Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových stránek
Hradec Králové

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových webových stránek, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Hradci Králové.

Tvorba webových stránek Hradec Králové

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Vytváříme responzivní webové stránky, které dokážeme přizpůsobit vašim potřebám. Pokud svým webem cílíte na určitou skupinu lidí, osloví širší publikum a má potenciál rozvíjet vaše podnikání na internetu, protože se na něm lidé vidí

Tvoříme statické i dynamické webové stránky, všechny jsou moderní a splňují všechny současné standardy. Specializujeme se také na vytváření webů, které jsou optimalizovány pro mobilní použití, a také na zlepšování vašeho hodnocení SEO začleněním osvědčených postupů moderní architektury a její obsahové stránky. Získání důvěry vašich klientů je zásadní, a to je to, co nás nutí investovat do každého detailu při návrhu webu pro vás.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek na dálku,
i když nejsem z Hradce Králové?

Webdesign může probíhat na dálku, ale nejlepší způsob, jak nás kontaktovat, je telefonicky. Veškerá komunikace bude virtuálního charakteru a můžeme využít kteroukoli z těchto forem. Budeme však rádi, když naši kancelář osobně navštívíte. Pokud to z jakéhokoli důvodu není možné, jste vítáni a přijďte se k nám podívat do našeho showroomu v Hradci Králové.

Tvorba webových stránek Hradec Králové | Služby

E-SHOP NA MÍRU Hradec Králové

V dnešní době mnoho lidí obchoduje online, a proto byste měli navštívit e-shopové řešení Tvorby webů Hradec Králové od Expert Devu. Navrhneme vám vlastní e-shop na míru a postaráme se o jeho funkčnost.

SEO OPTIMALIZOVANÝ MICROSITE Hradec králové

Vaše strategie SEO by se měla zaměřit na to, abyste se dostali na vrchol hodnocení ve vyhledávačích, ne pouze na přecpanost klíčových slov. Sestavte plán optimalizace, který zahrnuje dobře provedený návrh. Web by se měl načítat rychle a měl by reagovat na různá zařízení.

ŠABLONOVÉ STRÁNKY Hradec Králové

Toto je pravděpodobně nejlevnější varianta našeho webu. Cena samotného webu není příliš vysoká a jeho nastavení je jednoduché, což znamená, že mnohem snadněji získáte nabídky. Mít profesionálně vypadající web s dobrým obsahem je opravdu důležité. Tento nový design obsahuje všechny potřebné kontaktní informace a aktualizace automaticky, takže přesně reprezentuje vaši firmu.

CENA TVORBY WEBŮ Hradec Králové

Rádi byste znali ceník tvorby webů Hradec KrálovéKontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v OC Futurum Hradec Králové (Brněnská 1825/23A, 500 09 Hradec Králové). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích Technologického centra Hradec Králové (Piletická 486/19 – letiště, 503 41 Hradec Králové).
Tvorba webových stránek Hradec Králové | Redakční systémy

Na jakém systému
stojí naše weby

Z vlastní zkušenosti víme, že uživatelům, kteří si následně svůj web spravují sami, vyhovuje nejvíce redakční systém WordPress. Je poměrně jednoduchý na naučení, příjemně se v něm pracuje, je přehledný a nabízí mnoho možností rozšíření a dalších funkcí a pluginů

Umíme tvořit weby na velké části známých redakčních systémů, volíme je tak, aby především sloužili účelu zákazníka. E-shopy pak stavíme na systémech Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Máte zájem o naše služby?

FAQ 1

PROČ INZERUJEME TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK PRO ZÁKAZNÍKY V Hradci Králové?

Máme řadu klientů z Hradce Králové. Jsou spokojení s kvalitou práce i dodržováním smluvených termínů. Co je ale největším lákadlem, jsou naše ceny, které mohou být i poloviční v porovnání s královehradeckou konkurencí.

Propracované mnohastránkové weby na míru, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel.

Podnikáte v Hradci Králové nebo Královehradeckém kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FAQ 2

POTŘEBUJETE WEB NA MÍRU NEBO MICROSITE?

Jednostránková prezentace microsite funguje na velmi jednoduchém principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítá a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak svým zákazníkům zase o něco blíž.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od začátku do konce, budete mít původní design a grafické zpracování, kompletní textaci SEO copywriterem a web bude doladěný po technické i marketingové stránce.

>>> Prohlídka webových řešení <<<

FAQ 3

CO JE K TOMU VŠE POTŘEBA?

Jediné, co od vás k tvorbě webů Hradec Králové budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

PROČ UMÍME WEBOVÉ STRÁNKY ZA TAK PŘÍZNIVÉ CENY?

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.
Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.
Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Hradec Králové

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci.  Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Hradec Králové

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Hradec Králové

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Hradec Králové, tvorba webu Hradec Králové, tvorba webových stránek v Hradci Králové. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Hradec Králové přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje.