Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových stránek
České Budějovice

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru zákazníkovi, kterou vyvíjíme ve vlastním CMS systému. Mezi naše přednosti řadíme nadčasový design, poutavé texty a špičkové zabezpečení 

Do našeho portfolia patří vývoj šablonových webových stránek postavených na redakčních systémech WordPress, Joomla, Drupal nebo Headless. Nepřekvapí nás ani tvorba microsite webových stránek.

S našimi bohatými zkušenostmi můžete počítat i s úpravami jakéhokoliv open source webového řešení. Pro vývoj webových stránek používáme také programovací nástroje, jako například PHP, Javascript, C++, CSS a HTML.

Tvorba webových stránek České Budějovice

Tvorba webu České Budějovice skvělá volba pro vaši firmu

V dnešní době se již v rámci úspěšného podnikání nelze obejít bez kvalitně provedených webových stránek. Náš tým je schopen pro vás vytvořit moderní a skvěle fungující web nebo e-shop, díky kterému se vám podaří přivést mnoho nových zákazníků a zároveň získat náskok před konkurencí.

Snažíme se o to, aby byl každý web vytvořen zákazníkovi podle jeho konkrétních představ, a to především díky využití moderních technologií, kvalitně propracovanému obsahu a originálnímu grafickému provedení.

U nás máte také možnost nechat si vytvořit webové stránky na míru s obsahem i v několika cizích jazycích. Pro jednoho z našich spokojených zákazníků, advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados jsme vytvořili web prezentující obsah i ve slovenštině, angličtině a španělštině.

Váš byznys tak bude možné snadno posunout na vyšší úroveň a nové zákazníky proměnit na věrné. Stačí se jen spolehnout na naše odborníky. Svých zákazníků si maximálně ceníme, a proto je pro nás samozřejmostí vysoká kvalita odvedené práce, dodržení smluvených termínů a blesková komunikace.

 

0
let zkušeností

Cena za webové stránky od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK ČESKÉ BUDĚJOVICE NA MÍRU

Zajímají vás naše služby? Neváhejte nás kontaktovat. Není podmínkou být přímo z Českých Budějovic a blízkého okolí. Všechny záležitosti s námi můžete vyřídit online. Kdykoliv jsme vám k dispozici i na emailu a telefonním čísle.

V Českých Budějovicích, ale i kdekoliv jinde v ČR jsme schopni vám nabídnout komplexní servis a profesionální webové poradenství. Klienty nerozlišujeme podle velikosti webu či e-shopu, a proto každému věnujeme maximální množství času a energie.

Kvalitním prozákaznickým přístupem a špičkovým servisem jsme zrealizovali velké množství prosperujících webových stránek, ať už se jednalo o klienty z Českých Budějovic nebo i dalších měst Jihočeského kraje.

Kdy je vhodné uvažovat o webových stránkách na míru?

  • Plánujete střední nebo velký projekt
  • Očekáváte vysokou návštěvnost webu
  • Chcete web podle specifických požadavků
  • Nutnost většího množství funkcí
  • Originální webdesign
  • Kompatibilita na všech zařízeních
Tvorba webových stránek České Budějovice | Služby

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK POMOCÍ ŠABLON

Webové stránky tvořené na základě šablon jsou již předem předpřipravené, a proto se jedná o nejlevnější řešení, vhodné zejména pro začínající podnikatele. V rámci této služby jsme schopni vám nabídnout velmi výhodné cenové nabídky.

K dispozici máme spousty webových šablon, které lze obsahově i graficky přizpůsobit jakémukoli druhu podnikání. Dle požadavků vám můžeme přidat i další oddíly stránky nebo různé funkce pro větší efektivitu. Dále je možné web snadno aktualizovat, přidávat nové fotografie a grafiku nebo měnit jeho obsah dle vašeho přání, včetně přidávání PR článků apod.

MICROSITE JAKO KVALITNĚ OPTIMALIZOVANÉ WEBOVÉ ŘEŠENÍ

V rámci našeho portfolia služeb nabízíme i tvorbu jednostránkových microsite webů. Tento způsob nabízí velmi jednoduché zpracování, a proto lze provést velmi důkladnou SEO optimalizaci pro zviditelnění vašeho online podnikání na prvních příčkách nejpoužívanějších vyhledávačů, zejména Google a Seznam.

Microsites jsme schopni stavět na atraktivních investičních doménách, které lze snadno zacílit na vybranou lokalitu. V rámci této služby máme již za sebou mnoho spokojených zákazníků. Vzorové www stránky najdete ve vyhledávači podle následujících klíčových slov:

SEO OPTIMALIZACE ČESKÉ BUDĚJOVICE – KLÍČ K ÚSPĚŠNÉMU WEBU

Jedním z nejdůležitějších stavebních kamenů webové stránky je správná optimalizace pro vyhledávače. Jedná se o úpravy obsahu webových stránek, které se zdánlivě zdají nepodstatné. Mají však klíčový vliv pro umístění webu na předních příčkách ve vyhledávání na internetu. Díky kvalitně provedené optimalizaci je vysoká pravděpodobnost, že vás budou moci snadno najít noví zákazníci z vaší cílové skupiny.

Našim zákazníkům poskytujeme jednorázovou SEO konzultaci. Výhodnější je však využít kompletní poradenství pro maximální výsledky.

CENA TVORBY WEBŮ České Budějovice

Rádi byste znali ceník tvorby webů České Budějovice? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v OC IGY (Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice) Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích Cowo CB (Široká 19, 370 01 České Budějovice)

Tvorba webových stránek České Budějovice | Redakční systémy

PROPRACOVANÉ REDAKČNÍ SYSTÉMY

Tvorba webových stránek České Budějovice vám nabízí kvalitní a plně funkční webové stránky na zakázku, vytvářené dle specifických potřeb každého zákazníka.

Pro klienty, kteří si následně spravují svůj web sami je nejvhodnější systém WordPress, který disponuje snadným ovládáním a širokou škálou funkcí. Mezi další námi používané redakční systémy, přes které vyvíjíme aplikace a software, patří GetSimple CMS, Drupal a Joomla! Jejich obsluha je poněkud složitější, ovšem výměnou za kvalitní prezentaci vaší firmy.

Pokud zvažujete tvorbu e-shopové řešení, jsou pro vás připraveny systémy jako Shopify, OpenCart, Prestashop nebo Magento.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY K
WEBOVÝM STRÁNKÁM

FAQ 1

PROČ SI PRO TVORBU WEBU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Ať už podnikáte v jakémkoli odvětví, náš tým expertů je tu pro vás, aby vám pomohl vylepšit prezentaci vaší firmy v každém směru.

Máme za sebou úspěšnou spolupráci s mnoha klienty v Českých Budějovicích, ale i blízkém okolí. Kromě rychlé komunikace a kvalitně odvedené práce si zákazníci pochvalují také výhodný ceník služeb, který je výrazně nižší oproti konkurenci. Pokud podnikáte v Českých Budějovicích nebo blízkém okolí, naše firma je pro vás skvělou volbou, jak zaujmout novou klientelu.

FAQ 2

PLÁNUJETE WEB NA MÍRU NEBO MICROSITE?

Váháte, které řešení je pro vaši firmu výhodnější? V případě microsite webu se jedná o jednoduché řešení. Bývá vytvořen jako jednostránkový projekt s pozdější modifikací za účelem rozšíření podstránek. Výhodou je jednoduchost, rychlost a snadná optimalizace pro vyhledávače. Dále také disponuje rychlým načítáním a kompatibilitou na vícero zařízeních.

Web na míru budujeme od samého počátku tak, aby byl maximálně přizpůsobený vašim požadavkům. Náš tým pro vás navrhne originální design, poutavé textace a vše potřebné pro to, aby byla stránka perfektně sladěná po marketingovém i IT řešení. Ať už se rozhodnete pro jakékoli řešení, díky službě Tvorba webu České Budějovice budete mít od nás k dispozici web, který bude pro vaše podnikání ideální.

FAQ 3

CO OD VÁS BUDEME POTŘEBOVAT?

Pro začátek nám postačí základní informace o vašem podnikání. Pokud budete chtít, můžete nám zaslat i vlastní grafické podklady či textace. V opačném případě se můžete plně spolehnout na náš tým, který se o vše potřebné postará. Rádi také doplníme případné reference k vaší firmě.

Při následné tvorbě webu se tak můžete plně spolehnout na originální design a textace, které budou na míru odpovídat vašim potřebám.

FAQ 4

WEBOVÉ STRÁNKY LEVNĚ – S EXPERT DEV SAMOZŘEJMOST

Proč umíme vytvářet webové stránky za tak nízké ceny? Hlavním důvodem je především fakt, že webové stránky pro vás připravujeme v jednom balíčku spolu s copywritingem a grafickými pracemi. Jediná věc, kterou platíte po dodání webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Pokud při práci vycházíme ze šablonového webu, stránka je tak předem z velké části připravena, což nám ušetří spoustu práce. Následně tak stačí vytvořit poutavou textaci, originální grafiku a provést důkladnou SEO optimalizaci.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Na začátku pro vás spolu s našim týmem připravíme detailní návrh, který vám poté odprezentujeme a domluvíme se společně na detailech. Pokud budete s návrhem spokojeni, naši experti se posléze vrhnou do práce. Pro každého zákazníka tvoříme webové stránky, které jsou moderní, responzivní a přehledné. 

Náš ceník je individuální a odvíjí se od konkrétních potřeb zákazníka a náročnosti projektu.  Sdělte nám své požadavky a konkrétní představu o investici. Zákazníkům maximálně vycházíme vstříc, a proto se snažíme najít společné řešení.

V případě, že máte vlastní textace a grafické návrhy, můžete nám je zaslat. Náš tým poté provede kontrolu a vše následně upraví tak, aby finální podoba webu maximálně odpovídala vašim potřebám. Pokud však vlastní materiály nemáte, nemusíte se ničeho bát. Naši experti pro vás vypracují kompletní obsah webových stránek.

Ano, pokud si to budete přát. Pro takový případ máme k dispozici moderní redakční systém, ve kterém si můžete snadno sami veškerý obsah upravovat sami. Pokud na pravidelnou aktualizaci obsahu webových stránek nemáte časový prostor, o vše vám rádi postaráme.

Vypracování webových stránek se odvíjí od náročnosti konkrétního webu. Jednoduché projekty jsme schopni dodat do sedmi pracovních dnů, složitější až do tří měsíců.

Jazykové mutace pro nás nejsou překážkou. Pro příklad můžeme uvést web, který jsme vytvořili pro právnickou kancelář Moreno Vlk & Asociados. Obsah stránek je prezentován nejen v češtině, ale i slovenštině, angličtině a španělštině.

Naše firma spolupracuje s klienty po celé ČR. Dle vašich aktuálních časových možností se taktéž můžeme domluvit na online konzultaci.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu České Budějovice

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci.  Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek České Budějovice

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek České Budějovice

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek České Budějovice, tvorba webu České Budějovice, tvorba webových stránek v Českých Budějovicích. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek České Budějovice přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. 

Nejste z Českých Budějovic?
nevadí

Odkazy služeb - mapa