Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových
stránek
pro developery

Kromě tvorby běžných webových stránek pro firmy a podnikatele nás baví také tvorba webových stránek pro developery. Ve spoustě bodů jsou oba typy webů podobné, avšak v případě těch developerských je aplikována řada speciálních funkcí, jako jsou vizualizace nebo interaktivní prvky.

Pokud tedy hledáte profesionální a moderní webové stránky pro vaše projekty, jste na správném místě. Zajistíme kvalitní řešení, rychlé dodání i napojení na redakční systém.

Developerské webové stránky
od ExpertDevu

Jsme profesionálové v oblasti tvorby webových stánek na míru i ze šablony. Využíváme nejmodernější technologie a nástroje, abychom zajistili, že vaše webové stránky budou rychlé, bezpečné a uživatelsky přívětivé. Naše služby zahrnují nejen vývoj webových stránek, ale také optimalizaci pro vyhledávače (SEO), responzivní design, integraci s různými platformami a mnoho dalšího. Věříme, že spolupráce s námi vám umožní vytvořit úspěšné a efektivní webové stránky pro vaše podnikání.

Pro potřeby developerských společností se nejčastěji jedná o tvorbu webových stránek na míru, které nám poskytují mnohem širší možnosti přizpůsobení pro konkrétní potřeby. Přidání nejrůznějších interaktivních prvků totiž není v případě tvorby šablonových řešení zcela možné. Mezi tyto prvky se nejčastěji řadí interaktivní půdorysy, 3D vizualizace interiérů, grafické návrhy karet bytů, a hlavně propojení s redakčním systémem na míru, se kterým budete mít možnost jednoduše spravovat nabídku dostupných nemovitostí.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od expert devu:

Šablonové webové stránky
od 12 000 Kč
Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.
Mikrostránky
od 7 500 Kč
Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.
Webové stránky na míru
od 30 000 Kč
Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.
E-shop
od 39 000 Kč
Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Co by měla obsahovat webová stránka pro developery?

Aby tvorba webových stránek pro developery splňovala nároky vašich klientů a vyrovnala se s přehledem konkurenci, je potřeba, aby obsahovala celou řadu náležitostí. Sepsali jsme proto výčet těch nejdůležitějších z nich.

Úvodní stránka

Úvodní stránka by měla obsahovat základní informace o vaší společnosti i vašem aktuálním developerském projektu. Jedná se o část webové stránky, která může být naprosto rozhodující při utváření prvního dojmu pro potenciální klienty.

O společnosti

Stránka „o společnosti“ by měla obsahovat podrobnější informace o vaší společnosti a jejím poslání, včetně jejího umístění, velikosti, plánovaných projektech a další důležité informace.

Fotogalerie a vizualizace projektu

Nejzásadnějším prvkem dobrého prezentačního webu developerského projektu jsou bezpochyby kvalitně zpracované fotografie a vizualizace. Ty jsme schopni sami vytvořit a přesně přizpůsobit vašim potřebám. Dokážeme zvizualizovat byt, rodinný dům i kancelářskou budovu nebo jakýkoliv veřejný prostor. Jediné, co od vás budeme potřebovat, jsou stavební technické výkresy nebo v ještě lepším případě 3D modely stavby přímo od vašeho architekta či projektanta.

Plány a výkresy

Součástí vizuálního znázornění by měly být tak plány a výkresy projektu, které zajistí, že si zákazníci budou moci detailně prohlédnout vnitřní rozložení jednotek, jejich dispozici či nejrůznější přípojky a rozměry.

Ceny a dostupnost

Jedna z nejpodstatnějších informací, která vaše klienty bude při zájmu o developerský projekt zajímat je bez pochyby cena. Nabízíme proto možnost přidat do vašeho webu komplexní přehled, který sjednotí veškeré důležité informace o daných jednotkách či budovách a také právě jejich cenu.

Kontaktní informace

Kontaktní údaje by na webové stránce rozhodně neměly chybět. Jejich součástí by měla být adresa, telefonní číslo a e-mail, avšak užitečný je také poptávkový formulář, který je mezi klienty velmi oblíbený.

Tvorba webových stránek pro developery na moderních redakčních systémech

Webové stránky pro developery tvoříme v moderních systémech WordPress, Joomla! a Drupal. Pro e-shopy a e-commerce řešení využíváme především PrestaShop a Magento. Abychom dosáhli vysoké kvality a funkčnosti u webových stránek, veškeré úkony z oblasti programování tvoříme přes světově nejvyužívanější frameworky Angular, React, Vue, Symfony, Laravel a Nette.

K hlavní webové stránce nabízíme klientům zdarma webové řešení zvané Microsite. Jedná se o jednostránkový web, který je z pohledu SEO plně optimalizován a obsahuje veškerá klíčová slova která jsou aktuálně, nejen v oblasti developerských projektů nejhledanější. Špičkově zpracovaný Optiweb vás tak snadno dostane na nejvyšší pozice ve vyhledávačích Google a Seznam, což představuje obzvláště v silném konkurenčním prostředí obrovskou výhodu.    

ÚSPĚŠNÁ SPOLUPRÁCE NA PROJEKTU POZEMKY TŘEBČÍN

Pro jednoho z našich spokojených klientů jsme vytvořili v rámci projektu Pozemky Třebčín moderní web propagující prodej volných pozemků. Webová stránka obsahuje veškeré podstatné informace o lokalitě, seznam nabízených pozemků nebo například fotogalerii s vizualizacemi, fotografiemi z dronu nebo 360° panorama. Pro zájemce je umístěn kontaktní formulář se všemi důležitými údaji.

Volné pozemky se začaly relativně velmi rychle vyprodávat díky skvěle zpracované PPC reklamě v nástrojích Google Ads, Sklik a Meta Business Suite. Veškerá důležitá data včetně počtu vyplněných formulářů jsme pečlivě sledovali v analytickém nástroji Google Analytics 4. K webu naši specialisté vytvořili také veškerý design a grafické práce včetně tvorby loga a propagačních bannerů. Díky pozitivním výsledkům jsme s klientem navázali dlouhodobou spolupráci i na dalších projektech.

UKÁZKY PROJEKTŮ PRO DEVELOPERY

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Proč si pro tvorbu developerského webu vybrat nás?

Máme bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek na míru i s tvorbou šablonových řešení pro různé typy klientů. Nezalekneme se proto ani tvorby webových stránek pro developery, kteří jsou samostatnou kategorií a jejich internetové řešení si žádá řadu specifikací. Od líbivé grafiky, přes funkční aspekty až po, relevantní, dobře strukturovaný a kvalitní obsah. O vše se postará náš tým zkušených grafiků, vývojářů a copywriterů.
FAQ 2

Co od vás budeme potřebovat?

V případě webových stránek pro developery od vás potřebujeme více podkladů než v případě webových stránek s méně specifickým zaměřením. Developerské stránky se totiž odlišují zejména tím, že obsahují nejrůznější vizualizace či interaktivní prvky. Abychom je však mohli vytvořit, potřebujeme od vás projektovou dokumentaci a nejrůznější výkresy, které nám realizaci těchto prvků umožní.

FAQ 3

Profesionální prezentace – klíč ke vzbuzení důvěry

Dokonalá prezentace developerského projektu či nemovitosti je klíčem k úspěšnému koncovému prodeji. Díky realizaci několik developerských webových stránek jsme získali řadu vědomostí a schopností, které jsme nyní schopni aplikovat a využít i ve váš prospěch. Budete tak mít jistotu, že váš projekt bude působit důvěryhodně a přiláká přesně tu skupinu kupců, pro které je určený.

FAQ 4

Testování a optimalizace

Po dokončení vývoje se provádí testování webové stránky, aby se ověřila funkčnost a rychlost na různých zařízeních a prohlížečích. Dále se provádí také optimalizace, která zajistí zlepšení rychlosti stránky, vylepšení SEO faktorů a tím i zlepšení pozice stránky ve výsledcích vyhledávání. V případě zájmu však lze stránku propagovat i placenými formami online marketingu, jako jsou PPC reklamy či sociální sítě. Neváhejte nám proto sdělit své požadavky. V Expert Dev uděláme vše pro to, abyste byli na internetu skutečně vidět.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Ačkoliv existuje způsobů, jak dát světu vědět o vašem novém projektu celá řada, není žádným tajemstvím, že právě online forma je ta nejúčinnější. Zacílí přesně tam, kde má, a navíc nabídne potenciálním klientům celou řadu výhod, které jim žádná jiná forma propagace neposkytne. Budou si tak moci projekt prohlédnout např. trojrozměrně a také získat celou řadu odpovědí.

Pokud nám dodáte veškeré potřebné informace a podklady hned ze začátku spolupráce, jsme schopni web zrealizovat v řádech několika týdnů. Samotné webové řešení běžně trvá pouze pár dní, ale kvalitní a detailní vizualizace si žádají svůj čas.

Ano. Potřebujeme pouze dostatek podkladů a projektových výkresů a o zbytek už se postaráme. Výsledek bude stát rozhodně za to.

Samozřejmě. Jazykové mutace by v dnešní době měly být součástí každého online řešení. Zejména u developerských projektů, kdy jsou kupci často příslušníky jiných států, je překlad webu do cizího jazyka naprostou nezbytností.
V případě webových stránek této povahy je více než na místě investovat také do jejich propagace. Nejúčinnější jsou bezesporu kampaně v systémech Google Ads či Sklik, ale rádi vám zajistíme také správu kampaní na sociálních sítích, nejčastěji v systému Business Manager. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit. Rádi s vámi doladíme veškeré detaily společně.
Webové stránky, e-shopy a aplikace tvoříme pro klienty po celé České republice. Pokud se však chcete potkat osobně, navštivte nás v naší kanceláři ve Zlíně.

Nejste developer?
Nevadí

Odkazy služeb - mapa

Tvoříme webové stránky také pro:

Prahu | Brno | Zlín | Ostravu a další