Expert Dev, s.r.o.

...specialisté na digitální marketing

Muž vytvářející webovou stránku

Od módy po elektroniku: Nejlepší Prestashop šablony pro všechny druhy produktů

V dnešní digitální době je kvalitní a atraktivní design nezbytný pro úspěch online obchodu. Prestashop, jako oblíbená e-commerce platforma, nabízí širokou škálu šablon, které mohou zlepšit vzhled a funkčnost vašeho internetového obchodu. Pokud ale potřebujete individuální řešení pro váš internetový obchod, se kterým by si neporadila žádná šablona, kontaktujte nás! Pro firmu ExpertDev je tvorba webových stránek hračka, a proto vám kdykoliv vytvoří web podle vašich představ.

Důležitost kvalitních šablon pro Prestashop

Kvalitní webové šablony mají klíčový vliv na vzhled, použitelnost a celkovou uživatelskou zkušenost vašeho internetového obchodu. Návštěvníci vašeho webu se rychle rozhodují, zda zůstanou nebo odejdou, a atraktivní design vytváří dobrý první dojem a zvyšuje pravděpodobnost konverze.

Kromě estetiky jsou kvalitní šablony důležité i z funkčního hlediska. Měly by být responzivní, což znamená, že se přizpůsobují různým zařízením, jako jsou mobilní telefony a tablety. Také by měly poskytovat přizpůsobitelnost a flexibilitu, aby vyhovovaly individuálním potřebám vašeho obchodu.

Přehled nejpoužívanějších šablon

Nyní se podíváme na stručný přehled nejpoužívanějších šablon pro Prestashop. Tyto šablony se osvědčily v různých kategoriích produktů a oblastech a získaly si uživatele svou kvalitou, funkcionalitou a designem.

Warehouse

Ukázka Prestashop šablony Warehouse

Díky šabloně Warehouse dosáhnete dokonalé organizace. Váš elektronický obchod bude působit krásně a moderně, ať už si vyberete minimalistický nebo komplexnější styl. Navíc je Warehouse přátelský pro každý internetový vyhledávač a kompatibilní se všemi hlavními prohlížeči.

Tato šablona nabízí 17 předpřipravených vzhledů, které můžete buď přímo použít na své webové stránce, nebo je využít jako inspiraci.

Šablona Warehouse pro PrestaShop obsahuje také prvotřídní rozšíření, jako je Revolution Slider, PH Simple Blog a krásné vyskakovací okno s odběrem novinek.

Pokud budete potřebovat pomoc s úpravami tématu, vždy vám bude k dispozici užitečná podpora, která se postará o vaše potřeby.

 

Fashion

Ukázka Prestashop šablony Fashion

Fashion je moderní Prestashop šablona určená pro módu a vše, co s ní souvisí. Bez ohledu na to, zda prodáváte oblečení, doplňky, tašky, boty nebo obleky, s Fashion můžete nabízet vše. Tato šablona je pečlivě navržena a přináší skvělý zážitek pro všechny návštěvníky a potenciální zákazníky. Šablona je také plně responzivní, což je nesmírně důležitá vlastnost.

Fashion nabízí nespočet úžasných funkcí, které zlepší vaši online prezentaci. Můžete využít rychlého zobrazení produktů, integrovaný modul pro Instagram, rozšířené menu, efektní paralaxní posouvání a možnost vytvoření neomezeného množství bannerů. To však představuje pouze malou část možností, které tato šablona nabízí.

Fashion je optimalizován pro vyhledávače, což znamená, že váš online obchod bude lépe indexován a získá vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání.

 

Bionic

Ukázka Prestashop šablony Bionic

Bionic je futuristická Prestashop šablona, která je ideální pro prodej elektronických produktů. Bezproblémově můžete prodávat hodinky, počítače, telefony a další gadgety. S Bionicem si snadno a rychle vytvoříte vlastní čistou a atraktivní e-commerce stránku. Díky všem funkcím, které Bionic nabízí, můžete bezpečně a pohodlně vytvořit svůj webový prostor a začít podnikat online.

Pokud jde o technické aspekty, Bionic vám poskytne osm různých domovských stránek, mobilně optimalizovaný design a mnoho dalších prvotřídních rozšíření. K dispozici budete mít například možnost zobrazení prodejen, jednoduchého nákupního procesu, hodnocení zákazníků, mega menu a denní nabídky.

 

Fluent

Ukázka Prestashop šablony Fluent

Pokud hledáte snadno použitelnou webovou stránku, zvolte Fluent. S devíti designy domovské stránky, praktickým nástrojem pro tvorbu e-commerce stránek a více než čtyřiceti prvky můžete vytvořit cokoli. Vaše webové stránky mohou být tak unikátní, jak jen si přejete.

Můžete využít neomezené možnosti přizpůsobení, vaše představivost je jediným limitem. Nemusíte znát programování ani designové triky, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Navíc získáte přístup k 24/7 podpoře, která vám pomůže, pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady.

 

Organick

Ukázka Prestashop šablony Organick

Potřebujete víceúčelový design pro e-shop s přírodními produkty? V tom případě zvolte šablonu Organick! Obsahuje vše, co potřebujete k rychlému spuštění vašich webových stránek. Organick nabízí čtyři různé varianty domovské stránky a více stylů záhlaví. Vzhled je elegantní a moderní a vypadá skvěle bez ohledu na to, jak daleko do budoucnosti jej plánujete používat.

Jednoduchý nákupní proces je více než perfektní pro zákazníky, kteří potřebují rychle získat to, co potřebují s minimem kliknutí. Organick je flexibilní, uživatelsky přívětivý a umožňuje vám přidat vlastní písma.

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Další články

Šťastný podnikatel sledující svoji e-commerce stránku
Blog
Nevařil Jiří

CRM a jeho vliv na podnikání

Správa vztahů se zákazníky (Customer Relationship Management, zkráceně CRM) se stala jedním z nejdůležitějších aspektů pro mnoho firem, bez ohledu na jejich velikost nebo odvětví. V dnešní konkurenční době, kdy se počet firem neustále zvyšuje, je klíčové mít správnou strategii pro zákaznický servis, aby byla vaše firma konkurenceschopná a úspěšná.

Zobrazit článek »
Šťastný podnikatel sledující svoji e-commerce stránku
Blog
Nevařil Jiří

Jak integrovat e-commerce funkce do vaší webové stránky (tipy pro prodej produktů online)

Chcete-li být úspěšní a prodávat své výrobky online, není nic důležitějšího než kvalitní webová stránka s e-commerce funkcemi. V dnešní době, kdy se vše děje online, je to dokonce nezbytnost. V tomto článku se zaměříme na základní funkce, které by vaše e-commerce webová stránka měla mít, aby byla efektivní a dokázala uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
Pokud chcete mít profesionální e-commerce webovou stránku s kompletním e-shopovým řešením, neváhejte a obraťte se na nás – ExpertDev. S našimi zkušenostmi v tvorbě webu a e-shopů dokážeme vytvořit stránku, která bude nejen moderní a atraktivní, ale také plně funkční a připravená na prodej vašich výrobků.

Zobrazit článek »
Člověk spolupracující s umělou inteligencí
Blog
Nevařil Jiří

Jak zvolit ten nejlepší chatbot pro váš byznys: Rozdíly mezi Google Bard a ChatGPT

S rostoucí popularitou chatbot technologie může být obtížné rozhodnout se, který je pro vás nejlepší volbou. Mezi dvěma populárními možnostmi, Google Bard a ChatGPT, existují rozdíly v přínosech a výhodách, které nabízejí. Než se rozhodnete, který z nich budete používat, je důležité porozumět rozdílům, abyste mohli učinit správné rozhodnutí.

Zobrazit článek »