Expert Dev, s.r.o.

Tvorba webových stránek Plzeň

Zabýváme se tvorbou webových stránek na míru, které vyvíjíme na vlastním CMS systému a umíme jej přizpůsobit jakékoliv webové funkcionalitě. Nabízíme také i vývoj šablonových webových stránek, které stavíme na moderních redakčních systémech (CMS) WordPress, Joomla nebo Drupal. Specializujeme se na optimalizované microsite webové stánky, ale zkušenosti máme i s úpravou jakéhokoliv open source webového řešení.

Chcete znát více informací o službě tvorba webových stránek Plzeň?

Tvorba webových
stránek Plzeň

Tvorba webových stránek na míru, microsite nebo e-shop

Naše webové stránky jsou přizpůsobeny vašim potřebám a zájmům. Budou mít větší přitažlivost pro oblíbenou cílovou skupinu, což znamená, že budete mít šanci rozvíjet své podnikání pomocí poutavého webu.

Pokud hledáte skvělý design webových stránek, můžeme vám pomoci. Naším slibem je, že vaše stránky budou rychlé, vhodné pro mobily a vše mezi tím. Je důležité získat si důvěru svých klientů. Proto při tvorbě webu zvažujeme každý detail.

0
let zkušeností

Cena webových stránek
od Expert devu

Šablonové webové stránky

od 25 000 Kč

Pro menší firmy a živnostníky, kterým stačí jednoduché webovky.

Mikrostránky

od 8 000 Kč

Pro všechny, kteří potřebují rozšířit svůj web o novou mikrostránku.

Webové stránky na míru

od 50 000 Kč

Pro větší podnikatele, kteří touží po propracovaném a jedinečném webu.

E-shop

od 50 000 Kč

Pro každého, kdo chce úspěšně prodávat zboží na internetu.

Naši
vážení
zákazníci

Nově
vybrané reference

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK A
WEBOVÝCH FUNKCÍ NA MÍRU

Máte představu o webu, který chcete, ale nevíte na koho se obrátit? Jste na správném místě! Dokážeme vytvořit profesionální webovou stránku, která je přizpůsobena vašim potřebám – koneckonců naši práci zaměřujeme na vaše konkrétní přání a potřeby. Všechny naše stránky mají nekompromisní rychlost, čistý kód, kvalitní CMS a mnoho dalších funkcí. Ty jsou k dispozici v jakémkoli prohlížeči nebo tabletu.

Jsme tu od roku 2019 a pro naše klienty jsme již vytvořili přes 100 webových stránek – všechny jsou přizpůsobeny jejich potřebám. Jsme tady, abychom zůstali!

Kdy je vhodné zvolit webové řešení na míru? 

  • plánujete střední nebo velký projekt
  • počítáte s vysokou návštěvností
  • funkce vašeho řešení musejí být přesně podle vašich požadavků
  • chcete extra rychlé řešení bez limitů
  • kladete důraz na originalitu a kvalitu
  • myslíte to vážně se SEO a konkurenci chcete strčit do kapsy
  • je pro vás důležitá bezpečnost

WEBOVÉ STRÁNKY POMOCÍ ŠABLONY

Díky předpřipraveným šablonovým řešením nabízíme weby za rozumnou cenu pro majitele webů. Připravené šablony patří k nejlevnějším řešením a nabízejí řešení pro provoz vlastních stránek na jedno kliknutí.

Víme, že máte širokou škálu možností! Proto je každý web vytvořen individuálně pro vás. Můžeme jej kdykoli aktualizovat a přidat na blog nový obsah (nebo jej změnit). Možnosti jsou nekonečné, postaráme se o to, abychom vždy dostali vaši vizi.

Nejlepší způsob, jak začít s novým podnikáním, je vybrat si šablonu, která již obsahuje vše, co potřebujete. Tato šablonová řešení vám poskytnou vše, co budete potřebovat z hlediska SEO optimalizace a dosažení vyšší pozice ve vyhledávačích.

MICROSITE JAKO KVALITNĚ OPTIMALIZOVANÉ WEBOVÉ ŘEŠENÍ

Web Plzně je vytvořen pomocí konceptu microsite. Mikrostránky obecně zahrnují jednostránkové řešení a snadno se používají. Mohou také poskytnout vynikající služby vašemu hlavnímu fermentačnímu místu poskytováním doplňkového obsahu. Využitím různých technik digitálního marketingu můžeme vaší firmě zajistit vysoké umístění ve vyhledávačích.

Zoptimalizujeme vaše stránky tak, aby byly jedničkou ve vyhledávačích. Naši profesionálové vědí, jak získat a udržet váš web na vrcholu seznamu výsledků s naším efektivním responzivním webovým designem, SEO a výkonným textovým obsahem.

Chcete rozšířit své podnikání v Plzni? Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, mohou být webové stránky microsite. Tento typ webových stránek je výhodný zejména pro malé podniky, které mají omezený rozpočet a málo času soustředit se na marketing svých služeb.

CENA ZA TVORBU WEBOVÝCH STRÁNEK PLZEŇ

Máme řadu pohybů, které se liší cenou. Stále od vás požadujeme určité podrobnosti, abychom vám mohli poskytnout cenovou nabídku. To zahrnuje vytvoření vašeho webu, grafický design, doprovodný text a další propagaci na jeho propagaci.

„Řešení, která nabízíme, jsou téměř nekonečná a měla by být schopna uspokojit potřeby každého.“

Rádi byste znali ceník tvorby webů Plzeň? Kontaktujte nás emailem i telefonicky, rádi se s vámi sejdeme i osobně.

Na kafé se můžeme potkat v OC Rokycanská (Rokycanská 1424/128, 312 00 Plzeň 4-Doubravka).  Pokud dáváte přednost kanceláři a řešit váš projekt v naprostém soukromí, tak můžeme naplánovat schůzku v kancelářích Kolektiv Hub (Kopeckého sady 329/8, 301 00 Plzeň 3).

Tvorba webových stránek Plzeň

POUŽÍVÁME REDAKČNÍ SYSTÉMY,
KTERÉ SE ŘADÍ MEZI NEJPROPRACOVANĚJŠÍ

Vytvoříme vám webové stránky díky kterým oslovíte více potenciálních zákazníků, představíte svou firmu široké veřejnosti a můžete ji i využívat pro pravidelnou komunikaci pomocí PR článků či blogu. Pro tvorbu využíváme primárně redakční systém WordPress, který nabízí nespočet funkcí a možností. Zároveň i přehlednost, což naši klienti velmi oceňují. Zkrátka a dobře – výsledek bude stát za to!

Zároveň nám nejsou cizí ani další redakční systémy jako jsou například Simple CMS, Drupal a Joomla! Oproti WordPressu je správa přes ně trochu složitější, avšak to není nic zásadního, co by vám mělo dělat problémy. Pokud zvažujete tvorbu nového e-shopu, máme připraveny systémy jakoShopify, OpenCart, Prestashop či Magento.

Fantazii se meze nekladou, proto jsme připraveni vám vytvořit jakékoliv webové stránky, které budete potřebovat. Ať už si vyberete z jedné z našich šablon nebo jej chcete přímo na míru, tak se vždy můžete těšit na perfektní výsledek.

Pokud chcete, jak se říká, opravdu nakopnout své podnikání, jsme tu pro vás i v oblasti reklamy a propagace v oblasti Plzeň a Plzeňský kraj.  Dále nabízíme tvorbu PPC reklam pro Google a Sklik (Seznam.cz). Reklamy pro vás naplánujeme, otextujeme, umístíme a zprovozníme, umíme cílit pouze na lokalitu Plzeň, a tak nepřeplatíte za celorepublikovou reklamu.

Můžete se na nás obrátit i v rámci propagací přes sociální sítě. Facebookové reklamy jsou jednou z našich hlavních činností. Sociálních sítě disponují obrovským dosahem na potenciální klientely. Pojďte toho využít společně s námi, i sociální sítě jsou jednou z klíčových služeb Tvorby webu Plzeň.

Máte zájem o naše služby?

FAQ 1

PROČ SI PRO TVORBU WEBU V PLZNI VYBRAT NÁS?

Nabízíme široké množství šablon, které jsou vhodné pro jakýkoliv druh podnikání. I když se jedná o šablonové řešení, tak i přesto dokážeme web přizpůsobit podle vašich požadavků. U nás rozhodujete vždy vy o finální podobě webu.

Důležitým parametrem je pro naše klienty cena za zhotovení webových stránek. Dokážeme pracovat s jakkoliv velkým finančním rozpočtem, a proto kvůli nám nebudete muset navyšovat svůj předem určený rozpočet. Hned na začátku spolupráce vám stanovíme cenovou nabídku podle vašich požadovaných služeb.

„I s malým rozpočtem dokážeme udělat webové stránky, které budou podle vašich představ!“

SEO | COPYWRITE | GRAFIKA | MARKETING | SOCIÁLNÍ SÍTĚ

FAQ 2

POTŘEBUJETE WEB NA MÍRU NEBO MICROSITE?

Cokoliv, co od nás budete potřebovat. Ať už máte zájem o tvorbu webových aplikací, pomůžeme vám s programováním i online marketingem, samotný web, e-shop nebo PPC reklamu.

Společně dotáhneme váš projekt do konce! Spolupráce s tvorbou webových stránek Plzeň zahrnuje vývoj webové stránky, vytvoření grafické podoby a textů. Zároveň budeme web pravidelně kontrolovat, že vše funguje tak jak má. A pokud je vaším cílem oslovit nové klienty, postaráme se o marketing, spravování sociálních sítí či SEO.

FAQ 3

Šablonové řešení nebo webové stránky na míru?

První je nejdůležitější si stanovit, zda chcete vícestránkový web nebo jenom web jednoduchý. Pokud chcete jednoduchý web, tak microsite je tou správnou cestou, kterou se vydat. Nejčastěji jej tvoříme jako jednostránkový s pozdější modifikací rozšíření podstránek. Tento druh webu disponuje přehledností, rychlostí a při kvalitní optimalizaci vás dostane mezi špičku, kterou vyhledávač Google zobrazuje po zadání klíčového slova. Zároveň jsme schopni jej zacílit pouze na danou lokaci.

Druhou možností je web na míru. Navrhneme originální design, zařídíme bezchybnou rychlost načítání, pluginy a připravíme váš web po stránce obsahové i grafické. Tvorba webových stránek Plzeň zkrátka provede vše, co si budete přát.

Nezáleží na tom, jakou variantu zvolíte. Garantujeme vám web, který bude responzivní pro všechna zařízení s ohledem na vaše specifické požadavky.

>>> Cena webových stránek <<<

Co od vás budeme potřebovat?

Zašlete nám základní podklady v rozsahu pár vět o vás, vaší firmě, nabízených službách a požadavcích. Pokud máte nějaké reference, tak nám je neváhejte zaslat také. Zákazníci rádi uvidí vaše hotové práce. Jestliže však nemáte nic zdokumentováno, tak nevadí. Máme k dispozici rozsáhlou databázi profesionálních snímků.

Jestliže máte už vlastní texty, tak vám jej rádo přidáme na web. Pokud však psaní není vaši silnou stránkou, tak náš tým copywriterů se vám o vše postará.

FAQ 5

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

To je u nás zaručené! Pokud chcete levnější variantu, tak cesta vede přes šablonová řešení, kdy jsou programátorské práce vesměs hotovy a je potřeba doladit pouhé detaily. Webová stránka je z půle hotová a zbývá vytvořit texty, grafiku a optimalizaci. Další úpravy jsou v ceně již zahrnuty. Platíte pouze udržovací poplatek za doménu.

>>> Cena webových stránek <<<

Jiří Nevařil, hlavní Designer/programátor ve společnosti Expert Dev

Jiří Nevařil

Designer / Programátor
Online schůzka
Zaujali jsme? Sjednejte si nezávaznou online schůzku s naším obchodním zástupcem. Společně se pobavíte o potřebách vašeho projektu a možné spolupráci. Čím dříve se domluvíme, tím dříve bude hotovo.

Časté
otázky
a odpovědi

Připravíme detailní návrh, který vám odprezentujeme, abychom společně doladili detaily. Jakmile budete s koncepcí spokojeni, pustíme se do práce. Připravíme pro vás webové stránky, které budou rychlé, responzivní a přehledné. Přesně takové, jaké si přejete a vaši zákazníci zaslouží.

Různě, a proto nabízíme služby na míru. Řekněte nám, co potřebujete a kolik byste rádi do projektu investovali. Vypracujeme nabídku přesně podle vašich požadavků. Zakládáme si na oboustranné spokojenosti, společně najdeme vhodné řešení. Zkušenosti máme jak s menšími, tak opravdu honosnými projekty.

Nemusíte, ale můžete. Pokud nám dodáte podklady, rádi je zkontrolujeme a upravíme, abychom šli naproti vhodně nastavené optimalizaci. Pokud se na psaní webového obsahu necítíte, náš tým copywriterů se o to postará. Stačí připravit pouze základní body a požadavky, podle kterých nastavíme obsah celého webu.

Ano, pokud si to budete přát. V takových případech využíváme moderní redakční systém, ve kterém je úprava textů a obrázků snadná. Nemáte na úpravy čas? O pravidelnou revizi a aktualizaci obsahu se rádi postaráme.

Doba dodání záleží na složitosti webu a počtu potřebných služeb. Jednoduché weby většinou dodáme do 7 dnůrozsáhlé e-shopy zaberou až tři měsíce. Celý proces urychlí pravidelná komunikace.

Ano, jazykové mutace nám nedělají žádný problém. Například stránka právnické kanceláře Moreno Vlk & Asociados prezentuje obsah nejen v češtině, ale také slovenštině, angličtině i španělštině.

Po celé České republice! Pobočky máme rozmístěny v mnoha městech. Rádi s vámi budeme veškeré detaily konzultovat také online. Vždy se přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

SEO optimalizace

Cílená optimalizace pro lokalitu Plzeň

Efektivně využíváme prostor, který Google nabízí webovým stránkám, které budují kvalitní SEO a provádějí pravidelnou optimalizaci.  Google je nejúčinnější místo pro prezentaci – tvorba webových stránek Plzeň

Zacílení na zajímavé klíčové slovo – Tvorba webových stránek Plzeň

SEO optimalizace

Při výběru klíčových slov pro vstupní stránku nás zajímala klíčová slova – tvorba webových stránek Plzeň, tvorba webu Plzeň, tvorba webových stránek v Plzni. Klíčové slovo může nejen souviset s vašim podnikáním.

SEO optimalizace

Pokud jste se dostali na naši stránku tvorba webových stránek Plzeň přes vyhledávač, naše SEO funguje!

Jsme rádi, že se nám podařilo vás zaujmout. Pokud jste na nás narazili z vyhledávače, máme důkaz, že naše SEO funguje. 

Nejste z Plzně?
nevadí

Odkazy služeb - mapa

Webový rozcestník
a další doplňkové služby