Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových stránek
Ústí nad Labem

Tvoříme weby na míru, šablonové weby, e-shopy, webové aplikace nebo microsite nejen v Praze. Máme také bohaté portfolio webových stránek v žádaných lokalitách jako je Ústí nad Labem.

Tvorba webových stránek
Ústí nad Labem

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Můžeme navrhnout webové stránky pro váš web, které budete hrdě sdílet se světem. Tyto stránky mají obrovský dosah a pomohou vám rozšířit vaše podnikání.

Vytváříme responzivní webové stránky vhodné pro mobilní zařízení. Tyto stránky jsou optimalizovány pro zobrazování na internetových vyhledávačích a jsou v souladu s moderními standardy. Obsah je dobře organizovaný a cílený na vaši cílovou skupinu. Vaši klienti vám a vaší společnosti budou důvěřovat, pokud při navrhování jejich webu nevynecháte žádné detaily.

0
let zkušeností

Webové stránky
od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek na dálku,
i když nejsem z Ústí nad Labem?

Tvorba webových stránek se v dnešní době vyvíjí. Stále více lidí používá online metody, které mohou eliminovat spoustu potíží s osobním setkáním. Rádi vám pomůžeme po telefonu nebo e-mailu. Můžete nás také potkat v našem studiu v Ústí nad Labem

E-SHOP NA MÍRU Ústí nad Labem

Naše společnost, Expert Dev, nabízí širokou škálu služeb, které pomáhají podnikům uspět v jejich online přítomnosti. Máme tým designérů, kteří jsou odborníky v různých odvětvích a dokážou vytvořit jedinečné návrhy pro potřeby každého podniku.

SEO OPTIMALIZOVANÝ MICROSITE Ústí nad Labem

Poskytujeme úspěšné SEO texty, grafické návrhy a optimalizace. Výsledky vyhledávání se také velmi rychle načítají, což znamená, že návštěvníci mohou získat to, co hledají, mnohem rychleji.

ŠABLONOVÉ STRÁNKY Ústí nad Labem

Šablonové weby jsou skvělým způsobem, jak ušetřit čas a peníze při vytváření webu. Nabízejí také velkou flexibilitu, pokud jde o design.

Šablony lze použít k mnoha různým účelům, jako je vytváření vstupních stránek webových stránek, blogových příspěvků nebo profilů na sociálních sítích. Šablony jsou předem vytvořeny s nezbytnými prvky a funkcemi, které vám pomohou ušetřit čas a peníze při vytváření vašeho webu.

Šablona je předem vytvořená sada obsahu, kterou lze upravit tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Často přicházejí se snadno použitelným rozhraním přetahování, které vám umožňuje rychle je přizpůsobit vlastním obsahem a obrázky.

CENA TVORBY WEBŮ Ústí nad Labem

Rádi byste znali ceník tvorby webů Ústí nad Labem? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v OC Forum (Bílinská 3490, 400 01 Ústí nad Labem-město) Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích Meat Space (Ulice Masarykova 3127/28, 400 01 Ústí nad Labem)

Na jakém systému
stojí naše weby

Náš tým návrhářů webových stránek, webových vývojářů a SEO odborníků považuje redakční systém WordPress za snadno použitelný. Je to příjemné a efektivní a ponechává vám spoustu času soustředit se na jiné úkoly. Obsahuje také množství doplňků, které mohou pomoci výrazně zlepšit vaše podnikání.

Dokážeme vám vytvořit webovou stránku na libovolném redakčním systému, který si vyberete dle vlastních představ. Mezi nejoblíbenější e-shopové redakční systémy patří Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify.

Máte zájem o naše služby?

FAQ 1

PROČ INZERUJEME TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK PRO ZÁKAZNÍKY V Ústí nad Labem?

Máme řadu klientů z Ústí nad Labem. Jsou spokojení s kvalitou práce i dodržováním smluvených termínů. Co je ale největším lákadlem, jsou naše ceny, které mohou být i poloviční v porovnání s ústeckou konkurencí.

Propracované mnohastránkové weby na míru, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel.

Podnikáte v Ústí nad Labem nebo Ústeckém kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FAQ 2

POTŘEBUJETE WEB NA MÍRU NEBO MICROSITE?

Jednostránková prezentace microsite funguje na velmi jednoduchém principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítá a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak svým zákazníkům zase o něco blíž.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od začátku do konce, budete mít původní design a grafické zpracování, kompletní textaci SEO copywriterem a web bude doladěný po technické i marketingové stránce.

>>> Prohlídka webových řešení <<<

FAQ 3

CO JE K TOMU VŠE POTŘEBA?

Jediné, co od vás k tvorbě webů Ústí nad Labem budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

PROČ UMÍME WEBOVÉ STRÁNKY ZA TAK PŘÍZNIVÉ CENY?

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Ústí nad Labem

Díky našim optimalizačním postupům jsme dokázali lépe využít prostor dostupný na Googlu. Google nám nabízí bezpečnější způsoby zobrazování webových stránek a také je prezentuje způsobem, který zlepší viditelnost. 

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Ústí nad Labem

SEO optimalizace

Výběr klíčových slov pro vaši vstupní stránku je jednou z nejdůležitějších součástí SEO. Podívali jsme se na klíčová slova jako webdesign, webdesign a v Ústí nad Labem. Může být užitečné najít klíčové slovo související s vaší firmou

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Ústí nad Labem přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Pokud člověk narazí na váš web z vyhledávače, dokazuje to, že naše SEO funguje. Jsme rádi, že na vás udělali dojem!

Nejste z Ústí nad Labem?
nevadí

Odkazy služeb - mapa