Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Tvorba webových stránek
Pardubice

Věnujeme se tvorbě webových stránek na míru, které vytváříme na vlastním redakčním systému a umíme jej uzpůsobit jakékoliv webové funkcionalitě. Zaměřujeme se i na tvorbu šablonových webových stránek, které stavíme na současných redakčních systémech (CMSWordPressJoomla nebo Drupal. Umíme špičkově optimalizované microsite webové stánky, ale zkušenosti máme i s úpravou libovolného open source webového řešení.

Chtěli byste se dozvědět více o službě tvorba webových stránek Pardubice? 

Digitální
agentura Brno

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Sháníte kvalitní firmu, která se vám postará o kompletní tvorbu vašeho nového webu? V tom případě jste u nás správně! Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, ale nabízíme i šablonová řešení. Postaráme se vám o microsites i webové aplikace! Jediné, co pro to musíte udělat je, se na nás obrátit! Nezáleží na tom, jestli jste z Pardubic nebo z malé vesničky na Moravě, my jsme tady vždy pro vás. Nikdy nebylo jednodušší mít perfektní web!

0
let zkušeností

Cena webových stránek od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Kompletní webové řešení
od Expert-devu!

S tvorbou webových stránek máme téměř deset let zkušeností a dokážeme si poradit i s tou nejnáročnější zakázkou. Nabízíme kreativní design, spolehlivost, inovace, rychle, ale kvalitně odvedou práci, a to vše za velmi příznivé ceny.

Na námi vytvořených webech najdou vaši zákazníci vždy veškeré informace, které potřebují o vašem podnikání vědět. Díky přehlednosti a inovativnímu vizuálu dokážete zaujmout nejednoho potenciálního zákazníka.

Tvorba webových stránek Pardubice

Jak bude naše spolupráce probíhat?

Pokud máte nějaké podklady (texty, nápady na vizualizaci, referenční web, fotografie), tak nám je můžete zaslat. Jestliže však nemáte žádné, tak to vůbec nevadí! O texty na web se vám postaráme, vytvoříme vám návrh grafické stránky a následně s vámi vše zkonzultujeme. Zašleme vám náš návrh a poté zapracujeme vaše komentáře, připomínky a nápady na zlepšení.

Weby tvoříme v nejlepších redakčních systémech

Tvorba webu probíhá primárně ve WordPressu, který nám umožňuje vytvořit kvalitní webové stránky. Nejsou nám však cizí ani redakční systémy Joomla! nebo Drupal. Od nás tak můžete očekávat pouze perfektně provedenou práci. Díky našim širokým znalostem hned několika redakčních systémů nás nezastaví nic v tom, abychom vám dokázali zpracovat i ten nejzákeřnější web. Zároveň jsou velmi jednoduché na práci, proto po dokončení naší tvorby hravě zvládnete správu svého webu sami.

Bezproblémová funkčnost i vzhled na všech zařízení

Responzivní web je pro nás základ, proto se nemusíte obávat, že vaše stránky nebudou kompatibilní s chytrými telefony nebo tablety. Váš web bude mít v kapse všichni kdykoliv k dispozici.

Postaráme se vám i o optimalizaci webu

Samozřejmostí je pro nás také provedení optimalizace (SEO) u všech webů. Díky tomu se vaše stránky budou zobrazovat na předních příčkách ve vyhledávání, čímž si zvýšíte nejen návštěvnost webových stránek, ale i počet svých spokojených zákazníků.

Vytvoříme vám textaci webu na základě analýzy klíčových slov, díky které vám neuniknou první příčky ve vyhledávání na Googlu.

Samotným vytvořením webu to u nás nekončí

Tvorba webu u nás nekončí pouhým vytvořením stránky v redakčním systému a nahráním textů. Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší doménu, vytvoříme vám vlastní e-mailové účty, a nebo i zabezpečení SSL.

CENA TVORBY WEBŮ Pardubice

Rádi byste znali ceník tvorby webů PardubiceKontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v OC Grand (nám. Republiky 1400, 530 02 Pardubice I). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích Desk Room (Sladkovského 67, 530 02 Pardubice)
Tvorba webových stránek Pardubice

Na jakém systému
stojí naše weby

Pro uživatele, kteří si chtějí web následně spravovat sami, je díky své jednoduchosti na naučení nejlepší volbou redakční systém WordPress. Je přehledný, příjemně se v něm pracuje a nabízí nepřeberné množství funkcí a dalších rozšíření.

Umíme ovšem tvořit weby na velké části známých redakčních systémů, jež volíme podle představ a účelu zákazníka. Co se tvorby e-shopů týče, stavíme je na systémech Prestashop, Shopify, Magento nebo OpenCart

Máte zájem o naše služby?

FAQ 1

Webové stránky jsou nutností v dnešní době

Mnoho lidí podceňuje sílu kvalitního webu, avšak my moc dobře víme, že v dnešní době se jedná o úplný základ. Nezáleží na tom, jestli jste velká společnost nebo drobný živnostník. Webové stránky dokážou oslovit široké publikum vašich potencionálních zákazníků, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.

FAQ 2

Chcete prodávat své produkty online?

Vytvoříme vám e-shop! Stále více lidí upřednostňuje nákupy v online prostředí oproti klasickým kamenným prodejnám. Pojďte společně s námi s dobou a oslovte tak mnohem více zákazníků. Vytvoříme vám e-shop buďto na míru, a nebo podle šablon. Nezáleží, jestli na e-shopu budete mít pět položek či tisíce.

FAQ 3

Microsite jako praktický doplněk

Microsite je skvělou volbou, pokud chcete přidat na svůj web téma, které se ke hlavnímu webu příliš nehodí. Oddělená stránka, která bude propojená s hlavním webem je perfektním řešením. Microsite bude ve stejném designu jako váš web hlavní a všichni hned poznají, že tyto weby jsou z jedné společnosti.

FAQ 4

CO K TOMU BUDEME POTŘEBOVAT?

Při tvorbě webu vznikne originální design a text přímo pro Vaše potřeby. Od Vás budeme potřebovat pouze základní podklady, jako jsou informace o firmě, nabízené služby, případně fotografie a obrázky. Pokud však fotky nevlastníte, nezoufejte, dodáme Vám profesionální.

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.
Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.
Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnů, rozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.
SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Pardubice

Využíváme prostor, který Google nabízí svým webovým stránkám, které vytváří kvalitní SEO a pravidelně optimalizují. Google je nejúčinnějším místem pro prezentaci webových stránek. – tvorba webových stránek Pardubice.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Pardubice

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Pardubice, tvorba webu Pardubice, tvorba webových stránek v Pardubice. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Pardubice přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje.