Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových stránek
České Budějovice

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových webových stránek, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Českých Budějovicích.

Tvorba webových stránek České Budějovice

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Zaměřujeme se na tvorbu webu, který konvertuje. To znamená, že osloví vaši cílovou skupinu pro optimální výsledky a generování potenciálních zákazníků.

Vytváříme statické i dynamické webové stránky, z nichž všechny splňují moderní standardy a jsou plně optimalizované pro mobilní zařízení. Naše návrhy kladou důraz na moderní architekturu, aby se zvýšila viditelnost webu online. Získání důvěry je nesmírně důležité, proto dbáme na to, abychom při budování vašeho webu nic nepřehlédli. Podrobnosti se počítají, takže si můžete získat důvěru návštěvníků.

0
let zkušeností

Cena za webové stránky od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek na dálku,
i když nejsem z Českých Budějovic?

Webdesign je jedno, jestli se odehrává na dálku. Můžete nás kontaktovat telefonicky a veškerá komunikace bude probíhat elektronicky. Obraťte se na nás kdykoli a můžeme si popovídat o tom, co pro vás můžeme udělat. Buď se zastavte v našich kancelářích v Českých Budějovicích nebo si s vámi domluvíme schůzku přímo.

Tvorba webových stránek České Budějovice | Služby

E-SHOP NA MÍRU České Budějovice

V dnešní době se obchoduje převážně online. Tak toho využijte a přejděte do e-shopového řešení Tvorby webů České Budějovice od expertdev. Váš E-shop bude mít design na míru a bude funkční.

SEO OPTIMALIZOVANÝ MICROSITE České Budějovice

Jsme SEO společnost s odbornými znalostmi v oblasti vysoce hodnotného SEO, hodnocení ve vyhledávání a dobře navržených webových stránek. Navrhujeme uživatelsky přívětivé stránky, které zvládnou velké objemy provozu prostřednictvím responzivních programů a zkrátí dobu načítání, protože nabízíme také flashové návrhy. Děláme to všechno!

ŠABLONOVÉ STRÁNKY České Budějovice

Jedná se o nejlevnější a finančně nejdostupnější web. Cena se pohybuje v rozmezí 300 korun a může ji nabídnout každý majitel firmy. S několika kliknutími budete mít úžasně vypadající web, který také vypadá profesionálně! Dát vašemu online obrazu osvěžující a dotykový pocit je snazší než kdy předtím. Naše šablona webových stránek poskytne podrobné informace včetně kontaktních údajů, takže zákazníci snadno najdou, co potřebují. Tímto způsobem budete vždy informováni o nejnovějších trendech.

CENA TVORBY WEBŮ České Budějovice

Rádi byste znali ceník tvorby webů České Budějovice? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v OC IGY (Pražská tř. 1247/24, 370 04 České Budějovice) Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích Cowo CB (Široká 19, 370 01 České Budějovice)

Tvorba webových stránek České Budějovice | Redakční systémy

Na jakém systému
stojí naše weby

Z vlastní zkušenosti víme, že uživatelům, kteří si následně svůj web spravují sami, vyhovuje nejvíce redakční systém WordPress. Je poměrně jednoduchý na naučení, příjemně se v něm pracuje, je přehledný a nabízí mnoho možností rozšíření a dalších funkcí a pluginů

Umíme tvořit weby na velké části známých redakčních systémů, volíme je tak, aby především sloužili účelu zákazníka. E-shopy pak stavíme na systémech Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Máte zájem o naše služby?

FAQ 1

PROČ INZERUJEME TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK PRO ZÁKAZNÍKY V Českých Budějovicích?

Máme řadu klientů z Českých Budějovic. Jsou spokojení s kvalitou práce i dodržováním smluvených termínů. Co je ale největším lákadlem, jsou naše ceny, které mohou být i poloviční v porovnání s českobudějovickou konkurencí.

Propracované mnohastránkové weby na míru, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel.

Podnikáte v Českých Budějovicích nebo Jihočeském kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FAQ 2

POTŘEBUJETE WEB NA MÍRU NEBO MICROSITE?

Jednostránková prezentace microsite funguje na velmi jednoduchém principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítá a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak svým zákazníkům zase o něco blíž.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od začátku do konce, budete mít původní design a grafické zpracování, kompletní textaci SEO copywriterem a web bude doladěný po technické i marketingové stránce.

>>> Prohlídka webových řešení <<<

FAQ 3

CO JE K TOMU VŠE POTŘEBA?

Jediné, co od vás k tvorbě webů České Budějovice budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

PROČ UMÍME WEBOVÉ STRÁNKY ZA TAK PŘÍZNIVÉ CENY?

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.
Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.
Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu České Budějovice

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci.  Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek České Budějovice

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek České Budějovice

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek České Budějovice, tvorba webu České Budějovice, tvorba webových stránek v Českých Budějovicích. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek České Budějovice přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje.