Expert Dev, s.r.o.

Tvorba E-shopu Pardubice

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových řešení, vytvářením moderních e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Pardubicích.

Při práci na projektech využíváme moderní nástroje a redakční systémy jako například WordPress, Prestashop, Magento nebo Shopify. V rámci programování moderních funkcí pro e-shopy využíváme PHP frameworky, zejména Laravel, Nette, Symfony, Yii, CodeIgniter a PHPixie. Naši vývojáři taktéž pracují s Javascript frameworky, jako je Vue, Angular, React, Node, NextNuxt.

Jsme online nadšenci, kteří působí po celé ČR. S našim týmem se můžete spolehnout na dodržení smluvených termínů, rychlou komunikaci a kvalitně odvedenou práci.

Potřebujete více informací o službě Tvorba e-shopů Pardubice?

Tvorba eshopu
Pardubice

Tvoříme moderní a funkční e-shopy

Internetové obchody v online světě rostou jako houby po dešti. Klademe důraz na to, aby byli všechny e-shopy přehledné, skvěle funkční a zabezpečené.

Problém spočívá v tom, že je většina e‑shopových řešení komplikovaná, a podnikatel tak ztrácí čas zkoumáním zbytečných a složitých funkcí. Vymyslíme, naplánujeme a zprovozníme internetový obchod se vším, co od něj očekáváte. Od jednoduchého ovládání a moderní grafiky, přes implementaci platební brány a služeb českých dopravců, až po online propagaci skrze moderní online marketingové nástroje.

Cena eshopů od
Expert devu

0
let zkušeností

Šablonové webové stránky

od 12 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché, ale efektivní webovky.

Mikrostránky

od 7 500 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 30 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po do nejmenšího detailu propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 39 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba e-shopu na míru? Ano, jde to!

 V rámci letitých zkušeností jsme již vytvořili mnoho profesionálních e-shopů i webových stránek pro jednotlivce i velké firmy po celé republice. Pomohli jsme tak nakopnout online podnikání spoustě spokojeným zákazníkům, kteří si cení naší práce. Tvorba e-shopu Pardubice je tu pro každého, kdo hledá kvalitní a funkční e-shopové řešení se špičkovým servisem za férovou cenu.   

Elektronický obchod na míru přizpůsobíme přesně dle vašich potřeb a doplníme o veškeré funkce, kterými by měl disponovat. Můžete se tak těšit na zcela originální řešení, díky kterému získáte značný náskok před konkurencí a zároveň přivedete nové zákazníky.

Zbrusu nový e-shop na míru od firmy Expert Dev umožní vašim zákazníkům pohodlný a rychlý nákup s bezpečnou platbou a volbou příslušného dopravce. U projektů klademe důraz na snadnou orientaci zákazníka, přehlednost daných kategorií a moderní webdesign s možností filtrací daných produktů dle potřebných parametrů.

Jak budu následně hotový e-shop na míru spravovat?

Bojíte se, že od nás obdržíte hotový e-shop na míru a budete muset volat programátora, i když budete chtít jenom změnit popisek u produktu? Obáváte se zbytečně. Jako profesionálové z firmy Expert Dev dodáváme e-shopy na míru, které stojí na jednoduchém redakčním systému. Snadno se v něm naučíte provádět veškeré drobné úpravy zcela samostatně bez odborné pomoci. Naši vývojáři jsou vám však i nadále k dispozici s jakýmkoli požadavkem, a proto nás můžete kdykoliv kontaktovat.  

Tvorba e-shopu Pardubice

Proč šablonový e-shop?

Tvorba moderního a kvalitního e-shopu nemusí být vždy nejlevnější záležitostí. Největší výhodou šablonového e-shopu je úspora velkého množství času, peněz a práce. V rámci této služby vychází naši IT experti z již předpřipravené šablony, kterou jen doplní o potřebné textace a grafické podklady tak, aby vše perfektně sedělo pro váš byznys.  

Tvorba elektronického obchodu pomocí šablony vám pomůže stlačit náklady na minimum, a přesto dosáhnout maximálního výsledku. Šablonový e-shop vypadá profesionálně a má vše, co od něj očekáváte spolu se všemi potřebnými funkcemi.

Pokud tedy nechcete zbytečně přeplácet za tvorbu nového e-shopu, je pro vás šablonový e-shop skvělým a dostačujícím řešením, jak být na internetu skutečně vidět a navýšit své zisky.

Jak probíhá tvorba šablonového e-shopu pro Pardubické klienty?

Pokud budete mít zájem o naši službu – Tvorba e-shopu Pardubice, nejprve si společně ujasníme vaši představu o tematickém zaměření e-shopu a taktéž o finálním výsledku včetně vaší představy o investici do projektu.

V případě šablonového řešení společně vybereme nejvhodnější šablonu pro vaše podnikání, kterou následně upravíme na základě vašich přání a připomínek. Při práci s klienty stavíme na rychlé a vstřícné komunikaci. Můžete si tak být jistí, že finální podoba e-shopu bude maximálně odpovídat vašim požadavkům. Po dodání e-shopu jsme vám v případě potřeby kdykoli k dispozici v rámci aktualizací a pravidelného servisu.  

Jak stanovit přesnou cenu za tvorbu e-shopu?

Rádi byste znali ceník za službu Tvorba e-shopu Pardubice? Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Rádi se s vámi sejdeme i osobně nebo v rámci online konference.

Po první komunikaci vám sdělíme předběžnou cenu za váš projekt. Ta se následně odvíjí od vašich konkrétních požadavků na e-shop, velikosti elektronického obchodu a množství doplňujících funkcí.

Osobně se můžeme potkat v OC Grand (nám. Republiky 1400, 530 02 Pardubice I). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, můžeme naplánovat naši schůzku v kancelářích Desk Room (Sladkovského 67, 530 02 Pardubice).

Tvorba e-shopu Pardubice – Kvalitní propagace jako základ

Bez kvalitní propagace se dnes žádné online podnikání neobejde. Zaměření našeho týmu je široké, a proto vám k e-shopu rádi zajistíme dodatečné služby, které vám pomohou oslovit mnohem větší klientelu a navýšit tržby.

Díky kvalitní SEO optimalizaci se můžete spolehnout na to, že váš e-shop bude snadno dohledatelný v předních výsledcích u nejpoužívanějších vyhledávačů Google a Seznam, a to nejen díky správné volbě klíčových slov, ale i dalších postupů, které k SEO optimalizaci bezpochyby patří.

Kromě zkušených programátorů a vývojářů e-shopů máme k dispozici také špičkové grafiky, kteří se vám postarají o originální a poutavý webdesign, který nadchne každého zákazníka spolu s bannery a příspěvky na sociální sítě.

Náš marketingový tým se vám následně postará o tvorbu PPC reklam skrze nástroje Sklik a Google Ads. Poutavé textace spolu s PR články zajistí naši copywriteři.

Tvorba e-shopu Pardubice

Tvoříme e-shopy
na moderních
redakčních systémech

Existují desítky skvělých redakčních systémů (CMS). Bez ohledu na to, jaký druh webu vytváříte, pravděpodobně už pro něj existuje vhodný systém.

Problém spočívá v tom, že většina designérů a vývojářů nechce ztrácet čas tím, že se budou učit celou řadu různých redakčních systému. Chtějí se naučit jeden, maximálně dva, a tyto používat pro všechny své weby. To znamená, že potřebují systém, který je velmi flexibilní a výkonný. U nás máte jistotu, že umíme vyvíjet jakýmkoliv moderním CMS, který vždy přizpůsobíme vašemu podnikání

Níže uvedené redakční systémy skvěle vyhovují těmto požadavkům. Některé se staly všeobecně známými (přinejmenším mezi designéry), zatímco jiné jsou známé o něco méně. První tři uvedené systémy, WordPress, Joomla! a Drupal, jsou docela bezpochyby nejlepší redakční systémy, které se používají na webové stránky nebo e-shop řešení. Mezi nejznámější a nejpoužívanější CMS, které se spíše používají pro tvorbu internetových obchodů, patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Můžete si také přečíst náš článek –  „Proč mít web ve WordPressu? Rady, jak si poradit s jeho spuštěním a obsluhou “. 

SEO OPTIMALIZACE | COPYWRITINGGRAFICKÉ PRÁCE | ONLINE MARKETINGSOCIÁLNÍ SÍTĚ

Doplňkové služby k webovým stránkám

FAQ 1

Plánujete vlastní e-shop, který bude prodávat nejen v Pardubicích?

Dnešní doba přeje online obchodům více než kdy dříve, lidé si zvykli objednávat přes internet opravdu všechno a čas, kdy vstoupit na trh s vlastním e-shopem, je právně nyní.
Pokud hledáte k sobě spolehlivého partnera, který je schopen sestavit e-shop na míru vašemu podnikání, vyvinout funkční a automatizovaný systém, jsme rádi, že jste zavítali právě na stránky expert-dev.cz

FAQ 2

Proč si nechat založit e-shop na míru?

Oproti šablonovému e-shopu má e-shop na míru mnohem širší možnosti. Nejen, co se týče designu, kde naši grafici mohou vytvořit e-shop podle vašich představ, ale především, co se funkcí a editace týče. Rozložení e-shopu včetně kategorií a položek v menu bude na vašem uvážení, E-shop na míru dokáže splnit vaše
požadavky do nejmenšího detailu.

>>> Prohlídka webových řešení <<<  

FAQ 3

Design a e-shopu na míru

V dnešní době prodává vizuální stránka věci. Právě design tvoří v zákazníkových očích první dojem a často je právě design ten klíčový prvek, který rozhodne o tom, jestli na vašem e-shopu zůstane nebo se poohlédne jinde. Vynikněte svou značkou, bude se vám to vyplácet.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

Kolik toho e-shop na míru zvládne?

Víte, že bude potřeba na e-shop umístit obrovský počet produktů, mnoho kategorií a složitější filtry zboží a parametrů produktu? Počítáme s tím! Víte, že budete potřebovat e-shop, který by měl být hlavně výkonný? Není problém.

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Cena za tvorbu e-shopu se odvíjí podle jednotlivých řešení. Nabízíme micro shopy od 15 000 korun, šablonové e-shopy od 39 000 korun a e-shopy na míru, kde je cena stanovena individuálně, a to podle velikosti internetové obchodu a vašich požadavků na něj.

Ano. Můžete si vybrat z našich šablon, avšak pokud se vám nebude žádná šablona líbit, rádi vám vytvoříme váš vlastní design.

Nemáme. Tvoříme e-shopy v řádech jednotek produktů, ale také pro velké společnosti kde jsou stovky až tisíce produktů.

Vše se odvíjí od náročnosti e-shopu. Rozsáhlejší e-shopy zaberou i tři měsíce. Vše může být urychleno komunikací a přípravou veškerých podkladů pro jeho snadnější tvorbu.

Ano. Pro tvorbu e-shopů používáme redakční systémy, díky kterým je samotná správa e-shopů velmi jednoduchá. Při předání hotové práce vám vysvětlíme základní úpravy. Pokud však budete mít s čímkoliv problémy, můžete se na nás kdykoliv obrátit a my se vším rádi poradíme.

Ano. Pokud se v této nepříjemné situaci ocitnete, neprodleně nás informujte. Najdeme příčinu problému a vše vrátíme do funkčního stavu.

Pokud si přejete mít anglickou nebo slovenskou verzi, přidáme vám funkci, která váš e-shop přepne do požadovaného jazyka.

V posledních letech nastal enormní nárůst nákupů online. Více než polovina zákazníků preferuje provedení nákupu online. Zároveň oslovíte širší okruh zákazníků, kteří u vás můžou nakupovat téměř odkudkoliv. Investice do e-shopu se vám tímto velmi rychle vrátí.

SEO optimalizace

Propojení platební brány

Pro platbu za nákupy v e-shopech se používá několik způsobů. Nejrozšířenější a nejoblíbenější je pro zákazníky bezpochyby platba kartou nebo přes internetové bankovnictví. Aby bylo dosaženo potřebnému zabezpečení, je nutné propojení s platební bránou. V rámci e-shopového řešení si můžete vybrat z několika ověřených dodavatelů, jako je PayU, GoPay, ComGate, Stripe a GP Webpay. Můžete se tak spolehnout na to, že finální platba proběhne vždy hladce a bez komplikací.  

Rychlá expedice

SEO optimalizace

Pro každého zákazníka je samozřejmostí, aby si v každém elektronickém obchodě mohl vybrat z vícero kvalitních dopravců, kteří doručí zásilku v co nejkratším termínu. S rostoucím zájmem o online nakupování přibylo mnoho ověřených dopravců nabízejících zaslání domů nebo na výdejní místo. Pro své e-shopové řešení si tak můžete vybrat z přepravců jako je Zásilkovna, PPL, Česká pošta, Geis nebo WEDO.   

SEO optimalizace

Účtenky a faktury na jednom místě

V rámci firemního účetnictví se můžete spolehnout na to, že budete mít veškeré důležité dokumenty a faktury na jednom místě. Z účetních programů vám můžeme nabídnout oblíbené systémy, jako je například Helios, Pohoda, Abra Flexi, Profit nebo Money S3. Vždy budete mít vše přehledně k dispozici.