Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových stránek Pardubice

Věnujeme se propracované tvorbě webových stránek na míru, které vytváříme na vlastním redakčním systému a umíme jej uzpůsobit jakékoliv webové funkcionalitě. Zaměřujeme se i na tvorbu šablonových webových stránek, které stavíme na současných redakčních systémech (CMSWordPressHeadless, Joomla nebo Drupal. Umíme i špičkově optimalizované microsite  webové stánky, ale zkušenosti máme i s úpravou libovolného open source webového řešení.

U nás se můžeme spolehnout na vysokou kvalitu, dodržení termínů a rychlou komunikaci.  

Chtěli byste se dozvědět něco více o službě tvorba webových stránek Pardubice? 

Tvorba webových stránek Pardubice

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se vám postará o kompletní tvorbu vašeho nového webu? V tom případě jste u nás správně! Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, ale nabízíme i šablonová řešení. Postaráme se vám o microsites i webové aplikace! Neváhejte se na nás obrátit. Nezáleží na tom, jestli jste z Pardubic nebo z blízkého okolí. Naše firma je vám všude k dispozici.

 

Naši experti využívají nejmodernější technologie, což Vám dodá maximální náskok před konkurencí a zároveň tak využijete maximum, které je pro vaše podnikání k dispozici.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Kompletní webové řešení
od Expert-devu!

S tvorbou webových stránek máme téměř deset let zkušeností a dokážeme si poradit i s tou nejnáročnější zakázkou. Nabízíme kreativní design, spolehlivost a inovace. Samozřejmostí je taktéž rychle, ale kvalitně odvedená práce, a to vše za velmi příznivé ceny.

Na webových stránkách od našich expertů vaši zákazníci najdou vždy veškeré informace, které potřebují o vašem podnikání vědět. Díky přehlednosti a inovativnímu vizuálu dokážete zaujmout nejednoho potenciálního zákazníka.

Tvorba webových stránek Pardubice

Weby tvoříme v nejlepších redakčních systémech

Tvorba webu probíhá primárně ve WordPressu, který nám umožňuje vytvořit kvalitní webové stránky. Nejsou nám však cizí ani redakční systémy Joomla! nebo Drupal. Od nás tak můžete očekávat pouze perfektně odvedenou práci. Díky našim širokým znalostem hned několika redakčních systémů nás nezastaví nic v tom, abychom vám dokázali zpracovat i ten nejnáročnější web.

 

Webové stránky Pardubice od našeho týmu odborníků jsou zároveň velmi jednoduché na práci, proto po dokončení naší tvorby hravě zvládnete správu svého webu sami. Po dodání webové stránky jsme vám i nadále k dispozici a můžeme tak společně prodiskutovat například další úpravy a změny.

Bezproblémová funkčnost i vzhled na všech zařízeních

Responzivní web je pro nás základ, proto se nemusíte obávat, že vaše stránky nebudou kompatibilní s chytrými telefony nebo tablety. Váš web tak budete mít vždy k dispozici na různých zařízeních současně.

Stránky bude taktéž možné spustit ve všech používaných prohlížečích – Google Chrome, Safari, Firefox, Microsoft Edge a Opera. Následně můžeme vaši stránku propojit s dalšími webovými aplikacemi přes rozhraní API.

Tvorba microsite webů Pardubice

Velmi oblíbenou službou je taktéž tvorba jednostránkových microsite webů. Díky jednoduchosti těchto webových stránek jsme schopní provést důkladnou optimalizaci, díky které se dostanete do popředí nejpoužívanějších vyhledávačů.

Microsite stránky stavíme na atraktivních investičních doménách. Můžeme tak snadno zacílit na přesnou lokalitu a obor. Plně optimalizované weby najdete ve vyhledávači Google pomocí následujících klíčových slov:

SEO Pardubice - pro nás samozřejmost

S naší firmou se také můžete plně spolehnout na provedení SEO optimalizace u všech webů. Díky tomu se vaše stránky budou zobrazovat na předních příčkách ve vyhledávání. Tím si zvýšíte nejen návštěvnost webových stránek, ale i počet svých spokojených zákazníků.

Vytvoříme vám textaci webu na základě analýzy klíčových slov, díky které Vám neuniknou první příčky ve vyhledávačích na Seznamu a Googlu. Noví zákazníci vás tak budou moci snadno vyhledat a ihned využít vaši službu nebo produkt.

Samotným vytvořením webu to u nás nekončí

Tvorba webu Pardubice u nás nekončí pouhým vytvořením stránky v redakčním systému a nahráním textů. Pomůžeme Vám také vybrat tu nejlepší doménu, vytvořit vlastní emailové účty, anebo i zabezpečení SSL.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

V rámci spolupráce se můžeme setkat v moderních prostorech našich kanceláří. K dispozici jsme ovšem i na telefonu a online.

Pokud máte vlastní nápady, ať už se jedná o textaci, grafické podklady nebo fotografie, tak nám je můžete zaslat. Naši experti je rádi upraví a přizpůsobí vašim potřebám. Jestliže však žádné nemáte, tak se nemusíte ničeho bát. O vše se rádi postaráme a následně s vámi vše zkonzultujeme. Zašleme vám náš návrh a poté zapracujeme vaše připomínky a nápady na zlepšení.

Ceník za službu tvorba webových stránek Pardubice

Rádi byste znali ceník za službu Tvorba webových stránek Pardubice? Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Po první komunikaci Vám sdělíme předběžnou cenu za váš projekt. Ta se následně odvíjí od vašich konkrétních požadavků.

Na kafé se můžeme potkat v OC Grand(nám. Republiky 1400, 530 02 Pardubice I). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích Desk Room (Sladkovského 67, 530 02 Pardubice)

Máte zájem o naše služby?

FAQ 1

Kvalitní webové stránky jsou základ

Spousta podnikatelů velmi podceňuje přínos kvalitně vypracovaných webových stránek. Pro nás se však jedná o základní stavební kámen, který je pro současnou dobu nutností. Bez ohledu na velikost vaší firmy, moderní a optimalizované webové stránky mohou oslovit spoustu nových zákazníků pro vaše podnikání.

FAQ 2

Tvorba e-shopu Pardubice
- skvělá volba pro vaše online podnikání

Stále více zákazníků preferuje nákupy online oproti klasickým kamenným prodejnám. Za tímto účelem jsou vám k dispozici naši experti s návrhem na kvalitní e-shop. Ten vám můžeme vypracovat na míru nebo podle šablon. Následně tak můžete oslovit nové zákazníky, ať už plánujete vystavit jen pár položek nebo stovky.

FAQ 3

Webové stránky levně - s námi žádný problém

V případě nejjednoduššího řešení tvoříme šablonové webové stránky, kde je základní kostra webových stránek již hotová, což našemu týmu ušetří spoustu práce.

Dále se naši experti již mohou plně věnovat tvorbě grafických podkladů, které plně přizpůsobí vašim potřebám. Následně vám vytvoříme poutavou textaci a pomocí SEO optimalizace docílíme toho, aby se webová stránka zobrazovala na nejvyšších příčkách ve vyhledávání. Ceny za takový web se u nás pohybují již od 8 000,- Kč

FAQ 4

Co vše pro vás dále zajistíme?

Naše firma je vám kdykoliv k dispozici se všemi vašimi požadavky. Ať už se tedy jedná o tvorbu webových stránek, webových aplikací, grafických návrhů nebo poutavých textů, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Svých zákazníku si ceníme, a proto se můžete spolehnout na špičkový servis, rychlou komunikaci a dodržení stanovených termínů.

Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Nejprve připravíme kvalitní návrh, který s vámi poté probereme a doladíme dle vašich potřeb. Následně se náš tým pustí do práce. Vypracujeme pro vás takové webové stránky, které budou rychlé, optimalizované a kompatibilní na všech zařízeních.

Cena se odvíjí od vašich konkrétních potřeb. Sdělte nám svoji představu o projektu a výši investic a společně poté najdeme nejvhodnější řešení. Pokud hledáte to nejlevnější řešení, u nás tvorba webových stránek začíná na 9500,- Kč

Pokud máte vlastní textace, fotografie, grafické návrhy a podobně, naši experti je zkontrolují a upraví dle vašich potřeb. Pokud však žádné nemáte, nemusíte se bát. Náš tým grafiků a copywriterů se vám postará o kvalitní obsah, který zaujme každého zákazníka.

Ano. Naše firma využívá moderní redakční systémy, ve kterých lze snadno upravit veškerý obsah. Také se vám rádi postaráme o pravidelnou aktualizaci vašeho obsahu sami.

Doba vypracování vašeho webu se odvíjí od složitosti a počtu potřebných služeb.  Jednoduché webové stránky jsme schopni dodat do sedmi pracovních dnů, složitější až do tří měsíců. Celý proces lze urychlit díky pravidelné komunikaci.

Ano, jazykové mutace pro vás hravě zvládneme. Například pro právnickou kancelář  Moreno Vlk & Asociados jsme vypracovali webovou stránku s obsahem v češtině, slovenštině, angličtině a španělštině.

Působíme po celé České republice. Kromě Pardubic jsme vám ovšem také k dispozici telefonicky i online. Rádi se přizpůsobíme vašim časovým potřebám.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Pardubice

Využíváme prostor, který Google nabízí svým webovým stránkám, které vytváří kvalitní SEO a pravidelně optimalizují. Google je nejúčinnějším místem pro prezentaci webových stránek. – tvorba webových stránek Pardubice.

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Pardubice

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Pardubice, tvorba webu Pardubice, tvorba webových stránek v Pardubice. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Pardubice přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. 

Nejste z Pardubic?
nevadí

Mapa měst