti realit.

Úvodní strana

Úvodní stránka by měla obsahovat základní informace o vaší společnosti a vašem aktuálním developerském projektu. Tato sekce bývá klíčová při utváření prvního dojmu pro potenciální klienty.

Katalog nemovitostí

Zákazníkům tato pasáž poskytuje rychlý a snadný přehled o volných nemovitostech s možností filtrování dle požadovaných parametrů pro snadné hledání a porovnávání nabízených nemovitostí. 

Fotogalerie

Nejzásadnějším prvkem webové prezentace s nemovitostmi jsou bezpochyby kvalitně zpracované fotografie, které jsme schopni upravit a přesně přizpůsobit vašim potřebám.

Recenze a reference

Zpětné vazby od klientů a realizované transakce zvyšují vaši důvěryhodnost, což motivuje potenciální zákazníky k větší angažovanosti a usnadňuje jim rozhodování.

Často kladené dotazy

FAQ nabízí stručné odpovědi na časté otázky týkající se nemovitostí. Poskytnutí jasných informací výrazně šetří čas v rámci dodatečné komunikace skrze telefon nebo e-mail.  

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje by na webové stránce rozhodně neměly chybět. Jejich součástí by měla být adresa, telefonní číslo a e-mail. Oblíbený je u klientů také poptávkový formulář.
Vizualizace webových stránek pro developery od společnosti Expert Dev. Vizualizace pomáhají developerům získat představu o tom, jak budou jejich webové stránky vypadat a fungovat.
Tvorba vizualizací dle vašeho přání, jako jsou 3D modely a videa, umožňují návštěvníkům detailně prozkoumávat nemovitosti online. Díky tomu si mohou kompletně prohlédnout celý prostor včetně designu. Tím se zvýší atraktivita nabídek pro potenciální zájemce. Kvalitní vizualizace také ukazuje, že máte zájem o detaily a zároveň se snažíte nabídnout maximum informací. Tato výhoda zvyšuje důvěryhodnost vašeho webu a vaší nabídky.

Interaktivní mapa umožňuje návštěvníkům rychle a snadno získat přehled o lokalitě, kde se nachází daný projekt nebo pozemek. To je důležité zejména pro zájemce, kteří hledají nemovitosti v konkrétních částech města nebo regionu. Mapa tak může zobrazovat dostupné nemovitosti na vybraném území. Návštěvníci následně vidí výčet nemovitostí a pozemků v dané lokalitě a následně získají rychlý přehled o nabídce.

interaktivní objekt

Nabídka nástrojů
a
interaktivních prvků

360 panorama webových stránek pro developery od společnosti Expert Dev. Panorama umožňuje uživatelům prozkoumat webové stránky ze všech stran.

Tato technologie umožňuje uživatelům z jediného bodu prozkoumat každý kout nemovitosti a přilehlého okolí z pohodlí domova. 360stupňové panorama tak pomáhá potenciálním zájemcům o nemovitost prohlédnout si nabízený prostor ve vysoké kvalitě, což vytváří zážitek, který se velmi blíží reálné návštěvě daného místa. Tento nástroj může výrazně urychlit proces rozhodování klienta.

Virtuální prohlídky jsou pro prezentaci nemovitostí ideální. Tato forma prezentace umožňuje zájemcům  procházet si prostory online se všemi detaily, aniž by museli fyzicky navštívit místo. Díky tomu je možné ušetřit čas a zjednodušit proces pro kupující i prodejce. Virtuální prohlídka je tak skvělý způsob, jak poskytnout reálný pohled na nemovitost a zvýšit angažovanost uživatelů.

Virtuální prohlídka webových stránek pro developery od společnosti Expert Dev. Přesvědčte se, že vaše webové stránky budou vypadat profesionálně a budou splňovat vaše potřeby.

Co dalšího můžeme nabídnout?

K vaší webové stránce zaměřené na prodej nemovitostí můžeme kdykoliv vytvořit online propagaci ve vámi vybraném nástroji nebo platformě, případně zpracovat jakýkoliv interaktivní prvek na míru vašim představám.  

PPC reklamy

Váš projekt zvládneme efektivně zpropagovat ve vyhledávačích Google a Seznam přes nástroje Google Ads a Sklik nebo na sociálních sítích Facebook, Instagram a LinkedIn. Správně vytvořená PPC reklama dokáže rychle oslovit vaši cílovou skupinu a přivést nové zákazníky a investory do nemovitostí.

Newsletter

E-mail marketing je pro developery užitečným nástrojem pro udržení kontaktu se zákazníky. Poskytuje aktuální informace o nových nemovitostech, cenových nabídkách nebo aktuálních trendech. Zasílání newsletteru pomáhá udržovat zájem klientů, což může podpořit jejich zapojení a přivést nové konverze.

Grafické práce

Klientům tvoříme originální grafické podklady, které lze využít nejen na webové stránce, ale také pro sociální sítě nebo online marketing. Developerům pomáhají naše grafické návrhy vytvořit atraktivní prezentaci nemovitostí, vizualizovat plány a koncepty pro jasný obraz o nabízených realitách.

Inzerce na sreality

Naši marketingoví specialisté vám rádi pomohou s tvorbou a správou inzerátu na portále Sreality, který obsahuje největší nabídku nemovitostí v ČR zahrnující domy, byty, pozemky nebo komerční prostory. Pro vaši nemovitost vytvoříme poutavou prezentaci, pro rychlé nalezení kupce.   

Mapový portál

Odkaz na Google maps a Mapy.cz umožňuje klientům rychle a snadno najít umístění vašich projektů a nemovitostí. To je zvláště užitečné pro lidi, kteří nejsou s danou lokalitou dobře obeznámeni. Návštěvníci na webu tak mohou interaktivně procházet okolí nemovitostí. Zároveň lze využít různé pohledy, včetně „Street View“ pro lepší představu o okolí.

hypoteční kalkulačka

Mimo zmíněné interaktivní prvky tvoříme na webové stránky také moderní hypoteční kalkulačky pro efektivní zapojení návštěvníků na webu. Ti mohou následně spočítat své hypoteční splátky na základě různých parametrů a lépe tak naplánovat své finance. Tento prvek zároveň zlepšuje uživatelský zážitek na webu.

prvotřídní spolupráce s expert dev

Proč si vybrat právě nás?

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek na míru i s tvorbou šablonových řešení pro klienty různého zaměření. Nezalekneme se proto ani tvorby webových stránek pro developery, kteří jsou samostatnou kategorií a jejich webové řešení si žádá řadu specifikací od poutavé grafiky přes funkční aspekty, až po relevantní a dobře strukturovaný kvalitní obsah. O vše se postará náš tým zkušených grafiků, vývojářů a copywriterů.

reporting a pravidelný servis

Našich klientů si vždy vážíme, a proto jsme vám kdykoliv k dispozici v případě technických problémů nebo dodatečných úprav na webu. Pokud na vaší webové stránce zaregistrujete jakýkoliv technický problém, kdykoliv nás kontaktujte a náš tým se o vše postará v nejkratším možném termínu. V rámci online propagace vás budeme každý měsíc pravidelně informovat o výsledcích kampaně včetně návrhů na změny a vylepšení.

Co od vás budeme potřebovat?

V případě webových stránek pro developery od vás potřebujeme více podkladů než v případě webových stránek s méně specifickým zaměřením. Developerské stránky se totiž odlišují zejména tím, že obsahují nejrůznější vizualizace či interaktivní prvky. Abychom je však mohli vytvořit, potřebujeme od vás projektovou dokumentaci a nejrůznější výkresy, které nám realizaci těchto prvků umožní.

Testování a optimalizace

Po dokončení vývoje provádíme testování webové stránky pro ověření rychlosti a funkčnosti na různých zařízeních a prohlížečích. Dále se provádí také optimalizace, která zajistí rychlejší načítání, vylepšení SEO faktorů a tím i zlepšení pozice stránky ve vyhledávání. Váš web můžeme také kdykoliv propagovat skrze spolehlivé nástroje online marketingu. Pro váš projekt uděláme vždy maximum.

Tvorba webových stránek pro developery na
moderních redakčních systémech

Webové stránky pro developery tvoříme v moderních systémech WordPress, Joomla! a Drupal. Pro e-shopy a e-commerce řešení využíváme především PrestaShop a Magento. Abychom dosáhli vysoké kvality a funkčnosti u webových stránek, veškeré úkony z oblasti programování tvoříme přes světově nejvyužívanější frameworky Angular, React, Vue, Symfony, Laravel a Nette.

K hlavní webové stránce nabízíme klientům zdarma webové řešení zvané Microsite. Jedná se o jednostránkový web, který je z pohledu SEO plně optimalizován a obsahuje veškerá klíčová slova která jsou aktuálně, nejen v oblasti developerských projektů nejhledanější. Špičkově zpracovaný Optiweb vás tak snadno dostane na nejvyšší pozice ve vyhledávačích Google a Seznam, což představuje obzvláště v silném konkurenčním prostředí obrovskou výhodu.    

Moderní redakční systémy pro webové stránky pro developery od společnosti Expert Dev. Snadná správa a funkce, které vám pomohou v práci.

ÚSPĚŠNÁ SPOLUPRÁCE NA PROJEKTU POZEMKY TŘEBČÍN

screenshot webové stránky developera Pozemků v Třebčíně
Pro jednoho z našich spokojených klientů jsme vytvořili v rámci projektu Pozemky Třebčín moderní web propagující prodej volných pozemků. Webová stránka obsahuje veškeré podstatné informace o lokalitě, seznam nabízených pozemků nebo například fotogalerii s vizualizacemi, fotografiemi z dronu nebo 360° panorama. Pro zájemce je umístěn kontaktní formulář se všemi důležitými údaji. Volné pozemky se začaly relativně velmi rychle vyprodávat díky skvěle zpracované PPC reklamě v nástrojích Google Ads, Sklik a Meta Business Suite. Veškerá důležitá data včetně počtu vyplněných formulářů jsme pečlivě sledovali v analytickém nástroji Google Analytics 4. K webu naši specialisté vytvořili také veškerý design a grafické práce, které zahrnovali například firemní logo nebo propagační bannery. Díky pozitivním výsledkům jsme s klientem navázali dlouhodobou spolupráci i na dalších projektech.

UKÁZKY PROJEKTŮ PRO DEVELOPERY

Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ačkoliv existuje způsobů, jak dát světu vědět o vašem novém projektu celá řada, není žádným tajemstvím, že právě online forma je ta nejúčinnější. Zacílí přesně tam, kde má, a navíc nabídne potenciálním klientům celou řadu výhod, které jim žádná jiná forma propagace neposkytne. Budou si tak moci projekt prohlédnout např. trojrozměrně a také získat celou řadu odpovědí.

Pokud nám dodáte veškeré potřebné informace a podklady hned ze začátku spolupráce, jsme schopni web zrealizovat v řádech několika týdnů. Samotné webové řešení běžně trvá pouze pár dní, ale kvalitní a detailní vizualizace si žádají svůj čas.

Ano. Potřebujeme pouze dostatek podkladů a projektových výkresů a o zbytek už se postaráme. Výsledek bude stát rozhodně za to.

Samozřejmě. Jazykové mutace by v dnešní době měly být součástí každého online řešení. Zejména u developerských projektů, kdy jsou kupci často příslušníky jiných států, je překlad webu do cizího jazyka naprostou nezbytností.
V případě webových stránek této povahy je více než na místě investovat také do jejich propagace. Nejúčinnější jsou bezesporu kampaně v systémech Google Ads či Sklik, ale rádi vám zajistíme také správu kampaní na sociálních sítích, nejčastěji v systému Business Manager. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit. Rádi s vámi doladíme veškeré detaily společně.
Webové stránky, e-shopy a aplikace tvoříme pro klienty po celé České republice. Pokud se však chcete potkat osobně, navštivte nás v naší kanceláři ve Zlíně.

Nejste developer?
Nevadí

Mapa České republiky s vyznačenými lokalitami, kde společnost Expert Dev nabízí své služby

Tvoříme webové stránky také pro:

Prahu | Brno | Zlín | Ostravu a další