Title Image

Blog

Starejte se o svůj web

  |   Webové stránky   |   No commentPokud chcete začít podnikat na internetu, je nesmírně důležité mít na to svůj vlastní originální prostor. Webové stránky Vám tento prostor poskytnou, vy se však o něj musíte patřičně starat.


Jak se starat o svůj web

Důležitá je pravidelná aktualizace informací, které sdílíte. V prvním kroku byste se měli zamyslet, kdo jsou vaši zákazníci a proč vaše služby vlastně hledají? Dále je potřebné se zaměřit na strukturu webu, co ním chcete říct a jakým způsobem to chcete prezentovat?

Informace které se chystáte zveřejnit na vašem webu by měli být relevantní, lehce vyhledatelné a seskupené do tematických celků. Nejdůležitější je však jejich pravidelné aktualizování. Nebojte se přidat na web tlačítko hledání, pro mnoho lidí je to nejlepší způsob hledání informací.

Velmi důležité je také grafické zpracování vašeho webu, moderní a responzivní web Vám zaručí spokojenost nových i stávajících zákazníků.


Nechce se Vám to dělat? My Vám rozumíme, a rádi to uděláme za Vás.

Jsme zlínská firma specializující se na tvorbu webů. Nabízíme Vám propagaci vaší firmy na internetu a sociálních sítích.


Tvorba webů přímo ze Zlína

Tvorba webů není jenom o napsání a zveřejnění článků. Aby byl web dobrý, musíte mu věnovat svůj čas a samozřejmě peníze.

My pro Vás vykonáme analýzu vašeho současného řešení a navrhneme Vám celkem nový způsob prezentace vaší firmy. Od návrhu struktury webu, přes grafický návrh, kódování, až po kvalitní copywriting.Nabízíme Vám hned tři možnosti jak vytvořit Váš zbrusu nový web.

Naleznete je v našich balíčcích šablon anebo se můžeme dohodnout na vytvoření webu na míru. Postaráme se o vytvoření moderního webu a rovněž o doplňování informací a přidávání nových prvků.


Tři balíčky služeb

Nabízíme Basic, Professional a Ultimate šablony. Všechny tři šablony obsahují vytvoření a správu webů, doménu dle vašeho výběru, implementaci redakčního systému, copywriting, poradenství, vytvoření a správu FB stránek a mnoho dalšího. V Ultimate šabloně naleznete navíc návrh klíčových slov, nebo vytvoření loga.

Pokud nemáte zájem použit jednu z nabízených šablon, můžeme pro Vás vytvořit web na míru. Vy sami rozhodnete, co všechno pro Vás uděláme. Například pokud máte zájem o správu sociálních sítí ale naše poradenství Vás nezajímá, snadno se spolu dohodneme na základě vašich požadavků.Žádný komentář

Přidat komentář