Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových stránek
Karlovy Vary

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových webových stránek, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Karlových Varech.

Digitální
agentura Brno

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Tvoříme profesionální webové stránky, které umíme ušít přímo na míru. Takové, které si získávají oblíbenost cílové skupiny, osloví široké publikum a pomocí kterých rozvinete své podnikání na internetu.

Naše stránky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám stolních i mobilních zařízení. Zvláštní pozornost věnujeme uživatelské zkušenosti a zaměřujeme se na stránky, které se ve výsledcích vyhledávačů umístí na předních místech. Budování důvěry u vašich klientů je životně důležité a považujeme za prioritu zabývat se jakýmkoli detailem, i když se zdá nedůležitý. Můžete se tak spolehnout, že do vašeho webu vkládáme maximum možného úsilí.

0
let zkušeností

Webové stránky
od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek na dálku,
i když nejsem z Karlových Varů?

WebDesign je služba provozovaná vzdáleně. Nezáleží na tom, zda se to děje na dálku, jsme k dispozici na telefonu a veškerá komunikace může mít v případě potřeby tuto formu. Naše kancelář se nachází nedaleko Karlových Varů a rádi se s Vámi setkáme osobně.

Tvorba webových stránek Karlovy Vary

E-SHOP NA MÍRU Karlovy Vary

V dnešní době se obchoduje především online, tak využijte a navštivte náš internetový obchod – Tvorby webů Karlovy Vary. Vytvoříme pro vaši firmu e-shop na míru s detailním designem.

SEO OPTIMALIZOVANÝ MICROSITE Karlovy Vary

Náš tým se specializuje na vysoce funkční technický design, jehož výsledkem je rychlé načítání a elegantní uživatelský zážitek. Usnadněte svému webu práci s naší pomocí.

ŠABLONOVÉ STRÁNKY Karlovy Vary

Jedná se o nejlevnější web, protože je to velmi jednoduchý web. Cena se může pohybovat v řádu stovek korun, ale vyplatí se investovat, což vám umožní ušetřit čas a námahu od starostí s tvorbou obsahu. Naše mediální společnost je schopna neustále aktualizovat šablony webových stránek tak, aby byly vždy aktuální s image vaší značky. Všechny potřebné kontaktní údaje a ještě více, včetně nejnovějších tiskových zpráv, najdou návštěvníci na naší domovské stránce.

CENA TVORBY WEBŮ Karlovy Vary

Rádi byste znali ceník tvorby webů Karlovy Vary? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně. Na kafé se můžeme potkat v OC Varyáda (Kpt. Jaroše 375/31, Dvory, 360 06 Karlovy Vary). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích VINDOBONA (T. G. Masaryka, 859/18 Karlovy Vary)
Tvorba webových stránek Karlovy Vary | Redakční systémy

Na jakém systému
stojí naše weby

Z vlastní zkušenosti víme, že uživatelům, kteří si následně svůj web spravují sami, vyhovuje nejvíce redakční systém WordPress. Je poměrně jednoduchý na naučení, příjemně se v něm pracuje, je přehledný a nabízí mnoho možností rozšíření a dalších funkcí a pluginů

Umíme tvořit weby na velké části známých redakčních systémů, volíme je tak, aby především sloužili účelu zákazníka. E-shopy pak stavíme na systémech Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Máte zájem o naše služby?

FAQ 1

PROČ INZERUJEME TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK PRO ZÁKAZNÍKY V Karlových Varech?

Máme řadu klientů z Karlových Varů. Jsou spokojení s kvalitou práce i dodržováním smluvených termínů. Co je ale největším lákadlem, jsou naše ceny, které mohou být i poloviční v porovnání s karlovarskou konkurencí.

Propracované mnohastránkové weby na míru, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel.

Podnikáte v Karlových Varech nebo Karlovarském kraji? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FAQ 2

POTŘEBUJETE WEB NA MÍRU NEBO MICROSITE?

Jednostránková prezentace microsite funguje na velmi jednoduchém principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítá a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak svým zákazníkům zase o něco blíž.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od začátku do konce, budete mít původní design a grafické zpracování, kompletní textaci SEO copywriterem a web bude doladěný po technické i marketingové stránce.

>>> Prohlídka webových řešení <<<

FAQ 3

CO JE K TOMU VŠE POTŘEBA?

Jediné, co od vás k tvorbě webů Karlovy Vary budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

PROČ UMÍME WEBOVÉ STRÁNKY ZA TAK PŘÍZNIVÉ CENY?

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Karlovy Vary

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci.  Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Karlovy Vary

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Karlovy Vary

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Karlovy Vary, tvorba webu Karlovy Vary, tvorba webových stránek v Karlových Varech. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Karlovy Vary přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. 

Nejste z Karlových VArů?
nevadí

Mapa měst