Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových stránek
Jihlava

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, šablonových webových stránek, e-shopů, webových aplikací nebo microsite nejen v Jihlavě.

Tvorba webových stránek Jihlava

Tvoříme webové stránky na moderních redakčních systémech

Tvoříme profesionální webové stránky, které umíme ušít přímo na míru. Takové, které si získávají oblíbenost cílové skupiny, osloví široké publikum a pomocí kterých rozvinete své podnikání na internetu.

Budujeme jak statické, tak i dynamické weby, všechny splňují moderní standardy a jsou plně optimalizované pro mobilní zařízení. Dbáme také na pojetí moderní architektury a obsahovou stránku, které posunou webové stránky na vrchní pozice vyhledavačů. Získání důvěry vašich klientů je klíčové, proto při tvorbě webových stránek nepodceňujeme žádný detail.

0
let zkušeností

Cena webových stránek od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

Tvorba webových
stránek na dálku,
i když nejsem z Jihlavy?

Tvorba webu, to je služba, která probíhá ve virtuálním prostoru. Ničemu tak nevadí, pokud probíhá na dálku, spojit se s vámi můžeme po telefonu a veškerá spolupráce může mít takovouto podobu. Rádi vás však uvidíme i osobně, a to buď v našich kancelářích, případně se s vámi sejdeme přímo v Jihlavě.

Tvorba webových stránek Jihlava

E-SHOP NA MÍRU Jihlava

V dnešní době probíhá obchodování převážně online, využijte toho i vy a přejděte na e-shopové řešení Tvorby webů Jihlava od expertdevu. Vytvoříme vám funkční e-shop s designem na míru.

SEO OPTIMALIZOVANÝ MICROSITE Jihlava

 Špičková optimalizace a vysoká pozice ve vyhledávání, profesionální SEO texty a designové grafické zpracování. Funkční technické provedení, rychlost načítání a responzivita. 

ŠABLONOVÉ STRÁNKY Jihlava

Jde o finančně nejméně náročnou variantu webu. Cena této webové stránky se pohybuje v řádech stokorun, jde o jednoduchou a především snadno citovatelnou www stránku. Lze ji pravidelně aktualizovat přizpůsobovat si k obrazu svému, zákazník na šablonové webovce najde všechny potřebné informace, kontaktní údaje, to vše na jednom místě, stručně a přehledně.

CENA TVORBY WEBŮ Jihlava

Rádi byste znali ceník tvorby webů JihlavaKontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v City Park Jihlava (Citypark Jihlava Hradební 1, 586 01 Jihlava). Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích CityHUB Jihlava (Palackého 44, Jihlava, 586 01)
Tvorba webových stránek Jihlava | Redakční systémy

Na jakém systému
stojí naše weby

Z vlastní zkušenosti víme, že uživatelům, kteří si následně svůj web spravují sami, vyhovuje nejvíce redakční systém WordPress. Je poměrně jednoduchý na naučení, příjemně se v něm pracuje, je přehledný a nabízí mnoho možností rozšíření a dalších funkcí a pluginů

Umíme tvořit weby na velké části známých redakčních systémů, volíme je tak, aby především sloužili účelu zákazníka. E-shopy pak stavíme na systémech Prestashop, Magento, OpenCart nebo Shopify

Máte zájem o naše služby?

FAQ 1

PROČ INZERUJEME TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK PRO ZÁKAZNÍKY V Jihlavě?

Máme řadu klientů z Jihlavy. Jsou spokojení s kvalitou práce i dodržováním smluvených termínů. Co je ale největším lákadlem, jsou naše ceny, které mohou být i poloviční v porovnání s jihlavskou konkurencí.

Propracované mnohastránkové weby na míru, objemné e-shopy, ale i malé microsite stránky, které si může dovolit i jednotlivec nebo malý podnikatel.

Podnikáte v Jihlavě nebo v kraji Vysočina? Zaujměte svou klientelu precizní webovou prezentací.

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FAQ 2

POTŘEBUJETE WEB NA MÍRU NEBO MICROSITE?

Jednostránková prezentace microsite funguje na velmi jednoduchém principu. Je plně responzivní pro počítače i mobily, rychle se načítá a zákazník má všechny potřebné informace dostupné napřímo a v rámci jedné stránky.

A právě díky své nenáročnosti je využití micrositu příznivé i pro vyhledávač Google. Kvalitně optimalizovaný SEO microsite vystřelí na první místa ve vyhledávačích a vy jste tak svým zákazníkům zase o něco blíž.

Oproti tomu web na míru pro vás budeme budovat od začátku do konce, budete mít původní design a grafické zpracování, kompletní textaci SEO copywriterem a web bude doladěný po technické i marketingové stránce.

>>> Prohlídka webových řešení <<<

FAQ 3

CO JE K TOMU VŠE POTŘEBA?

Jediné, co od vás k tvorbě webů Jihlava budeme potřebovat, jsou základní podklady – info o firmě, služby, které nabízíte a podobně a případně i vaše vlastní obrázky a fotografie. Pokud je však nevlastníte, dodáme profesionální fotky sami. Obdobně je to i se strukturou webu.

Při následné tvorbě webu tak vznikne originální design a text psaný přímo pro vás a webová stránka bude programovaná na míru vašim potřebám. Můžete mít vícestránkový web se spoustou pluginů a rozšíření, měřičů návštěvnosti a konverzí.

>>> Cena webových stránek <<<

FAQ 4

PROČ UMÍME WEBOVÉ STRÁNKY ZA TAK PŘÍZNIVÉ CENY?

V případě základní webové stránky jde o šablonový web. Základní šablona je přichystaná a naprogramovaná, zbývají tak takové práce, jako vytvořit texty, grafiku a stránku SEO optimalizovat. Náklady na samotný vznik webu jsou tak stlačeny velmi nízko. Jediné, co platíte po předání hotové webové stránky, je udržovací poplatek za doménu. Nízké ceny pro vás udržujeme především proto, že nabízíme vše v jednom a web pro vás připravujeme jako celek včetně copywritingu i grafiky.

kontaktní osoba společnosti Expert Dev - Jiří Nevařil

Jiří Nevařil

Designer / Programátor

Online schůzka

Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Jihlava

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci.  Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Jihlava

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Jihlava

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Jihlava, tvorba webu Jihlava, tvorba webových stránek v Jihlava. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Jihlava přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. 

Nejste z Jihlavy?
nevadí

Mapa měst